Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Nazwa

Pojemność [l]

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Klasa oleju

Oferta

Olej dla rolnictwa

A~5010180
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

REVLINE
Olej dla rolnictwa 10W40 200l KRATOS

10W40 200l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 487.96 
zł
3 160.09
2 569.18 zł
(15.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej dla rolnictwa 10W40/J300 200l RG TRANS

J300 200l

API GL-4 CG-4
ACEA E3
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 342.00 
zł
3 933.85
3 198.25 zł
(19.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej dla rolnictwa AGRO 10W40

10W40 5l

API CG-4 CL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
195.89 
zł
180.22
146.52 zł
(36.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej dla rolnictwa 10W40 20l

10W40 20l

API CF GL-4 CG-4 CD CF-4 SF CE
ACEA E3
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
444.30 
zł
408.31
331.96 zł
(20.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej dla rolnictwa 10W30/75W80/J300/J306 20l REVFARM

J306 20l

API GL-4 CD CE
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
471.96 
zł
427.60
347.64 zł
(21.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej dla rolnictwa 46 5l AGRO

46 5l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
179.53 
zł
165.16
134.28 zł
(33.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 10W30/75W80 60l AGRIFARM

75W80 60l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 203.90 
zł
2 047.42
1 664.57 zł
(34.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 10W 60l TITAN

10W 60l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
10 szt.
Cena katalogowa  
2 048.87 
zł
1 903.40
1 547.48 zł
(31.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej dla rolnictwa 10W40 20l AGRO

10W40 20l

API GL-4 CG-4
ACEA E3
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
10 szt.
Cena katalogowa  
607.82 
zł
559.19
454.63 zł
(27.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 10W40/80W90 20l AGRIFARM

80W90 20l

API GL-5 GL-4 GL-3 CI-4
ACEA E4 E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
813.83 
zł
756.04
614.67 zł
(37.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej dla rolnictwa 10W30 5l Jasol

10W30 5l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
138.88 
zł
110.82
90.10 zł
(22.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej dla rolnictwa 10W30/80W 209l Spirax

80W 209l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 892.94 
zł
6 341.51
5 155.70 zł
(30.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej dla rolnictwa 10W30/70W80 200l REVFARM

70W80 200l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
10 szt.
Cena katalogowa  
4 515.74 
zł
4 091.25
3 326.22 zł
(20.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej dla rolnictwa 10W40 209l Spirax

10W40 209l

API GL-4 CF-4 SF
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 995.09 
zł
7 355.47
5 980.06 zł
(35.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej dla rolnictwa 10W30 208l TRANSMAX AGRI MP PLUS

10W30 208l

API GL-4 CF-4 SF
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 012.04 
zł
4 681.24
3 805.89 zł
(22.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 10W30/75W80 60l AGRIFARM

75W80 60l

API GL-4 CG-4
ACEA E3
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
9 szt.
Cena katalogowa  
2 197.59 
zł
2 041.57
1 659.81 zł
(34.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej dla rolnictwa 10W40 5l AGRO

10W40 5l

API GL-4 CG-4
ACEA E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
9 szt.
Cena katalogowa  
198.08 
zł
182.24
148.16 zł
(36.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej dla rolnictwa 10W40/J300 5l RG TRANS

J300 5l

API GL-4 CG-4
ACEA E3
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
167.54 
zł
133.70
108.70 zł
(26.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 10W30 205l AGRIFARM

10W30 205l

API GL-4 CD CE
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
8 szt.
Cena katalogowa  
6 949.07 
zł
6 455.68
5 248.52 zł
(31.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 50 20l TITAN

50 20l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
8 szt.
Cena katalogowa  
1 027.06 
zł
954.14
775.72 zł
(47.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej dla rolnictwa 10W30 208l

10W30 208l

API GL-4 CF-4 SF CE
Przeznaczenie Osobowe Agro
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
8 szt.
Cena katalogowa  
5 745.23 
zł
5 744.65
4 670.45 zł
(27.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 20W30/80W85 20l AGRIFARM

80W85 20l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
776.51 
zł
721.38
586.49 zł
(36.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 10W40/80W90 60l AGRIFARM

80W90 60l

API GL-5 GL-4 GL-3 CI-4
ACEA E4 E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
7 szt.
Cena katalogowa  
2 426.85 
zł
2 254.54
1 832.96 zł
(37.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 10W40/80W90 205l AGRIFARM

80W90 205l

API GL-5 GL-4 GL-3 CI-4
ACEA E4 E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
8 131.43 
zł
7 554.09
6 141.54 zł
(36.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 0W20/75W75 205l TITAN

75W75 205l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
8 313.99 
zł
7 723.70
6 279.43 zł
(37.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej dla rolnictwa 10W30 208l

10W30 208l

API CF GL-4 CG-4 CD CF-4 SF CE
ACEA E3
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
7 szt.
Cena katalogowa  
4 347.53 
zł
3 995.38
3 248.28 zł
(19.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej dla rolnictwa 10W30 205l AGRO

10W30 205l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
9 szt.
Cena katalogowa  
4 509.30 
zł
4 148.56
3 372.81 zł
(20.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 5W30/75W80 205l TITAN

75W80 205l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
8 553.53 
zł
7 946.23
6 460.35 zł
(38.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 10W30 205l TITAN

10W30 205l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
8 054.26 
zł
7 482.41
6 083.26 zł
(36.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej dla rolnictwa 10W30/75W80 205l AGRIFARM

75W80 205l

API GL-4 CG-4
ACEA E3
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
3 szt.
Cena katalogowa  
7 356.74 
zł
6 834.41
5 556.43 zł
(33.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 3 z 4 następna