Dostępność


Cena



Miejsce zabudowy

2541
2500
1367
804

Średnica zewnętrzna [mm]

Rodzaj tarczy

Budowa tarczy

Miejsce zabudowy

Strona zabudowy

Średnica otworu centrującego [mm]

Wysokość całkowita [mm]

Jednostka sprzedaży

Oferta

Typ

Średnica wewnętrzna [mm]

Materiał

System hamulcowy

Liczba otworów mocujących [szt.]

Kolor

Średnica tarczy [mm]

Linia

Tarcze hamulcowe

A~5011168

OE BMW
Tarcza hamulcowa 34 10 7 889 661

Średnica zewnętrzna [mm] 380
Grubość [mm] 36
Wysokość całkowita [mm] 62
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 912.09 
zł
3 912.09
3 180.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PROFUSION
Tarcza hamulcowa 1 szt. 31329AT

Średnica zewnętrzna [mm] 319.8
Grubość [mm] 14
Wysokość całkowita [mm] 58
Liczba otworów mocujących [szt.] 6
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 82,1
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
326.79 
zł
326.79
265.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C32093JCTUOTUV Przód TOYOTA LAND CRUISER 100

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 313
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
599.64 
zł
599.64
487.51 zł
(299.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C32150JCTUOTUV Przód LEXUS RX

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 319
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
569.19 
zł
569.19
462.76 zł
(284.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C35066JCTUOTUV Przód CITROEN C-CROSSER, C-CROSSER ENTERPRISE; MITSUBISHI LANCER VIII, OUTLANDER I, OUTLANDER II, OUTLANDER III; PEUGEOT 4007

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 294
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
483.29 
zł
483.29
392.92 zł
(241.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHW
Tarcza hamulcowa 1 szt. BRL42853

Średnica zewnętrzna [mm] 350
Grubość [mm] 24
Typ tarczy Wentylowana wewnętrznie Perforowana
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Lewa
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 444.04 
zł
1 155.24
939.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DELPHI
Tarcza hamulcowa kpl. BG4819C

Średnica zewnętrzna [mm] 284
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 31.9
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 76
Jednostka sprzedaży kpl.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
379.41 
zł
322.49
262.19 zł
(161.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OE BMW
Tarcza hamulcowa 1 szt. 34 10 7 889 662

Średnica zewnętrzna [mm] 380
Grubość [mm] 36
Wysokość całkowita [mm] 62
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 912.09 
zł
3 912.09
3 180.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Tarcza hamulcowa ATE PowerDisc 1szt. wentylowana 24.0322-0199.1 Przód MERCEDES VANEO (414)

Linia ATE PowerDisc
Średnica zewnętrzna [mm] 270
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
333.92 
zł
333.92
271.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Tarcza hamulcowa ATE PowerDisc 1szt. wentylowana 24.0322-0247.1 Przód MINI (R50, R53), (R52), (R56), (R57), (R58), (R59), CLUBMAN (R55)

Linia ATE PowerDisc
Średnica zewnętrzna [mm] 294
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
496.37 
zł
496.37
403.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Tarcza hamulcowa ATE PowerDisc 1szt. wentylowana 24.0324-0120.1 Przód FORD COUGAR, MONDEO I, MONDEO II, SCORPIO II

Linia ATE PowerDisc
Średnica zewnętrzna [mm] 260
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
247.14 
zł
247.14
200.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa Xtra wentylowana 09.3090.1X Przód CHEVROLET AVEO / KALOS, CORSA, LANOS; DAEWOO LANOS, NEXIA

Linia Xtra
Średnica zewnętrzna [mm] 236
Rodzaj tarczy Nawiercana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
254.63 
zł
254.63
207.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa 1 szt. 09.C828.11

Linia Prime line
Typ UV Coated
Średnica zewnętrzna [mm] 340
Grubość [mm] 30
Wysokość całkowita [mm] 53
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Wentylowana wewnętrznie Perforowana
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 58
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
2 522.93 
zł
2 018.34
1 640.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa SPORT TY3 1szt. wentylowana 59.E114.15 Przód AUDI 100 C4, A4 B5, A4 B6, A4 B7, A6 C4, A6 C5; SEAT EXEO, EXEO ST; SKODA SUPERB I

Linia SPORT TY3
Średnica zewnętrzna [mm] 288
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
417.45 
zł
417.45
339.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa SPORT TY3 1szt. wentylowana 59.E114.25 Przód AUDI A3, TT; SEAT IBIZA III, IBIZA IV, IBIZA IV SC, LEON; SKODA OCTAVIA I; VW BORA, BORA I, GOLF III, GOLF IV, NEW BEETLE, PASSAT B3/B4

