Materiały montażowe
A~5010147
DRESSELHAUS
Ocynkowane - M12
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 934
Kołnierz Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
62.39
zł 56.78
46.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Ocynkowane - M7
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 934
Kołnierz Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
41.46
zł 37.74
30.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Ocynkowane - M8
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 934
Kołnierz Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
39.06
zł 35.55
28.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki samoblokujące ząbkowane - M5
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samoblokujące ząbkowane
Rozmiar klucza [mm] 8
Liczba [szt.] 100
Kołnierz Tak
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
118.19
zł 107.55
87.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki samoblokujące ząbkowane - M8
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samoblokujące ząbkowane
Rozmiar klucza [mm] 13
Liczba [szt.] 100
Kołnierz Tak
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
216.91
zł 197.39
160.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki samohamowne ocynkowane - M12
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 985
Kołnierz Nie
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
74.32
zł 67.63
54.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki samohamowne ocynkowane - M10 skok gwintu 1,25 mm
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.25
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 985
Kołnierz Nie
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
91.39
zł 83.16
67.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki samohamowne ocynkowane - M12 skok gwintu 1,25 mm
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.25
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 985
Kołnierz Nie
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
134.67
zł 122.56
99.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M10
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Rozmiar klucza [mm] 17
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 14440
Kołnierz Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
115.30
zł 104.92
85.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M8
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Rozmiar klucza [mm] 13
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 14440
Kołnierz Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
73.09
zł 66.51
54.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M6 skok gwintu 9 mm
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Skok gwintu [mm] 9
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 14440
Kołnierz Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
63.62
zł 57.90
47.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M8
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Rozmiar klucza [mm] 12
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 6927
Kołnierz Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
130.50
zł 118.76
96.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 67.1/66.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 67.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 70.1/57.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 70.1
Średnica wewnętrzna [mm] 57.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 70.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 70.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
5.45
zł 5.42
4.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 71.6/65.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 71.6
Średnica wewnętrzna [mm] 65.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 72.6/56.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 72.6
Średnica wewnętrzna [mm] 56.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 72.6/65.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 72.6
Średnica wewnętrzna [mm] 65.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 56,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 57,1/56,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 60,1/58,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/59,1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
14.30
zł 14.30
11.63 zł
(3.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 63,4-57,1 X4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 63,4-58,1 X4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 63,4-60,1 X4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/56,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/59,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 64,1-59,1 X4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
32 z 36
następna