NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi
Cena
Producent
Rozmiar
Nazwa
Typ płynu
Pojemność [l]
Waga netto [kg]
Kolor
Norma
Płyn do układu chłodzenia NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi
A~5010192~1602
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
56.08
zł 50.86
41.35 zł
(10.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) x 4szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
188.61
zł 171.07
139.08 zł
(8.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.34
zł 18.45
15.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
91.76
zł 83.22
67.66 zł
(16.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
93.43
zł 84.75
68.90 zł
(16.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
27.52
zł 24.96
20.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
191.78
zł 168.77
137.21 zł
(8.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.62
zł 17.80
14.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
193.54
zł 175.35
142.56 zł
(8.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
30.85
zł 27.98
22.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
180.71
zł 159.03
129.29 zł
(7.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
172.84
zł 156.59
127.31 zł
(7.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
76.24
zł 69.15
56.22 zł
(13.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) x 4szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
176.92
zł 160.47
130.46 zł
(8.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
119.77
zł 112.58
91.53 zł
(22.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
325.84
zł 295.21
240.01 zł
(14.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PARYS
Płyn do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
72.00
zł 70.57
57.37 zł
(17.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
299.17
zł 271.06
220.37 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic 135/-37°C gotowy do użycia
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
48.98
zł 49.00
39.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
111.75
zł 105.04
85.40 zł
(21.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
158.24
zł 148.74
120.93 zł
(29.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn do chłodnic Zielony FE26581
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
144.41
zł 127.81
103.91 zł
(25.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy FE19400
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
73.04
zł 64.64
52.55 zł
(43.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
124.01
zł 121.52
98.80 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
196.26
zł 139.74
113.61 zł
(27.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 5
następna