Dostępność


Cena



Miejsce zabudowy

2540
2499
1366
804

Średnica zewnętrzna [mm]

Rodzaj tarczy

Budowa tarczy

Miejsce zabudowy

Strona zabudowy

Średnica otworu centrującego [mm]

Wysokość całkowita [mm]

Jednostka sprzedaży

Oferta

Typ

Średnica wewnętrzna [mm]

Materiał

System hamulcowy

Liczba otworów mocujących [szt.]

Kolor

Średnica tarczy [mm]

Linia

Tarcze hamulcowe

A~5011168

BREMBO
Tarcza hamulcowa Max wentylowana wewnętrznie 09.6727.77 Przód FORD COURIER, ESCORT CLASSIC, ESCORT V, ESCORT V EXPRESS, ESCORT VI, FIESTA, FIESTA III, FIESTA IV, KA, ORION III, PUMA; MAZDA 121 III

Linia Max
Średnica zewnętrzna [mm] 240
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
215.73 
zł
215.73
175.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa Xtra wentylowana 09.B043.1X Przód TOYOTA AURIS, AVENSIS, COROLLA, COROLLA VERSO, VERSO

Linia Xtra
Średnica zewnętrzna [mm] 295
Rodzaj tarczy Nawiercana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
423.60 
zł
423.60
344.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności SPORT TY3 1szt. 59.E114.41 Przód AUDI A4 ALLROAD B8, A4 B8, A5, Q5

Linia SPORT TY3
Średnica zewnętrzna [mm] 320
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
619.43 
zł
619.43
503.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa SPORT TY3 1szt. wentylowana 59.E114.46 Przód AUDI A4 B8, A5, Q5; PORSCHE MACAN

Linia SPORT TY3
Średnica zewnętrzna [mm] 345
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
708.68 
zł
708.68
576.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa SPORT TY3 1szt. wentylowana 59.E115.40 Przód BMW 1 (F20), 1 (F21), 3 (F30, F80), 3 (F31), 3 GRAN TURISMO (F34), 4 (F32, F82), 4 (F33, F83), 4 GRAN COUPE (F36)

Linia SPORT TY3
Średnica zewnętrzna [mm] 300
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
554.74 
zł
554.74
451.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza hamulcowa Street Series 1szt. wentylowana DBA 2822S Przód AUDI A4 ALLROAD B8, A4 B8, A5, Q5

Linia Street Series
Średnica zewnętrzna [mm] 320
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
563.50 
zł
563.50
458.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 Series 1szt. wentylowana DBA 4654S-10 Przód SUBARU BRZ, FORESTER, IMPREZA, WRX; TOYOTA GT 86

Linia 4000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 326
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
1 043.10 
zł
1 043.10
848.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności Street Series 1szt. wentylowana DBA 2548S Przód MAZDA 6, CX-5, CX-9

Linia Street Series
Średnica zewnętrzna [mm] 297
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
759.81 
zł
759.81
617.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 Series 1szt. wentylowana DBA 42676S Przód BMW 1 (F20), 1 (F21), 2 (F22, F87), 2 (F23), 3 (F30, F80), 3 (F31), 3 GRAN TURISMO (F34), 4 (F32, F82), 4 (F33

Linia 4000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 340
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
923.42 
zł
923.42
750.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 Series 1szt. wentylowana DBA 42736S Przód LEXUS GX, IS II; TOYOTA 4 RUNNER V, FJ CRUISER, LAND CRUISER, LAND CRUISER PRADO

Linia 4000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 338
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
971.31 
zł
971.31
789.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 Series 1szt. wentylowana DBA 42858S Przód BMW 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84)

Linia 4000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 348
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
1 021.38 
zł
1 021.38
830.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 Series 1szt. wentylowana DBA 43090S Przód LAND ROVER DEFENDER, RANGE ROVER IV, RANGE ROVER SPORT II

Linia 4000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 380
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
1 310.11 
zł
1 310.11
1 065.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 5000 Series 1szt. wentylowana DBA 52632BLKS Przód JEEP GRAND CHEROKEE IV

