Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SAB-413 pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
100.48 
zł
100.48
81.69 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SAO-119 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
214.11 
zł
214.11
174.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-223 Przód pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
278.25 
zł
278.25
226.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-12 x50 10szt.

Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
97.66 
zł
97.66
79.40 zł
(9.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Komplet króćców ssących CHH-51 pasuje do HONDA

Nazwa Komplet króćców ssących
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
622.23 
zł
625.36
508.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-174 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
200.31 
zł
200.31
162.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-061 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
189.10 
zł
189.10
153.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-441 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
377.67 
zł
377.67
307.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-247 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do YAMAHA

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
36.67 
zł
36.67
29.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Uszczelniacz bębna hamulcowego BCF-312 Przód pasuje do SUZUKI

Nazwa Uszczelniacz bębna hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
268.20 
zł
268.20
218.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-328 Przód pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
135.79 
zł
135.79
110.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-117 Przód pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
97.75 
zł
98.23
79.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCR-309 Tył pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
83.00 
zł
83.00
67.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego BCP-114 Tył, bez uszczelniaczy pasuje do HONDA

Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 22.7
Średnica zewnętrzna [mm] 26.95
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
58.35 
zł
58.35
47.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-225 (12V) pasuje do YAMAHA

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
327.01 
zł
327.01
265.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Linka gazu THR-155 pasuje do HONDA 600F

Nazwa Linka gazu
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
51.00 
zł
51.00
41.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Membrana gaźnika VCC-S303 pasuje do SUZUKI

Nazwa Membrana gaźnika
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
101.07 
zł
101.07
82.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Pompa paliwa FPP-901 pasuje do YAMAHA

Nazwa Pompa paliwa
Długość max [mm] 103
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
585.15 
zł
588.09
478.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-H23 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
71.44 
zł
71.44
58.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-H26 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
71.72 
zł
72.08
58.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Króciec ssący CHY-70 pasuje do YAMAHA

Nazwa Króciec ssący
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
134.19 
zł
134.19
109.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-8 x58 10szt.

Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 58
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
87.34 
zł
87.34
71.01 zł
(8.73 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-9 x50 10szt.

Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
91.54 
zł
91.54
74.42 zł
(9.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Kondensator ODU-006 pasuje do KTM

Nazwa Kondensator
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
392.16 
zł
392.16
318.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-418 Przód pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
144.35 
zł
144.35
117.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy mechanizmu ssania STS-215 pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy mechanizmu ssania
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
76.54 
zł
76.54
62.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-430 Przód pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
220.92 
zł
220.92
179.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Cewka zapłonowa IGN-117

Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
369.59 
zł
369.59
300.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Elementy montażowe RVT-PR06 (wysokość 25,7 spinka; średnica otworu 7.8-8.5)

Nazwa Elementy montażowe
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
36.11 
zł
36.30
29.51 zł
(3.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-320 (12V) pasuje do SUZUKI

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
716.68 
zł
716.68
582.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 52 z 70 następna