Smarowanie silnika
A~6213000
Cena katalogowa  
111.72
zł 100.55
81.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AJUSA
Uszczelka miski olejowej AJU14036300
Długość [mm] 410
Szerokość [mm] 265
Materiał Guma
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
65.98
zł 62.02
50.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelka osłony rozrządu EL381791
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
148.58
zł 148.58
120.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
PARSUN
Pompa oleju F25-05130005
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
8.41
zł 8.41
6.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CORTECO
Uszczelniacz wału, napęd pomocniczy CO01034634B
Średnica wewnętrzna [mm] 52
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Grubość [mm] 10
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
191.66
zł 160.99
130.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZF
Uszczelniacz skrzyni biegów 0734307211ZF
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
216.91
zł 216.91
176.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HEPU
Zestaw łańcucha rozrządu HEP21-0354
Liczba ogniw [szt.] 104
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 219.27
zł 1 101.24
895.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PAYEN
Zestaw, śruba spustowa oleju HL5192
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 210
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
575.82
zł 547.03
444.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AKUSAN
Czujnik ciśnienia oleju AG 1031
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
64.88
zł 64.88
52.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DT SPARE PARTS
Czujnik ciśnienia oleju 2.27113
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Ilość pinów [szt.] 3
Kolor Czarny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
123.17
zł 110.86
90.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
572.87
zł 515.59
419.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
798.09
zł 708.30
575.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
713.01
zł 641.70
521.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
204.60
zł 184.14
149.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
344.97
zł 310.46
252.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
754.26
zł 746.72
607.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
3 451.55
zł 3 106.40
2 525.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
QUICKSILVER
Olej do silników 2T 4l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
492.62
zł 492.62
400.50 zł
(123.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
QUICKSILVER
Olej do silników 2T 4l Premium
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
353.77
zł 353.77
287.62 zł
(88.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
QUICKSILVER
Olej do silników 4T 15W40 4l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
310.01
zł 310.01
252.04 zł
(77.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 205l TITAN
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
7 235.76
zł 6 627.95
5 388.58 zł
(32.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 60l Special TEC AA
API SN
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
3 232.19
zł 3 035.02
2 467.50 zł
(50.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 60l Leichtlauf Performance
API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 465.79
zł 2 315.38
1 882.42 zł
(38.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W20 60l Special TEC AA
API SN ILSAC GF-5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 808.48
zł 2 637.17
2 144.04 zł
(43.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l M-SUP syntetyczny
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 034.60
zł 982.87
799.08 zł
(49.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 0W8 1l USVO
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
143.20
zł 121.00
98.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
539.54
zł 485.59
394.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
405.96
zł 370.44
301.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ENGITECH
Pompa oleju ENT420083
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
683.18
zł 683.18
555.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
296.63
zł 258.07
209.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
146 z 290
następna