Smarowanie silnika BMW 3 (E90) M3
A~6213000
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l SYNPOWER
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
349.06
zł 291.46
236.96 zł
(58.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
288.82
zł 241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W60 5l VR1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
386.96
zł 323.11
262.69 zł
(64.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL110906
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 17
Grubość [mm] 1.5
Materiał Miedź
Cena katalogowa  
1.12
zł 0.98
0.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.64
zł 63.16
51.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ELRING
Korek spustowy oleju EL455740
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 17
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
12.73
zł 12.09
9.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelniacz EL278386
Średnica wewnętrzna [mm] 22
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Grubość [mm] 2
Materiał FPM
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
7.22
zł 7.22
5.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Korek spustowy oleju FE46398
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 13 15
Rozmiar klucza [mm] 6
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
25.68
zł 24.40
19.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
Oleje sportowe
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W60 1l VR1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
84.17
zł 70.28
57.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
23.06
zł 20.30
16.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Oleje sportowe
CASTROL
Olej silnikowy 10W60 1l EDGE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
97.28
zł 86.48
70.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 10W60 5l 8100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
402.84
zł 318.24
258.73 zł
(63.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
CASTROL
Olej silnikowy 10W60 4l EDGE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
355.19
zł 315.77
256.72 zł
(78.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 10W60 1l 8100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
92.35
zł 72.95
59.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 4l Cleansynto
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
310.64
zł 262.48
213.40 zł
(65.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W60 5l Synthoil Race Tech GT1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
442.32
zł 380.39
309.26 zł
(76.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l Cleansynto
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
379.34
zł 320.55
260.61 zł
(64.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Uszczelka korka spustowego oleju, FE22149, Aluminium, VOLVO 850, C30, C70 I, C70 II, EX30, S40 I, S40 II, S60 I, S60 II, S60 III, S70, S80 I, S80 II, S90 I, S90 II, V40, V50, V60 I, V60 II, V70 I
Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 1.5
Materiał Aluminium
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
3.05
zł 2.90
2.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VAICO
Korek spustowy oleju V30-4144
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 12 15
Rozmiar klucza [mm] 6
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.13
zł 21.72
17.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Czujnik ciśnienia oleju SW90027
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 24
Ilość pinów [szt.] 1
Kolor Brązowy
Cena katalogowa  
35.47
zł 33.70
27.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TITAN
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
69.61
zł 68.90
56.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W60 1l Synthoil Race Tech GT1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
99.74
zł 85.78
69.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
71.49
zł 67.91
55.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Oleje sportowe
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 10W60 4l Ultra syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
190.80
zł 190.80
155.12 zł
(47.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
25.99
zł 25.99
21.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
16.42
zł 16.42
13.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 10W60 4l 8100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
338.52
zł 267.43
217.42 zł
(66.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 5W30
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 073.84
zł 1 020.15
829.39 zł
(51.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 60l SYNPOWER
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 746.48
zł 2 609.15
2 121.26 zł
(43.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l M-SUP syntetyczny
API SL SM SN SN+
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
62.61
zł 58.23
47.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 3
następna