Dostępność


Cena



Polerowanie

A~5011145

ADBL
Talerz oporowy do polerki; do szlifierki rotacyjnej 75mm ADB000427

Nazwa Talerz oporowy
Nazwa własna Roller R125 75mm Backing Plate
Średnica [mm] 75
Zastosowanie (do urządzenia) do szlifierki rotacyjnej do polerki
Typ śruby/nakrętki M14
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
34.99 
zł
33.25
27.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

APP
Pasta polerska mocnościerna 80081301

Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Typ mocnościerna
Grupa produktowa Detailing
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące futro gąbka
Zastosowanie do usuwania zarysowań
Opakowanie Butelka plastikowa
Waga [g] 600
Kolor nakrętki Biały
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
95.58 
zł
86.99
70.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

APP
Pasta polerska lekkościerna 80081316

Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Typ lekkościerna
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 0,5
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące gąbka
Zastosowanie do usuwania zarysowań
Opakowanie Butelka plastikowa
Kolor nakrętki Biały
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
92.89 
zł
84.53
68.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Futro polerskie do nabłyszczania / do polerowania krążek 130mm 2szt. 34121 3M

Kategoria Polerowanie
Nazwa Futro polerskie
Typ krążek
Materiał Wełna
Średnica [mm] 130
Kolor Biały
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 2
Zastosowanie do polerowania do nabłyszczania
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
212.97 
zł
193.81
157.57 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Talerz oporowy do polerki 50mm ADB000426

Nazwa Talerz oporowy
Nazwa własna Roller R125 50mm Backing Plate
Średnica [mm] 50
Zastosowanie (do urządzenia) do polerki
Typ śruby/nakrętki M14
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
29.99 
zł
28.49
23.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Polerka oscylacyjno/a 2000-6400obr./min. 750W DA09125-02 ADB000506

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Sieciowa/e
Typ oscylacyjno/a
Moc znamionowa [W] 750
Amplituda oscylacji [mm] 9
Średnica tarczy [mm] 125 75
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
6 szt.
Cena katalogowa  
499.90 
zł
474.90
386.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NTS
Gąbka polerska / Pad polerski miękki/a, wykończeniowa do polerowania lakieru 150mm gwint M14 3460932

Typ miękki/a wykończeniowa
Średnica [mm] 150
Zastosowanie do polerowania lakieru
Mocowanie gwint M14
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
5 szt.
Cena katalogowa  
51.41 
zł
46.79
38.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Pasta polerska lekkościerna, wykończeniowa Fast Cut 7100072587

Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Typ wykończeniowa lekkościerna
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 1
Rodzaj maszyny rotacyjna
Narzędzie polerujące gąbka karbowana
Zastosowanie do likwidacji hologramów
Opakowanie Butelka plastikowa
Waga [g] 1000
Kolor nakrętki Niebieski
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
5 szt.
Cena katalogowa  
271.03 
zł
246.64
200.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MILWAUKEE
Polerka 2200obr./min. M18 FAP180-0X 4933451552

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Akumulatorowa/e
Średnica tarczy [mm] 180
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
4 szt.
Cena katalogowa  
1 608.75 
zł
1 463.97
1 190.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Pad polerski 75mm rzep Roller Cut R 75 ADB000187

Średnica [mm] 75
Grubość [mm] 25
Mocowanie rzep
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
18.91 
zł
17.96
14.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MILWAUKEE
Pad polerski twardy/a do usuwania lekkich zarysowań / do usuwania mocnych zarysowań 150/160mm rzep SPONGE BLUE ULTRA FINE 140 / 20 MM - 2 PC 4932492312

Typ twardy/a
Średnica [mm] 160 150
Grubość [mm] 20
Zastosowanie do usuwania lekkich zarysowań / do usuwania mocnych zarysowań
Mocowanie rzep
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
132.18 
zł
120.28
97.79 zł
(60.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MILWAUKEE
Pad polerski miękki/a do nabłyszczania / do wykańczania 150/160mm rzep SPONGE BLUE ULTRA FINE 160 / 20 MM - 2 PC 4932492318

Typ miękki/a
Średnica [mm] 160 150
Grubość [mm] 20
Zastosowanie do nabłyszczania / do wykańczania
Mocowanie rzep
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
132.25 
zł
120.34
97.84 zł
(60.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Polerka mimośrodowa 3000-5200obr./min. 500W 34102E 3M

Zasilanie Sieciowa/e
Typ mimośrodowa
Moc znamionowa [W] 500
Średnica tarczy [mm] 130
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 232.21 
zł
2 941.31
2 391.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Polerka mimośrodowa 1650-4500obr./min. 810W D21 ADB000621

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Sieciowa/e
Typ mimośrodowa
Moc znamionowa [W] 810
Amplituda oscylacji [mm] 21
Średnica tarczy [mm] 125 150
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
949.90 
zł
902.41
733.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RUPES
Polerka oscylacyjno/a 1500-4000obr./min. 500W LHR15ES 3201502P

