Materiały montażowe
A~5010147
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/72,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza 00228296
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Wewnątrz Zewnątrz
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
8.56
zł 8.56
6.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, kołnierz wału napędowego
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.75
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
9.31
zł 8.38
6.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
STIX
Zawór czujnika TPMS GEN 4 gumowy VL-TPMS-18/4
Rodzaj Zawór czujnika TPMS
Zastosowanie TRW
Długość [mm] 52.6
Średnica główki [mm] 19.6
Typ GEN 4
Kolor Czarny
Rodzaj zaworu Snap-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
83.02
zł 75.56
61.43 zł
(18.89 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-51013
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 2
Rozmiar klucza [mm] 36
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
24.72
zł 22.25
18.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba mocowania resoru - /1,5mm, klasa 10,9
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
25.36
zł 22.83
18.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka AUG51532
Nazwa asortymentu Nakrętka stabilizatora
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 16
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
5.72
zł 5.15
4.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Śruba 070.459-00
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość [mm] 180
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
20.06
zł 18.06
14.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,4 20G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 20
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.37
zł 11.30
9.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 66,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN TR412FC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
25.68
zł 25.56
20.78 zł
(2.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka mocowania resora - skok gwintu 1,75 mm
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.75
Rozmiar klucza [mm] 18
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
10.17
zł 9.15
7.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 71,6/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,4 15G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 15
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
10.27
zł 10.22
8.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED52705
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
75.47
zł 75.47
61.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza poprzecznego TED22300
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Dół Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M11
Skok gwintu [mm] 1.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
78.46
zł 78.46
63.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 71.8
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
12.52
zł 11.27
9.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED46982
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
58.06
zł 58.06
47.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Śruba mocowania resoru - /,
Wymiar gwintu [mm] M30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
158.21
zł 142.40
115.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60531472
Wymiar gwintu [mm] M30
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
29.64
zł 26.68
21.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, koło zębate wałka rozrządu FE43413
Długość [mm] 51
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
18.08
zł 17.18
13.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,0 10G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 10
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
9.77
zł 9.72
7.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/66,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN PR25 MS11,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
75.95
zł 75.57
61.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba FE178652
Długość [mm] 40
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
21.83
zł 19.66
15.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza poprzecznego TED23191
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Dół Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
81.28
zł 81.28
66.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 2
Długość [mm] 260
Oferta Ciężarowe
Rozmiar klucza [mm] 36
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
60.84
zł 54.75
44.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba, kołnierz wału napędowego
Nazwa asortymentu Śruba mocowania wału napędowego
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 65
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
10.65
zł 9.58
7.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
16 z 36
następna