Linia SPORT TY3
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
761.16 
zł
761.16
618.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa SPORT TY3 1szt. wentylowana 59.E114.31 Przód RENAULT CLIO III, MEGANE II

Linia SPORT TY3
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
464.63 
zł
464.63
377.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Tarcza hamulcowa (nacinana) (1 szt.) Tył

Linia SPORT TY3
Średnica zewnętrzna [mm] 272
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
351.58 
zł
351.58
285.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 Series 1szt. wentylowana DBA 42962S Przód MAZDA 3

Linia 4000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 320
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 000.78 
zł
1 000.78
813.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 4000 Series 1szt. wentylowana DBA 43266S Przód RAM 1500

Linia 4000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 378
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 176.90 
zł
1 176.90
956.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 5000 Series 1szt. wentylowana DBA 52935.1S

Linia 5000 Series
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Rodzaj tarczy Nacinana
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 197.75 
zł
1 197.75
973.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Turbo Groove 2szt. wentylowana GD1574 Przód AUDI A3, A4 ALLROAD B8, A4 B6, A4 B7, A4 B8, A5, A6 C6, Q5

Linia Turbo Groove
Średnica zewnętrzna [mm] 320
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 728.70 
zł
1 728.70
1 405.45 zł
(864.35 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Turbo Groove 2szt. wentylowana GD1663 Przód BMW 1 (F20), 1 (F21), 2 (F22, F87), 2 (F23), 2 (F45), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), 3 (F30, F80), 3 (F31), 3 GRAN TURISMO (F34)

Linia Turbo Groove
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 695.69 
zł
1 695.69
1 378.61 zł
(847.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Turbo Groove 2szt. wentylowana GD7601 Przód CHRYSLER PACIFICA, TOWN & COUNTRY, VOYAGER V; DODGE GRAND, JOURNEY; FIAT DOBLO, FREEMONT, GRANDE PUNTO; LANCIA VOYAGER, Y10

Linia Turbo Groove
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 658.65 
zł
1 658.65
1 348.50 zł
(829.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Racing 2szt. wentylowana SG2F006 Przód BMW 2 (F22, F87), 2 (G42, G87), 3 (F30, F80), 4 (F32, F82), 4 (F33, F83), X4 (F26)

Linia Racing
Średnica zewnętrzna [mm] 380
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
7 383.37 
zł
7 383.37
6 002.74 zł
(3691.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa EBC Ultra SR 2szt. wentylowana USR7601 Przód CHRYSLER PACIFICA, TOWN & COUNTRY, VOYAGER V; DODGE GRAND, JOURNEY; FIAT DOBLO, FREEMONT, GRANDE PUNTO; LANCIA VOYAGER, Y10

Linia EBC Ultra SR
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 543.54 
zł
1 543.54
1 254.91 zł
(771.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Turbo Groove 2szt. wentylowana GD1402 FORD FIESTA V, MONDEO III; FORD USA FOCUS

Linia Turbo Groove
Średnica zewnętrzna [mm] 278
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 309.31 
zł
1 309.31
1 064.48 zł
(654.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Turbo Groove 2szt. wentylowana GD7694 FORD USA MUSTANG

Linia Turbo Groove
Średnica zewnętrzna [mm] 380
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
2 264.26 
zł
2 264.26
1 840.86 zł
(1132.13 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Turbo Groove 2szt. wentylowana GD7696 FORD USA MUSTANG

Linia Turbo Groove
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 569.12 
zł
1 569.12
1 275.71 zł
(784.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

EBC BRAKES
Tarcza hamulcowa Turbo Groove 2szt. wentylowana GD972 SUBARU BRZ, FORESTER, IMPREZA, LEGACY II, LEGACY III, LEGACY IV, LEGACY OUTBACK, LEGACY V, OUTBACK, XV; TOYOTA GT 86, HARRIER

Linia Turbo Groove
Średnica zewnętrzna [mm] 294
Rodzaj tarczy Nawiercana Nacinana
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 652.28 
zł
1 652.28
1 343.32 zł
(826.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

GIRODISC
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności 2szt. wentylowana GD-A1-322 Przód BMW 3 (G20, G80, G28), 4 (F32, F82), 4 (G23, G83)

Średnica zewnętrzna [mm] 400
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
8 621.19 
zł
8 621.19
7 009.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 10 z 97 następna