Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Oferta

Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2532 do FORD SIERRA II

Długość zewnętrzna [mm] 283
Szerokość zewnętrzna [mm] 265
Wysokość [mm] 30
Kształt panelowy
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
375.56 
zł
375.56
305.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

K&N
Filtr panelowy (wkładka) kwadratowy 33-5122 do FORD GALAXY III, KUGA III, S-MAX

Długość zewnętrzna [mm] 197
Szerokość zewnętrzna [mm] 170
Wysokość [mm] 40
Kształt kwadratowy
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
367.20 
zł
367.20
298.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SACHS
Docisk sprzęgła Sachs Performance 240mm (wersja wzmocniona) pasuje do SUBARU IMPREZA

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 847.79 
zł
1 847.79
1 502.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EIBACH
Sprężyny obniżające 4 szt. Pro-Kit E1521-140 AUDI 100 C4, A6 C4

Obniżenie przód [mm] 35
Obniżenie tył [mm] 30
Zestaw komplet na samochód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
750.25 
zł
750.25
609.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EIBACH
Sprężyny obniżające 2 szt. Pro-Kit E2064-120 BMW 5 (E39)

Obniżenie przód [mm] 30
Obniżenie tył [mm] 25
Zestaw na przednią oś
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
476.08 
zł
476.08
387.06 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EIBACH
Sprężyny obniżające 4 szt. Pro-Kit E10-75-003-15-22 RENAULT MEGANE II

Obniżenie przód [mm] 25
Obniżenie tył [mm] 25
Zestaw komplet na samochód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
829.97 
zł
829.97
674.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2928 do CITROEN C5 II, C5 III; PEUGEOT 407

Długość zewnętrzna [mm] 327
Szerokość zewnętrzna [mm] 152
Wysokość [mm] 29
Kształt panelowy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
236.70 
zł
236.70
192.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KONI
Amortyzator sportowy 8240-1270 MITSUBISHI L200 / TRITON, PAJERO SPORT II

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
873.35 
zł
873.35
710.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

K&N
Układ dolotowy 57i Series; Gen I 57-7000 (filtr mokry) PORSCHE 911

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 899.59 
zł
1 899.59
1 544.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BILSTEIN
Amortyzator sportowy B6 35-118435 Przód MITSUBISHI LANCER VII

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
921.20 
zł
921.20
748.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DEPO
Lampa tył 441-1919P4BEVSR do VW CALIFORNIA T4 CAMPER, TRANSPORTER T4

Źródło światła LED P21W
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
710.64 
zł
710.64
577.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

AVM
Sprzęgiełka piast 2szt. AVM 460K KIA SPORTAGE

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
843.67 
zł
843.67
685.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EIBACH
Sprężyny obniżające 4 szt. Pro-Kit E10-15-014-01-22 AUDI A1

Obniżenie przód [mm] 20
Obniżenie tył [mm] 20
Zestaw komplet na samochód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
648.00 
zł
648.00
526.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PIPERCROSS
Filtr uniwersalny (stożkowy, airbox) TUC502D

Typ filtra o podwyższonej trwałości
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
424.96 
zł
424.96
345.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLO9005-4300K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
218.18 
zł
218.18
177.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna C42045JCTUOTUV Tył TOYOTA AVENSIS

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 280
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
221.40 
zł
221.40
180.00 zł
(110.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-1055PTUOTUV Przód VW MULTIVAN T5, TOUAREG, TRANSPORTER T4, TRANSPORTER T5

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 308
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
647.29 
zł
647.29
526.25 zł
(323.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2455 do LEXUS RX

Długość zewnętrzna [mm] 230
Szerokość zewnętrzna [mm] 219
Wysokość [mm] 27
Kształt panelowy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
264.36 
zł
264.36
214.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

K&N
Sportowy filtr powietrza kwadratowy, panelowy 33-2359 do HONDA JAZZ II, JAZZ III

Długość zewnętrzna [mm] 171
Szerokość zewnętrzna [mm] 148
Wysokość [mm] 32
Kształt panelowy kwadratowy
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
183.74 
zł
183.74
149.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Turbo Groove 2szt. wentylowana GD1434 Przód VOLVO C30, C70 II, S40 II, V40, V50, V60 I, XC40, XC70 I, XC70 II; FORD C-MAX II, ECOSPORT, FOCUS II, FOCUS III, GALAXY II, KUGA II

Linia Turbo Groove
Średnica zewnętrzna [mm] 320
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 950.95 
zł
1 950.95
1 586.14 zł
(975.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TURBOWORKS
Tłumik środkowy TW-TL-108

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
198.96 
zł
198.96
161.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

K&N
Filtr uniwersalny (stożkowy, airbox) RU-4600 w kształcie kuli średnica flanszy 152mm

Typ filtra o podwyższonej trwałości
Kształt w kształcie kuli
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
293.80 
zł
293.80
238.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EIBACH
Sprężyny obniżające 4 szt. Sportline E20-15-023-01-22 AUDI A4 B9, A5

Obniżenie przód [mm] 45
Obniżenie tył [mm] 40
Zestaw komplet na samochód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
967.80 
zł
967.80
786.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TEDGUM
Poliuretanowa tuleja stabilizatora (1 szt.) Przód/Wewnątrz 00267516 HONDA CIVIC V, CIVIC VI

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
44.33 
zł
44.33
36.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

M-TECH
Lampa robocza 12/24/30V 216W liczba diod 72szt. TUOLOWLO612

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
501.52 
zł
501.52
407.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MPBS
Poliuretanowa tuleja stabilizatora (2 szt.) Przód/Wewnątrz 6501429-00/80SHA/21 AUDI A3, TT; SEAT LEON, TOLEDO I, TOLEDO II; SKODA OCTAVIA I; VW BORA, BORA I, GOLF IV, NEW BEETLE

Średnica wewnętrzna [mm] 21
Średnica zewnętrzna [mm] 36
Twardość 80 Sha
Miejsce zabudowy Przód Wewnątrz
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
89.85 
zł
89.85
73.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MPBS
Tuleja drążka tylnego poprzecznego górnego (zewnętrzna) 47mm (2 szt.) Tył 45035126-00/80SHA FIAT CROMA; OPEL SIGNUM, VECTRA C, VECTRA C GTS; SAAB 9-3

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 47.4
Twardość 80 Sha
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
149.75 
zł
149.75
121.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MPBS
Tuleje wahacza przedniego (przednie) (2 szt.) Przód 4500548-00/80SHA OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, CALIBRA A, VECTRA A

Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 50.5
Twardość 80 Sha
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
149.75 
zł
149.75
121.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Snorkel do LAND ROVER DEFENDER BB-S500

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
382.52 
zł
382.52
310.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DEPO RACING
Obrotomierz DP-ZE-009

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
198.96 
zł
198.96
161.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 199 z 1768 następna