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Sieciowa/e
Typ oscylacyjno/a
Moc znamionowa [W] 500
Amplituda oscylacji [mm] 15
Średnica tarczy [mm] 125
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
2 298.89 
zł
2 092.00
1 700.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RUPES
Polerka / Zestaw polerski 3000-4500obr./min. 500W 3201518L

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Sieciowa/e
Moc znamionowa [W] 500
Amplituda oscylacji [mm] 21
Średnica tarczy [mm] 150
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
4 597.74 
zł
4 183.94
3 401.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RUPES
Polerka / Zestaw polerski 2000-5000obr./min. 500W LHR15ES 3201525

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Sieciowa/e
Moc znamionowa [W] 500
Amplituda oscylacji [mm] 15
Średnica tarczy [mm] 125
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
2 510.68 
zł
2 284.71
1 857.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RUPES
Polerka / Zestaw polerski 3000-5200obr./min. 500W LHR15III/LUX 3201528

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Sieciowa/e
Moc znamionowa [W] 500
Amplituda oscylacji [mm] 15
Średnica tarczy [mm] 125
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
4 476.81 
zł
4 073.90
3 312.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Talerz oporowy do polerki 75mm ADB000185

Nazwa Talerz oporowy
Nazwa własna Roller 75mm Backing Plate
Średnica [mm] 75
Zastosowanie (do urządzenia) do polerki
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
49.99 
zł
47.49
38.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SONAX
Futro polerskie do polerowania krążek 80mm 4szt. SX494141

Kategoria Polerowanie
Nazwa Futro polerskie
Typ krążek
Materiał wełna owcza
Średnica [mm] 80
Kolor Biały
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Zastosowanie do polerowania
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
125.53 
zł
114.23
92.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Pasta polerska nabłyszczająca Aio Soft ADB000462

Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Typ nabłyszczająca
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 1
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące futro gąbka mikrofibra
Zastosowanie do likwidacji hologramów do usuwania zarysowań
Opakowanie Butelka plastikowa
Kolor nakrętki Czarny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
199.90 
zł
189.90
154.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MILWAUKEE
Pad polerski twardy/a do usuwania lekkich zarysowań / do usuwania mocnych zarysowań 150/160mm rzep SPONGE RED COARSE 160 / 20 MM - 2 PC 4932492316

Typ twardy/a
Średnica [mm] 160 150
Grubość [mm] 20
Zastosowanie do usuwania lekkich zarysowań / do usuwania mocnych zarysowań
Mocowanie rzep
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
133.82 
zł
121.78
99.01 zł
(60.89 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RUPES
Polerka 3000-5000obr./min. 500W LHR15III/STD 3201515P

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Sieciowa/e
Moc znamionowa [W] 500
Amplituda oscylacji [mm] 15
Średnica tarczy [mm] 125
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 183.07 
zł
2 896.59
2 354.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Futro polerskie do polerowania krążek 130mm 2szt. 34120 3M

Kategoria Polerowanie
Nazwa Futro polerskie
Typ krążek
Materiał Wełna
Średnica [mm] 130
Kolor Biały
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 2
Zastosowanie do polerowania
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
1 szt.
Cena katalogowa  
216.37 
zł
196.90
160.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Futro polerskie do polerowania krążek 150mm 1szt. 2 608 612 026

Kategoria Polerowanie
Nazwa Futro polerskie
Typ krążek
Materiał skóra jagnięca
Średnica [mm] 150
Kolor Beżowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Zastosowanie do polerowania
Mocowanie na talerz oporowy
do urządzenia (indeks) 0 601 389 000
Do urządzenia (model) GPO 14 CE
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
1 szt.
Cena katalogowa  
94.10 
zł
87.51
71.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Pad polerski karbowana 150mm 33042 3M SET 2

Typ karbowana
Średnica [mm] 150
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
1 szt.
Cena katalogowa  
247.56 
zł
225.29
183.16 zł
(112.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Pad polerski karbowana, miękki/a 75mm 50536 3M SET 4

Typ karbowana miękki/a
Średnica [mm] 75
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
1 szt.
Cena katalogowa  
228.87 
zł
208.26
169.32 zł
(52.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Pasta polerska wykończeniowa Finish Pro ADB000650

Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Typ wykończeniowa
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 1
Gradacja P2500 P3000
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące futro gąbka
Zastosowanie do likwidacji hologramów
Opakowanie Butelka plastikowa
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
1 szt.
Cena katalogowa  
179.90 
zł
170.91
138.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BRAYT
Pasta polerska mocnościerna 10091

Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Typ mocnościerna
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 1
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące futro gąbka
Zastosowanie do usuwania zarysowań
Opakowanie Butelka plastikowa
Waga [g] 1000
Kolor nakrętki Czarny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
1 szt.
Cena katalogowa  
152.77 
zł
139.01
113.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RUPES
Polerka rotacyjno/a 700-1850obr./min. 1100W LH18ENS 3201250

Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zasilanie Sieciowa/e
Typ rotacyjno/a
Moc znamionowa [W] 1100
Średnica tarczy [mm] 200
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
1 szt.
Cena katalogowa  
2 219.63 
zł
2 019.87
1 642.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 5 z 8 następna