Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
TOURMAX
Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła pasuje do SUZUKI 1500 (Intruder)
Nazwa Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
130.80
zł 130.80
106.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
TOURMAX
Elementy montażowe WEN-005 (17,8x9,5x19,1; M5x0.8 komplet 5 szt.; nakrętka do owiewek)
Nazwa Elementy montażowe
Cena katalogowa  
47.29
zł 47.29
38.45 zł
(9.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-195 Przód (z uszczelniaczami) pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
162.89
zł 162.89
132.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-150 Przód (z uszczelniaczem) pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
111.92
zł 111.92
90.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-127 Przód (z uszczelniaczami) pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
120.60
zł 121.20
98.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-318 Przód (z uszczelniaczami) pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
186.09
zł 186.09
151.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-234 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do KAWASAKI
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
127.64
zł 127.64
103.77 zł
(31.91 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DS09 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
142.09
zł 142.80
116.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
161.97
zł 161.97
131.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
292.19
zł 293.65
238.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
972.65
zł 972.65
790.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-209V (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
122.86
zł 122.86
99.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zawór iglicowy gaźnika FVS-305/5 (z gniazdem, ilość w opakowaniu 5szt.) pasuje do KAWASAKI; SUZUKI
Nazwa Zawór iglicowy gaźnika
Cena katalogowa  
85.46
zł 85.46
69.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Płytka zaworowa PZ29230/5 29mm x2,3mm, (5 szt.) pasuje do APRILIA; BMW; KAWASAKI; YAMAHA
Nazwa Płytka zaworowa
Średnica [mm] 29
Grubość [mm] 2.3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
79.61
zł 80.00
65.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
108.95
zł 108.95
88.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego BCP-120 Przód, bez uszczelniaczy pasuje do HONDA
Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
117.12
zł 117.12
95.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-407 Przód pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
191.47
zł 191.47
155.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-203 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do HONDA; YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
38.33
zł 38.52
31.32 zł
(9.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
256.85
zł 256.85
208.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
592.01
zł 592.01
481.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
515.83
zł 515.83
419.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
53.33
zł 53.33
43.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
148.61
zł 148.61
120.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła pasuje do KAWASAKI 250, 250 (Balius), 250 (Estrella), 250R
Nazwa Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
100.23
zł 100.23
81.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
Cena katalogowa  
309.80
zł 309.80
251.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy mechanizmu ssania STS-202 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy mechanizmu ssania
Cena katalogowa  
71.72
zł 71.72
58.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSK905 28x52x16,5 30x55x17 pasuje do KAWASAKI; SUZUKI
Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Cena katalogowa  
262.08
zł 262.08
213.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
60.25
zł 60.25
48.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSR-218 Tył pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
239.00
zł 239.00
194.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
56 z 70
następna