Rozmiar
Nazwa
Linia produktowa
Sposób aplikacji
Nazwa asortymentu
Opakowanie
Linia
Dedykowane do modelu
Zastosowanie
Przeznaczenie
Zastosowanie (do urządzenia)
Pojemność [ml]
Zastosowanie (do powierzchni)
Linia
Środki czyszczące
A~5010765~91880
OSTATNIE SZTUKI
OXFORD
Środek do czyszczenia kasku OXFORD MINT 0,1l do wewnątrz kasku
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
39.00
zł 39.00
31.71 zł
(390.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
OXFORD
Środek do czyszczenia wizjera OXFORD MINT 0,05l butelka z wbudowaną gąbką i ściągaczką; do kasków i wizjerów
Nazwa Środek do czyszczenia wizjera
Pojemność [l] 0.05
Linia produktowa MINT
Przeznaczenie Motocykle Quad
Sposób aplikacji atomizer
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
39.00
zł 39.00
31.71 zł
(780.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KARCHER
Środek czyszczący do lakieru; do plandek; do silników koncentrat 6.295-557.0
Nazwa Środek czyszczący
Przeznaczenie do silników do plandek do lakieru
zastosowanie (do urządzenia) do myjki wysokociśnieniowej
Pojemność [l] 20
Koncentrat Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
542.98
zł 494.12
401.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OXFORD
Pianka do dezynfekcji kasku OXFORD MINT 0,2l do wewnątrz kasku
Nazwa Pianka do dezynfekcji kasku
Pojemność [l] 0.2
Linia produktowa MINT
Przeznaczenie Motocykle Quad
Sposób aplikacji butelka spray
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
71.93
zł 72.00
58.54 zł
(360.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
XZONE
Detailer do kasku XZONE 0,03l
Nazwa Detailer do kasku
Pojemność [l] 0.03
Przeznaczenie Motocykle Quad
Sposób aplikacji atomizer
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
25.02
zł 25.01
20.33 zł
(833.67 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
XZONE
Żel do czyszczenia kasku XZONE 0,03l
Nazwa Żel do czyszczenia kasku
Pojemność [l] 0.03
Przeznaczenie Motocykle Quad
Sposób aplikacji atomizer
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
25.02
zł 25.01
20.33 zł
(833.67 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
XZONE
Zestaw do pielęgnacji odzieży skórzanej XZONE Strong Man
Nazwa Zestaw do pielęgnacji odzieży skórzanej
Linia produktowa Strong
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
130.02
zł 130.00
105.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
XZONE
Odświeżacz do odzieży XZONE Z jonami srebra 0,1l o zapachu Man
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
49.02
zł 49.00
39.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
XZONE
Odświeżacz do odzieży XZONE Z jonami srebra 0,1l o zapachu Woman
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
49.02
zł 49.00
39.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
XZONE
Booster z aktywnym tlenem XZONE 0,05l do odzieży tekstylnej
Nazwa Booster z aktywnym tlenem
Pojemność [l] 0.05
Przeznaczenie Motocykle Quad
Sposób aplikacji saszetka
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
6.00
zł 6.00
4.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOLAND
Środek do czyszczenia motocykla AUTOLAND OWADY 0,5l do czyszczenia do usuwania owadów
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
30.75
zł 29.21
23.75 zł
(58.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Środek do czyszczenia kasku LIQUI MOLY HELMET INTERIOR 0,3l do wewnątrz kasku
Nazwa Środek do czyszczenia kasku
Pojemność [l] 0.3
Linia produktowa HELMET INTERIOR
Przeznaczenie Motocykle Quad
Sposób aplikacji atomizer
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
46.74
zł 46.74
38.00 zł
(155.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
XZONE
Płyn do prania odzieży termoaktywnej XZONE Active Care
Nazwa Płyn do prania odzieży termoaktywnej
Linia produktowa Active Care
Sposób aplikacji butelka
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
49.00
zł 49.00
39.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
XZONE
Magiczne rękawiczki XZONE do czyszczenia wnętrza rękawic
Nazwa Magiczne rękawiczki
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
29.00
zł 29.00
23.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
XZONE
Środek do czyszczenia odzieży skórzanej XZONE Normal 0,15l
