Rozmiar
Nazwa
OEM specyfikacja
Linia produktowa
Przeznaczenie
Klasa oleju
Olej silnikowy
A~6010016~1862
VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER
API SP RC ILSAC GF-5 SN+
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
372.28
zł 310.86
252.73 zł
(62.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
CASTROL
Olej silnikowy 10W60 4l EDGE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
355.19
zł 315.77
256.72 zł
(78.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 10W40 5l NGEN 4
API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
244.03
zł 192.79
156.74 zł
(38.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T MOTUL 5100 4l 4T wzbogacony estrami, API SM Półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
219.03
zł 219.00
178.05 zł
(54.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 10W60 1l 8100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
92.35
zł 72.95
59.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 300V Factory Line 4l 4T estrowy >JASO MA2 Syntetyczny
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
414.99
zł 415.00
337.40 zł
(103.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 10W40 20l RIMULA
API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
736.44
zł 677.52
550.83 zł
(33.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T MOTUL 5100 1l 4T wzbogacony estrami, API SM Półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
71.01
zł 71.00
57.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 20W50 MOTUL 7100 4l 4T estrowy, API SN Syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
379.97
zł 380.00
308.94 zł
(95.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W30 MOTUL 7100 4l 4T estrowy, API SN Syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
360.01
zł 360.00
292.68 zł
(90.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W30 MOTUL 5100 4l 4T wzbogacony estrami, API SM Półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
234.99
zł 235.00
191.06 zł
(58.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELF
Olej silnikowy 0W20 1l EVOLUTION
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
80.49
zł 78.08
63.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 1l QUARTZ XTRA
API SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
85.92
zł 80.76
65.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l ALL CLIMATE
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
66.24
zł 55.30
44.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l Special TEC F
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
93.71
zł 80.59
65.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W30 MOTUL 5100 1l 4T wzbogacony estrami, API SM Półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
73.98
zł 74.00
60.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER
API SN RC ILSAC GF-5 SN+
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
75.82
zł 63.31
51.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W30 MOTUL 7100 1l 4T estrowy, API SN Syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
104.99
zł 105.01
85.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELF
Olej silnikowy 0W20 5l EVOLUTION
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
362.35
zł 351.47
285.75 zł
(70.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 20W50 5l VR1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
372.85
zł 311.33
253.11 zł
(62.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 5l ALL FLEET
API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
187.59
zł 187.56
152.49 zł
(37.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 0W30 1l SYNPOWER
API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
88.74
zł 74.11
60.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l HYBRID
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
380.84
zł 318.00
258.54 zł
(63.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
367.91
zł 307.20
249.76 zł
(61.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 5W50 2l 300V COMP syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
247.83
zł 247.83
201.49 zł
(123.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W20 5l Quartz INEO
API SN ILSAC GF-5
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
305.77
zł 287.41
233.67 zł
(57.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100
API SP
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
462.28
zł 365.20
296.91 zł
(73.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 5000 4l 4T Półsyntetyczny
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
184.98
zł 185.00
150.41 zł
(46.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 7100 4l 4T estrowy; karton 16L (4Lx4 szt.), API SP JASO MA-2 Syntetyczny
API SP
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 110.00
zł 1 110.00
902.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 0W30 4l SYNPOWER
API SP
ACEA A1 B1 A5 B5 B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
322.43
zł 269.23
218.89 zł
(67.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
9 z 49
następna