Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

OEM specyfikacja

Linia produktowa

Przeznaczenie

Sposób aplikacji

Technologia bazy

Oferta

Smar SHELL DODGE NITRO 3.7

A~5010524~1601
Wyświetlamy dla Ciebie:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

SHELL
Smar Gadus Mineralny 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.16 
zł
22.23
18.07 zł
(55.58 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar Gadus 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.85 
zł
31.14
25.32 zł
(77.85 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar Gadus 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.49 
zł
38.17
31.03 zł
(95.43 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar Gadus 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.78 
zł
38.44
31.25 zł
(96.10 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar Gadus Mineralny 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
31.07 
zł
28.59
23.24 zł
(71.48 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar 100 18l Gadus mineralny

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Pojemność [l] 18
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 067.15 
zł
981.77
798.19 zł
(54.54 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar Gadus mineralny

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
2 902.03 
zł
2 669.86
2 170.62 zł
(53.40 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar 18l Gadus

Nazwa Smar do układów centralnego smarowania
Pojemność [l] 18
OEM specyfikacja MAN 264 DTFR 33B100 MAN 283 LI-P 00/000
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
1 096.13 
zł
1 008.44
819.87 zł
(56.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar 18l Gadus

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
1 000.45 
zł
920.41
748.30 zł
(51.13 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar 1000 18l Gadus

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 1000
Pojemność [l] 18
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
1 301.00 
zł
1 196.91
973.10 zł
(66.50 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar 18l Gadus

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 093.69 
zł
1 006.20
818.05 zł
(55.90 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar 18l Gadus

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 258.46 
zł
1 157.79
941.29 zł
(64.32 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Smar 18l Gadus

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 055.93 
zł
971.45
789.80 zł
(53.97 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł