Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Smarowanie silnika

A~6213000

BLIC
Miska olejowa 0216-00-3525472P

Materiał Stal
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
140.64 
zł
139.24
113.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 60l Special TEC V

0W30 60l

ACEA B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 657.73 
zł
2 495.61
2 028.95 zł
(41.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Oleje sportowe

MOTUL
Olej silnikowy 15W50 20l 300V COMP syntetyczny

15W50 20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 312.22 
zł
2 312.22
1 879.85 zł
(115.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

AISIN
Pompa oleju AISOPT-111

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
597.98 
zł
544.16
442.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AJUSA
Uszczelka miski olejowej AJU14071900

Długość [mm] 450
Szerokość [mm] 220
Grubość [mm] 0.8
Materiał Papier
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.24 
zł
32.19
26.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Uszczelka miski olejowej ENT020230

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.53 
zł
55.53
45.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AKUSAN
Czujnik ciśnienia oleju AG 0590

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
>9 szt.
Cena katalogowa  
425.38 
zł
425.38
345.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AKUSAN
Czujnik poziomu oleju silnikowego MAN-SE-093

Długość [mm] 195
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
117.51 
zł
105.77
85.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FP DIESEL
Dysza olejowa, chłodzenie denka tłoka 3937214-FP

Oferta Budowlane
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.96 
zł
9.48
7.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Miarka poziomu oleju ENT490018

Oferta Budowlane
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.64 
zł
67.16
54.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l TITAN

60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 477.12 
zł
2 474.65
2 011.91 zł
(41.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 60l MOBILUBE

75W90 60l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 482.87 
zł
3 186.82
2 590.91 zł
(53.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV2 10W30 20L

10W30 20l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CJ-4 CE
ACEA E3 E5 E2 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
580.13 
zł
539.51
438.63 zł
(26.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 5l ULTOR

10W40 5l

API SN CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
247.73 
zł
227.92
185.30 zł
(45.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 20l QUARTZ XTRA

0W20 20l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 020.11 
zł
969.10
787.89 zł
(48.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 208l ALL CLIMATE

5W30 208l

ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 693.12 
zł
7 308.46
5 941.84 zł
(35.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DNJ
Pompa oleju OP1100

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
662.60 
zł
604.62
491.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

ENGITECH
Pompa oleju ENT420030

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
>9 szt.
Cena katalogowa  
514.74 
zł
445.25
361.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

ENGITECH
Pompa oleju ENT420038

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
>9 szt.
Cena katalogowa  
324.99 
zł
324.99
264.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTIVE
Pompa oleju MOTOP8407

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
675.07 
zł
598.19
486.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE DEUTZ
Pompa oleju 04300573-DEUTZ

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 597.39 
zł
1 597.39
1 298.69 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelka miski olejowej ATHENA pasuje do HONDA 750K

Nazwa Uszczelka miski olejowej
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.99 
zł
34.99
28.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Marine

SIERRA
Uszczelka miski olejowej 18-1237

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
274.57 
zł
274.57
223.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

WINDEROSA
Uszczelka miski olejowej WINDEROSA pasuje do YAMAHA 1000 (Fazer), 1000

Nazwa Uszczelka miski olejowej
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
96.15 
zł
95.04
77.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Marine

SIERRA
Korek spustowy oleju 18-2375

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.81 
zł
36.81
29.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy do silnika 2-suwowego 6 5l Jasol

6 5l

API TB TA
Przeznaczenie Motocykle
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
119.58 
zł
108.22
87.98 zł
(21.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 4l Cleansynto

10W40 4l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
245.94 
zł
207.82
168.96 zł
(51.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 0W30 4l EVOLUTION

0W30 4l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
232.04 
zł
225.08
182.99 zł
(56.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 5l ULTOR

15W40 5l

API SL CG-4 CH-4 SJ CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
170.23 
zł
156.62
127.33 zł
(31.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 0W20 5l Helix

0W20 5l

API SN
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
419.66 
zł
402.87
327.54 zł
(80.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 109 z 290 następna