Dostępność


Cena



Rozmiar

Oleje

A~5010177

OE CLAAS
Olej silnikowy 15W40 5l AGRIMOT SDX

15W40 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
0 szt.
Cena katalogowa  
225.83 
zł
225.83
183.60 zł
(45.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE CLAAS
Olej silnikowy 10W40 5l AGRIMOT ULTRATEC

10W40 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
0 szt.
Cena katalogowa  
250.08 
zł
250.08
203.32 zł
(50.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE FORD
Olej silnikowy 0W20 5l MAGNATEC

0W20 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
392.87 
zł
392.87
319.41 zł
(78.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OE JOHN DEERE
Olej silnikowy 15W40 20l Plus-50 II

15W40 20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
0 szt.
Cena katalogowa  
822.07 
zł
822.07
668.35 zł
(41.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE VW
Olej silnikowy G S65 577 M2EUR

0W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
77.19 
zł
77.19
62.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l CLASSIC

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
60.33 
zł
57.92
47.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 205l MaxExpert syntetyczny

5W30 205l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
5 550.39 
zł
5 272.86
4 286.88 zł
(25.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy MAXEXP. HYB 0W20 60L

0W20 60l

API SP ILSAC GF-6A SN RC ILSAC GF-5 SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 421.82 
zł
2 300.73
1 870.51 zł
(38.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 4,5l

15W40 4.5l

API CF SN
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
97.13 
zł
93.25
75.81 zł
(20.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 1l

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
27.47 
zł
26.37
21.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 205l MaxExpert

5W30 205l

API SL CF
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4 988.42 
zł
4 739.01
3 852.85 zł
(23.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 60l MaxExpert

5W30 60l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 653.96 
zł
2 521.27
2 049.81 zł
(42.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 60l ULTOR

10W40 60l

API SN CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 948.44 
zł
1 792.57
1 457.37 zł
(29.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 205l ULTOR

10W40 205l

API CF
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
4 szt.
Cena katalogowa  
8 114.49 
zł
7 465.34
6 069.38 zł
(36.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PENNZOIL
Olej silnikowy 5W20 0,946l Pennzoil Platinum syntetyczny

5W20 0.946l

API SP ILSAC GF-6A
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
104.99 
zł
102.89
83.65 zł
(108.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PENNZOIL
Olej silnikowy 5W40 0,946l Pennzoil Platinum

5W40 0.946l

API SP
ACEA A3 B4 B3
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
86.57 
zł
84.83
68.97 zł
(89.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PENNZOIL
Olej silnikowy 0W20 0,946l Pennzoil Platinum

0W20 0.946l

API SP SN
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
77.39 
zł
75.84
61.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy USVO 0W30

0W30 5l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
53 504.95 
zł
53 504.95
43 499.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy USVO 0W20

0W20 5l

API SN RC ILSAC GF-5
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
53 504.95 
zł
53 504.95
43 499.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 5l USVO

0W20 5l

API SN RC ILSAC GF-5
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
541.66 
zł
457.70
372.11 zł
(91.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy USVO 0W20

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A RC SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
120.43 
zł
101.76
82.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W20 20l USVO

5W20 20l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 681.45 
zł
1 597.38
1 298.68 zł
(79.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy USVO 0W20

0W20 5l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
53 504.95 
zł
53 504.95
43 499.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 60l Cleansynto

0W20 60l

API ILSAC GF-7A SQ RC
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4 503.78 
zł
4 278.59
3 478.53 zł
(71.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 20l Cleansynto

5W30 20l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
909.90 
zł
864.41
702.77 zł
(43.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 208l Cleansynto

5W30 208l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
9 771.94 
zł
9 283.35
7 547.44 zł
(44.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 20l Cleansynto

5W30 20l

API SL CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
967.38 
zł
919.02
747.17 zł
(45.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 60l Cleansynto

5W30 60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
3 318.91 
zł
3 152.97
2 563.39 zł
(52.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W40 60l Cleansynto

0W40 60l

API SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4 142.85 
zł
3 935.70
3 199.76 zł
(65.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 20l Cleansynto

5W40 20l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 072.76 
zł
1 019.12
828.55 zł
(50.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 131 z 134 następna