Nazwa Środek do czyszczenia odzieży skórzanej
Pojemność [l] 0.15
Linia produktowa Normal
Przeznaczenie Motocykle Quad
Sposób aplikacji butelka z pianowniczką
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
39.00
zł 39.00
31.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
XZONE
Płyn do prania odzieży tekstylnej XZONE 0,3l
Nazwa Płyn do prania odzieży tekstylnej
Pojemność [l] 0.3
Przeznaczenie Motocykle Quad
Sposób aplikacji butelka
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
69.03
zł 69.00
56.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LOCTITE
Środki czyszczące LOC VR 120
Nazwa Preparat czyszczący
Zastosowanie pianka do czyszczenia deski rozdzielczej
Opakowanie Aerozol
Pojemność [ml] 400
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
51.77
zł 47.11
38.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOLAND
Środki czyszczące ALD 125230499
Nazwa Preparat do odgrzybiania z sondą / aplikatorem
Pojemność [ml] 400
Linia PRO KLIM
Zastosowanie grzybobójcze bakteriobójcze
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
21.91
zł 20.81
16.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KARCHER
Preparat czyszczący do podłóg płyn 6.295-682.0
Nazwa Preparat czyszczący
Zastosowanie mycie ręczne
Pojemność [l] 5
Linia CA 30 C
Postać preparatu płyn
Zastosowanie (do powierzchni) do podłóg
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
104.48
zł 95.08
77.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KARCHER
Preparat czyszczący do podłóg płyn 6.295-944.0
Nazwa Preparat czyszczący
Zastosowanie mycie ręczne mop elektryczny
zastosowanie (do urządzenia) do mopa elektrycznego
Pojemność [l] 0,5
Koncentrat Tak
Linia RM 536
Postać preparatu płyn
Zastosowanie (do powierzchni) do podłóg
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
48.70
zł 44.32
36.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOLAND
Środek do czyszczenia kasku AUTOLAND w formie ściereczek
Nazwa Środek do czyszczenia kasku
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
11.07
zł 11.07
9.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOLAND
Środek do pielęgnacji AUTOLAND LEATHER 0,15l
Nazwa Środek do pielęgnacji
Pojemność [l] 0.15
Linia produktowa LEATHER
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
29.52
zł 29.52
24.00 zł
(196.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOLAND
Środek do czyszczenia motocykla AUTOLAND MOTOCYKL 0,5l czyści, nadaje połysk oraz chroni przed korozją
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
30.75
zł 30.75
25.00 zł
(61.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
BLING BLING COSMETIC
Środek do czyszczenia motocykla Bling Bling Cosmetics BLING CLEANER 0,5l
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
35.01
zł 35.01
28.46 zł
(70.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
OXFORD
Środek do czyszczenia motocykla OXFORD MINT 1l
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
39.00
zł 39.00
31.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
OXFORD
Środek do czyszczenia motocykla OXFORD MINT 5l do czyszczenia
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
89.00
zł 89.00
72.36 zł
(17.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OXFORD
Środki czyszczące 1l MINT
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
70.85
zł 71.00
57.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
OXFORD
Zmywacz do łańcucha OXFORD MINT 0,5l do czyszczenia
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
49.00
zł 49.00
39.84 zł
(98.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
OXFORD
Środek do pielęgnacji OXFORD Mint General Protectant 0,5l do ochrony i pielęgnacji nabłyszcza i zabezpiecza
Przeznaczenie Motocykle Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
49.00
zł 49.00
39.84 zł
(98.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
OXFORD
Zmywacz do łańcucha OXFORD MINT 0,75l do czyszczenia
Nazwa Zmywacz do łańcucha
Pojemność [l] 0.75
Linia produktowa MINT
Przeznaczenie Motocykle Quad
Sposób aplikacji spray
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
59.00
zł 59.00
47.97 zł
(78.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
4 z 5
następna