Linia 5000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 380
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
2 511.28 
zł
2 511.28
2 041.69 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 5000 Series 1szt. wentylowana DBA 53002WSLVXD Przód AUDI A6 C7, A7

Linia 5000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 390
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
3 112.99 
zł
3 112.99
2 530.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności Street Series 1szt. DBA 2859S Tył BMW 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84)

Linia Street Series
Średnica zewnętrzna [mm] 336
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
817.09 
zł
817.09
664.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności Street Series 1szt. wentylowana DBA 2969S Tył FORD FOCUS III, FOCUS IV, KUGA III

Linia Street Series
Średnica zewnętrzna [mm] 302
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
754.75 
zł
754.75
613.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 T3 1szt. wentylowana DBA 43467S Tył TOYOTA YARIS

Linia 4000 T3
Średnica zewnętrzna [mm] 297
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
729.08 
zł
729.08
592.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności Street Series 1szt. pełna DBA 2659S-10 Tył SUBARU BRZ, FORESTER, IMPREZA, LEGACY V, OUTBACK; TOYOTA GT 86

Linia Street Series
Średnica zewnętrzna [mm] 286
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
567.60 
zł
567.60
461.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności Street Series 1szt. wentylowana DBA 2737S Tył MINI (R50, R53); TOYOTA FJ CRUISER, LAND CRUISER PRADO

Linia Street Series
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
679.29 
zł
679.29
552.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 Series 1szt. wentylowana DBA 42633S Tył JEEP GRAND CHEROKEE IV

Linia 4000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 350
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
1 123.79 
zł
1 123.79
913.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 Series 1szt. wentylowana DBA 42656S-10 Tył SUBARU FORESTER, IMPREZA, WRX

Linia 4000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 316
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
1 039.79 
zł
1 039.79
845.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 Series 1szt. wentylowana DBA 43091S Tył LAND ROVER DEFENDER, RANGE ROVER IV, RANGE ROVER SPORT II

Linia 4000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 365
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
993.26 
zł
993.26
807.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności Street Series 1szt. wentylowana DBA 653S Tył SUBARU FORESTER, IMPREZA, LEGACY IV, OUTBACK

Linia Street Series
Średnica zewnętrzna [mm] 290
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
567.60 
zł
567.60
461.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 5000 Series 1szt. wentylowana DBA 52844SLVS AUDI A3

Linia 5000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 370
Rodzaj tarczy Nacinana
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
2 485.06 
zł
2 485.06
2 020.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa SG 2szt. wentylowana SG2F024 Przód TOYOTA HARRIER, YARIS

Linia SG
Średnica zewnętrzna [mm] 356
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
5 253.24 
zł
5 253.24
4 270.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PROFUSION
Tarcza hamulcowa 1 szt. 31329AT

Średnica zewnętrzna [mm] 319.8
Grubość [mm] 14
Wysokość całkowita [mm] 58
Liczba otworów mocujących [szt.] 6
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 82,1
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
326.79 
zł
326.79
265.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PROFUSION
Tarcza hamulcowa 1 szt. 55171AT

Średnica zewnętrzna [mm] 315
Grubość [mm] 23
Wysokość całkowita [mm] 48
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Wentylowana
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 67,4
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
367.30 
zł
367.30
298.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C32093JCTUOTUV Przód TOYOTA LAND CRUISER 100

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 313
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
599.64 
zł
599.64
487.51 zł
(299.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C32150JCTUOTUV Przód LEXUS RX

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 319
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
569.19 
zł
569.19
462.76 zł
(284.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C35066JCTUOTUV Przód CITROEN C-CROSSER, C-CROSSER ENTERPRISE; MITSUBISHI LANCER VIII, OUTLANDER I, OUTLANDER II, OUTLANDER III; PEUGEOT 4007

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 294
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
2 szt.
Cena katalogowa  
483.29 
zł
483.29
392.92 zł
(241.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 9 z 97 następna