Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
ZVL
Łożysko 85x150x28mm 6217-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Szerokość [mm] 28
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
1 010.88
zł 1 010.88
821.85 zł
(101.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 40x90x23mm 6308-N /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
361.96
zł 361.96
294.28 zł
(36.20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 17x40x12mm 6203 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
178.51
zł 148.17
120.46 zł
(14.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
STARCKE
Włóknina ścierna 155 x 230mm
Kategoria Szlifowanie
Nazwa Włóknina ścierna
Typ arkusz
Kolor Czerwony
Rozmiar 155 x 230mm
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Zastosowanie do ręcznego szlifowania
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
63.43
zł 57.72
46.93 zł
(5.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBER
Nakrętka koła MP KO 0005-27 SZN/10
Nazwa Nakładka nakrętki koła
Rozmiar klucza [mm] 27
Materiał Tworzywo sztuczne
Kolor Szary
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Cena katalogowa  
23.85
zł 21.46
17.45 zł
(2.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
W ZESTAWIE TANIEJ
WUNDER BAUM
Zapach samochodowy Truskawka Strawberry choinka 10 szt.
Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Strawberry
Zapach Truskawka
Pojemnik choinka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Zestaw Tak
Kolor Czerwony
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.72
zł 56.57
45.99 zł
(5.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ
WUNDER BAUM
Zapach samochodowy zawsze świeży choinka 10 szt.
Nazwa Zapach samochodowy
Zapach zawsze świeży
Pojemnik choinka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Zestaw Tak
Kolor Zielony
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.72
zł 56.57
45.99 zł
(5.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
64.69
zł 64.69
52.59 zł
(6.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
W ZESTAWIE TANIEJ
WUNDER BAUM
Zapach samochodowy Guma balonowa choinka 10 szt.
Nazwa Zapach samochodowy
Zapach Guma balonowa
Pojemnik choinka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.72
zł 56.57
45.99 zł
(5.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
IDEAL
Elektroda 462.4104/10
Grupa produktowa Materiały eksploatacyjne
Nazwa Elektroda
Model LT81
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
100.20
zł 91.18
74.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ
WUNDER BAUM
Zapach samochodowy Wanilia Wanilia choinka 10 szt.
Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Wanilia
Zapach Wanilia
Pojemnik choinka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Zestaw Tak
Kolor Żółty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.72
zł 56.57
45.99 zł
(5.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Ścierka niepyląca 10szt. 07910 3M SET 10
Nazwa Ścierka
Struktura niepyląca
Przeznaczenie (do powierzchni) do lakieru
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Rodzaj czyściwa pyłochłonna
Kolor Biały
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
123.06
zł 111.99
91.05 zł
(11.20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZVL
Łożysko 25x42x9mm 61905-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
94.49
zł 94.49
76.82 zł
(9.45 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
W ZESTAWIE TANIEJ
WUNDER BAUM
Zapach samochodowy czarna klasyka choinka 10 szt.
Nazwa Zapach samochodowy
Zapach czarna klasyka
Pojemnik choinka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Zestaw Tak
Kolor Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.72
zł 56.57
45.99 zł
(5.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
97.38
zł 97.38
79.17 zł
(9.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x55x13mm 6006-2Z /NKE/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
125.41
zł 125.41
101.96 zł
(12.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 10x30x9mm 6200-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
131.09
zł 108.81
88.46 zł
(10.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 7x22x7mm 627-2Z /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 7
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
29.21
zł 29.21
23.75 zł
(2.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 35x62x14mm 6007-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
492.04
zł 408.38
332.02 zł
(40.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
W ZESTAWIE TANIEJ
WUNDER BAUM
Zapach samochodowy Skóra Leather choinka 10 szt.
Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Leather
Zapach Skóra
Pojemnik choinka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Zestaw Tak
Kolor Brązowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.72
zł 56.57
45.99 zł
(5.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SKF
Łożysko przemysłowe 25x52x15mm 6205-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
235.18
zł 195.20
158.70 zł
(19.52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 5x16x5mm 625-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 5
Średnica zewnętrzna [mm] 16
Szerokość [mm] 5
Cena katalogowa  
187.73
zł 155.82
126.68 zł
(15.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x47x8mm 16005 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
100.64
zł 100.64
81.82 zł
(10.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Element dystansowy, spasowanie szyby 5703-04-6037789Q
Nazwa asortymentu Klips
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
30.76
zł 25.01
20.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x22mm 33205 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 22
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
317.82
zł 317.82
258.39 zł
(31.78 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x19,25mm 32205 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 19.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
197.76
zł 197.76
160.78 zł
(19.78 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
133.74
zł 111.01
90.25 zł
(11.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SUNMIGHT
Papier ścierny krążek P800 150mm 10 szt.
Gradacja P800
Średnica [mm] 150
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Mocowanie rzep
Wodoodporność Tak
na gąbce Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
112.25
zł 102.15
83.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SKF
Łożysko 12x32x10mm 6201-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
153.48
zł 127.39
103.57 zł
(12.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 15x32x9mm 6002-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
164.02
zł 136.14
110.68 zł
(13.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
15 z 29
następna