Dostępność


Cena



Rozmiar

Oleje

A~5010177

FEBI
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
2 331.32 
zł
2 284.69
1 857.47 zł
(114.23 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FEBI
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ATF

20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 038.37 
zł
1 017.60
827.32 zł
(50.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l TITAN

20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
2 177.27 
zł
2 175.10
1 768.37 zł
(108.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów RAV ATF RED-1 20L

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 128.40 
zł
1 071.98
871.53 zł
(53.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy 20l TF

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
2 691.26 
zł
2 556.70
2 078.62 zł
(127.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej, dwusprzęgłowa skrzynia biegów 4l DCT GT-R

4l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 585.35 
zł
1 382.42
1 123.92 zł
(345.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l

20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 492.59 
zł
1 417.97
1 152.82 zł
(70.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ATF

20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 095.41 
zł
1 040.64
846.05 zł
(52.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l Spirax

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 387.24 
zł
1 317.88
1 071.45 zł
(65.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l Spirax

20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 494.54 
zł
1 419.81
1 154.32 zł
(70.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l Spirax syntetyczny

20l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 287.69 
zł
1 223.31
994.56 zł
(61.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej do wspomagania układu kierowniczego 20l FLUIDMATIC

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
872.02 
zł
828.42
673.51 zł
(41.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ZF
Olej do automatycznej skrzyni biegów 209l LifeguardFluid 6

209l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
11 097.26 
zł
10 264.96
8 345.50 zł
(49.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 60l TITAN syntetyczny

75W90 60l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 492.23 
zł
4 173.28
3 392.91 zł
(69.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOPAR
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 0,946l

0.946l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
205.48 
zł
195.21
158.71 zł
(206.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 10l MTF

10l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 840.06 
zł
1 604.52
1 304.49 zł
(160.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 60l TSG

60l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 783.31 
zł
3 594.15
2 922.07 zł
(59.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 85W90 60l GEAR OIL

85W90 60l

API GL-5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 329.70 
zł
1 204.71
979.44 zł
(20.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 209l Spirax syntetyczny

75W90 209l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
11 510.22 
zł
10 589.40
8 609.27 zł
(50.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 85W90 209l Spirax

85W90 209l

API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
9 059.47 
zł
8 334.71
6 776.19 zł
(39.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej przekładniowy do skrzyni biegów VAL L&HD AXLE 80W90 208L

80W90 208l

API GL-5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
8 528.43 
zł
8 272.57
6 725.67 zł
(39.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZF
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 209l ZF ECOFLUID XL

209l

Przeznaczenie Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
21 649.89 
zł
17 536.42
14 257.25 zł
(84.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej łańcuchowy 205l PILAROL

205l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
2 szt.
Cena katalogowa  
4 097.12 
zł
3 769.35
3 064.51 zł
(18.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 2T 30 ELF Garden 1l 2T do kosiarek i innych urządzeń ogrodowych, API TC

30 1l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
2 szt.
Cena katalogowa  
47.04 
zł
47.04
38.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 4l COMP 2 Plus syntetyczny

4l

API TC
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
313.49 
zł
313.49
254.87 zł
(78.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 4T 20W50 LIQUI MOLY Street 1l 4T, API SL JASO MA-2 Mineralny

20W50 1l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
75.01 
zł
75.01
60.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 60l 300V Factory Line syntetyczny

10W40 60l

Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
5 799.99 
zł
5 800.00
4 715.45 zł
(96.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 15W50 60l 5100 półsyntetyczny

15W50 60l

API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
2 480.00 
zł
2 480.00
2 016.26 zł
(41.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Marine

RAVENOL
Olej do silników 4T 30 10l mineralny

30 10l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
635.55 
zł
635.55
516.71 zł
(63.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Olej hydrauliczny 68 20l Mobil DTE

68 20l

Przeznaczenie Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
811.10 
zł
742.16
603.38 zł
(37.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 108 z 134 następna