Materiały montażowe DODGE CALIBER 2.0 CRD
A~5010147
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED47783
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.03
zł 29.03
23.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Blok silnika
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
3.16
zł 2.84
2.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba 1.40021
Wymiar gwintu [mm] M18
Długość [mm] 87
Rozmiar klucza [mm] 24
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.81
zł 41.23
33.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 60,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/63,4 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-4M24X240
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 3
Długość śruby [mm] 240
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
38.29
zł 34.46
28.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,0/6,4 15G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 15
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.27
zł 10.22
8.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WABCO
Nakrętka 891 500 464 4
Wymiar gwintu [mm] M26
Skok gwintu [mm] 1.5
Kategoria produktów Pneumatyczna
Kształt – Typ Pierścienie, tulejki, o-ringi , nakrętki
Typ Nakrętka
Materiał Metal
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.91
zł 9.82
7.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,0 5G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 5
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
9.16
zł 9.11
7.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE ISUZU
Szpilka ISU8943834372
Sposób mocowania Szpilka
Długość [mm] 29 43
Wymiar gwintu [mm] M18
Miejsce zabudowy Tył
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
42.26
zł 38.88
31.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED73383
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
56.60
zł 56.60
46.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Zestaw naprawczy, wał napędowy AUG59330
Nazwa asortymentu Nakrętka
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 18
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1.93
zł 1.73
1.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 60
Oferta Ciężarowe
Rozmiar klucza [mm] 18
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
11.18
zł 10.06
8.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED69980
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
89.99
zł 89.99
73.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Część mocująca drążek kierowniczy - skok gwintu 1,5 mm
Nazwa asortymentu Nakrętka
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
4.49
zł 4.05
3.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED94092
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
52.25
zł 52.25
42.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka zawieszenia osi - skok gwintu 1,5 mm
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
9.52
zł 8.57
6.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 7,0/7,2 5G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 5
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
8.68
zł 8.63
7.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba, łożyskowanie belki osi TED68307
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.32
zł 20.32
16.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
8.20
zł 8.20
6.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
S-TR
Śruba STR-4M24X200
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 3
Długość śruby [mm] 200
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
25.12
zł 22.61
18.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka AUG76632
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 2
Rozmiar klucza [mm] 36
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.98
zł 22.48
18.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED37574
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
37.74
zł 37.74
30.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-4M30X200
Wymiar gwintu [mm] M30
Skok gwintu [mm] 3.5
Długość śruby [mm] 200
Długość gwintu [mm] 55
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.57
zł 39.21
31.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Zestaw serwisowy czujnika TPMS aluminiowy HAM-6-465
Rodzaj Zestaw serwisowy czujnika TPMS
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Rodzaj zaworu Clamp-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.21
zł 58.42
47.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Nakrętka 0737300087ZF
Nazwa asortymentu Nakrętka
Szerokość [mm] 1.5
Długość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.43
zł 8.45
6.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
6.58
zł 5.79
4.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DT SPARE PARTS
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 25
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
3.10
zł 2.79
2.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Zestaw montażowy układu wydechowego
Nazwa asortymentu Uchwyt
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
48.27
zł 43.44
35.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
14 z 36
następna