Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Miejsce zabudowy

11
11
9
11

Polecane

Nadwozie / Oświetlenie / Lusterka BOSCH

A~7600000

BOSCH
Żarówka H7 Ultra White (1 szt.) 4200K 12V 55W

Źródło światła H7
Linia Ultra White
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Temperatura barwowa [K] 4200
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.63 
zł
46.73
37.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBT5 Pure Light (10 szt.) 12V 2,3W

Źródło światła PBT5
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2,3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.94 
zł
19.27
15.67 zł
(1.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Zestaw żarówek 12V Maxibox H7 bezpiecznik 10; 15; 20A 1 987 301 113

Moc znamionowa [W] 55
Żarówka główna H7
Źródło światła C5W P21W PY21W R5W T4W W5W P21/5W
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.99 
zł
46.20
37.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka H4 Longlife Daytime (1 szt.) 12V 60/55W

Źródło światła H4
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.75 
zł
17.43
14.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka H4 Xenon Blue (1 szt.) 12V 60/55W

Źródło światła H4
Linia Xenon Blue
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.73 
zł
21.61
17.57 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Czujnik parkowania 0 263 009 637

Rodzaj czujnika Ultradźwiękowy
Miejsce zabudowy Przód Tył
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
219.51 
zł
192.06
156.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka H27W/1 Pure Light (1 szt.) 12V 27W

Źródło światła H27W/1
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 27
Rodzaj gniazda PG13
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.51 
zł
15.55
12.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Sterowanie układem wentylacji 0 132 801 174

Tryb pracy Elektryczny
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
343.17 
zł
308.85
251.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka HB3 Gigalight Plus 120% (1 szt.) 12V 60W

Źródło światła HB3
Linia Gigalight Plus 120%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 60
Rodzaj gniazda P20D
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.46 
zł
39.03
31.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka H7 Plus 50% (1 szt.) 12V 55W

Źródło światła H7
Linia Plus 50%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.44 
zł
19.69
16.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka C5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W

Źródło światła C5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.64 
zł
43.37
35.26 zł
(4.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka PR21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła PR21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.42 
zł
33.95
27.60 zł
(3.40 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Korektor położenia świateł przednich 0 132 801 141/PRZET

Strona zabudowy Prawa Lewa
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
122.35 
zł
101.55
82.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

BOSCH
Żarówka H21W (1 szt.) Trucklight 24V 21W

Źródło światła H21W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAY9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
9.43 
zł
8.30
6.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka H7 Pure Light (1 szt.) 12V 55W

Źródło światła H7
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
16.85 
zł
14.16
11.51 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka R10W (10 szt.) Trucklight 24V 10W

Źródło światła R10W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
15.98 
zł
13.90
11.30 zł
(1.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka C15W Pure Light (10 szt.) 12V 15W

Źródło światła C15W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 15
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.89 
zł
38.55
31.34 zł
(3.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.87 
zł
9.14
7.43 zł
(4.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

BOSCH
Żarówka P21W Trucklight) 24V 21W

Źródło światła P21W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.17 
zł
2.67
2.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka PS24W Pure Light (1 szt.) 12V 24W

Źródło światła PS24W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 24
Rodzaj gniazda PG20/3
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.52 
zł
38.24
31.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka H4 Xenon Blue (1 szt.) 12V 60/55W

Źródło światła H4
Linia Xenon Blue
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.33 
zł
21.28
17.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka C10W Pure Light (10 szt.) 12V 10W

Źródło światła C10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.29 
zł
21.24
17.27 zł
(2.12 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka H7 Plus 50% (1 szt.) 12V 55W

Źródło światła H7
Linia Plus 50%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.95 
zł
25.99
21.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka W2W Pure Light (10 szt.) 12V 2W

Źródło światła W2W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda BA7S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.94 
zł
24.32
19.77 zł
(2.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W (10 szt.) Trucklight 24V 21W

Źródło światła P21W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.94 
zł
23.43
19.05 zł
(2.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka P21/4W Pure Light (10 szt.) 12V 4/21W

Źródło światła P21/4W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21 4
Rodzaj gniazda BAZ15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.59 
zł
32.41
26.35 zł
(3.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Czujnik parkowania 0 263 013 682

Rodzaj czujnika Ultradźwiękowy
Miejsce zabudowy Przód Tył
Ilość pinów [szt.] 3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
219.51 
zł
192.06
156.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Zestaw żarówek 12V Minibox H4 bezpiecznik 10; 15; 20A 1 987 301 101

Żarówka główna H4
Źródło światła P21W R5W T4W
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.82 
zł
25.89
21.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka PY21W Magic Effect (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła PY21W
Linia Magic Effect
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
80.84 
zł
67.90
55.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka H6W Pure Light (10 szt.) 12V 6W

Źródło światła H6W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 6
Rodzaj gniazda BAX9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
146.76 
zł
123.28
100.23 zł
(12.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 5 z 8 następna