Dostępność


Cena



Rozmiar

Oleje przemysłowe

A~5010182

ELF
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ELFMATIC

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
816.18 
zł
750.89
610.48 zł
(37.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W85 20l TITAN syntetyczny

75W85 20l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 699.31 
zł
1 578.66
1 283.46 zł
(78.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l

1l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
96.30 
zł
83.97
68.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FEBI
Olej do automatycznej skrzyni biegów 4l

4l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
657.52 
zł
618.73
503.03 zł
(154.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej przekładniowy 85W140 20l TRAXIUM

85W140 20l

API GL-5
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
7 szt.
Cena katalogowa  
923.90 
zł
849.99
691.05 zł
(42.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 20l TSG

20l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
1 394.57 
zł
1 324.85
1 077.11 zł
(66.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej specjalny 150 20l TRANSOL

150 20l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
575.62 
zł
529.56
430.54 zł
(26.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine

QUICKSILVER
Olej przekładniowy 80W90 0,25l Premium mineralny

80W90 0.25l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
7 szt.
Cena katalogowa  
84.24 
zł
84.24
68.49 zł
(355.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 90 4l MZG

90 4l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
301.51 
zł
262.91
213.75 zł
(65.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l TITAN

20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
1 596.97 
zł
1 595.37
1 297.05 zł
(79.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l 8100

60l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
4 011.36 
zł
3 794.75
3 085.16 zł
(63.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
1 896.64 
zł
1 801.80
1 464.88 zł
(90.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 10l

10l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
769.40 
zł
707.85
575.49 zł
(70.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l Type Z1

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
1 561.63 
zł
1 483.55
1 206.14 zł
(74.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l ATF TYPE TQ 95

1l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
94.05 
zł
82.00
66.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l MB 9-serie

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
2 222.40 
zł
2 111.28
1 716.49 zł
(105.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 20l TITAN

75W90 20l

API GL-5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
1 465.78 
zł
1 464.32
1 190.50 zł
(73.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 20l MTF

20l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
3 077.31 
zł
2 923.45
2 376.79 zł
(146.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 20l MZG

20l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
1 116.72 
zł
1 027.38
835.27 zł
(51.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej specjalny 20l Jasol

20l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
452.18 
zł
409.68
333.07 zł
(20.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej przekładniowy 10W30 209l Spirax

10W30 209l

API GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
7 292.39 
zł
6 709.00
5 454.47 zł
(32.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l MULTI

1l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.95 
zł
95.05
77.28 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 20l MTF-3

75W 20l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 951.15 
zł
1 853.60
1 506.99 zł
(92.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ATF 6HP

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 475.10 
zł
1 401.35
1 139.31 zł
(70.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l TITAN

20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
828.63 
zł
827.80
673.01 zł
(41.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
1 088.07 
zł
1 033.67
840.38 zł
(51.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine

QUICKSILVER
Olej przekładniowy 90 0,237l Racing High Performance syntetyczny

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
8 szt.
Cena katalogowa  
100.75 
zł
100.75
81.91 zł
(403.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej przekładniowy 80W90 20l TRAXIUM

80W90 20l

API GL-5
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
5 szt.
Cena katalogowa  
892.84 
zł
821.42
667.82 zł
(41.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej specjalny 20l Jasol

20l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
319.16 
zł
289.16
235.09 zł
(14.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FEBI
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l

20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
4 szt.
Cena katalogowa  
2 566.90 
zł
2 515.56
2 045.17 zł
(125.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 16 z 23 następna