Dostępność


Cena



Producent

Nazwa

Typ

Materiał

Przeznaczenie (materiał, ciecz)

Kolor

Szerokość [mm]

Długość [m]

Opakowanie

Miejsce użycia

Oferta

Grubość [mm]

Taśma

A~5011040~92195
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

PROFIRS
Taśma zabezpieczająca zielony 38mmx66m 3szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Typ zabezpieczająca
Kolor Zielony
Szerokość [mm] 38
Długość [m] 66
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
125.47 
zł
114.18
92.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

APP
Gąbka Pianka poliuretanowa 13mm/50m 1szt.

Nazwa Gąbka
Materiał Pianka poliuretanowa
Szerokość [mm] 13
Długość [m] 50
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
84.29 
zł
76.70
62.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma izolacyjna dł. 20 m szer. 19 mm multikolor 10szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj izolacyjna
Kolor Multikolor
Szerokość [mm] 19
Długość [m] 20
Grubość [mm] 0.13
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.93 
zł
53.63
43.60 zł
(5.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DDCARS
Taśma Pianka wałek 13mm/10mm/50m

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Typ wałek
Materiał Pianka
Szerokość [mm] 13
Długość [m] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.88 
zł
55.41
45.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LOCTITE
Taśma izolacyjno-uszczelniająca / samowulkanizująca 4,27m

Nazwa Taśma
Rodzaj samowulkanizująca izolacyjno-uszczelniająca
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 25
Długość [m] 4.27
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
103.33 
zł
94.03
76.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma naprawcza dł. 25 m szer. 25 mm czarny 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj parciana
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 25
Długość [m] 25
Grubość [mm] 0.3
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
143.02 
zł
125.87
102.33 zł
(20.98 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

APP
Taśma Akryl czerwony 19mm/5m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj dwustronna
Materiał Akryl
Kolor Czerwony
Szerokość [mm] 19
Długość [m] 5
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.98 
zł
47.31
38.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma beżowy 36mm/50m 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Kolor Beżowy
Szerokość [mm] 36
Długość [m] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.27 
zł
90.34
73.45 zł
(15.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma beżowy 24mm/50m 9szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Kolor Beżowy
Szerokość [mm] 24
Długość [m] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
95.32 
zł
86.75
70.53 zł
(9.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NTS
Taśma niebieski 6mm/33m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj rozdzielająca kolory
Kolor Niebieski
Szerokość [mm] 6
Długość [m] 33
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.44 
zł
32.25
26.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma uszczelniająca do spoin 9,5mm/9,1m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj samoprzylepna
Typ uszczelniająca do spoin
Długość [m] 9.1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
142.05 
zł
129.27
105.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma dwustronna dł. 5 m szer. 9 mm czarny 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj dwustronna
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 9
Długość [m] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
94.71 
zł
83.34
67.76 zł
(13.89 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BM GROUP
Taśma BEESB5025NE

Nazwa Taśma
Rodzaj izolacyjna
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 50
Długość [m] 25
Grubość [mm] 0.15
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
10 szt.
Cena katalogowa  
23.12 
zł
21.05
17.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma naprawcza dł. 25 m szer. 19 mm czarny 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj parciana
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 19
Długość [m] 25
Grubość [mm] 0.17
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
10 szt.
Cena katalogowa  
159.72 
zł
140.55
114.27 zł
(23.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NTS
Taśma Papier-plastik odchylająca żółty 15mm/45mm/10m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Typ odchylająca
Materiał Papier-plastik
Kolor Żółty
Szerokość [mm] 15
Długość [m] 45
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
8 szt.
Cena katalogowa  
89.14 
zł
81.12
65.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma Pianka beżowy 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Materiał Pianka
Kolor Beżowy
Szerokość [mm] 13
Długość [m] 50
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
6 szt.
Cena katalogowa  
143.42 
zł
130.52
106.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK

3M
Taśma beżowy 18mm/50m 12szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Kolor Beżowy
Szerokość [mm] 18
Długość [m] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
6 szt.
Cena katalogowa  
100.37 
zł
91.34
74.26 zł
(7.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 3 SZTUK

3M
Taśma Papier zielony 48mm/55m 3szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Materiał Papier
Kolor Zielony
Szerokość [mm] 48
Długość [m] 55
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.33 
zł
100.40
81.63 zł
(33.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma dwustronna dł. 5 m szer. 25 mm czarny 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj dwustronna
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 25
Długość [m] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
6 szt.
Cena katalogowa  
130.87 
zł
115.16
93.63 zł
(19.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma ostrzegawca dł. 100 m szer. 80 mm biały/czerwony 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj ostrzegawcza
Kolor Czerwony Biały
Szerokość [mm] 80
Długość [m] 100
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
6 szt.
Cena katalogowa  
113.65 
zł
100.01
81.31 zł
(16.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NTS
Taśma Papier-plastik odchylająca żółty 19mm/45mm/10m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Typ odchylająca
Materiał Papier-plastik
Kolor Żółty
Szerokość [mm] 19
Długość [m] 10
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
6 szt.
Cena katalogowa  
93.86 
zł
85.41
69.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma niebieski 3mm/33m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj rozdzielająca kolory
Kolor Niebieski
Długość [m] 33
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
5 szt.
Cena katalogowa  
29.75 
zł
27.07
22.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma ostrzegawca dł. 25 m szer. 48 mm czarny/żółty 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj ostrzegawcza
Kolor Czarny Żółty
Szerokość [mm] 48
Długość [m] 25
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
5 szt.
Cena katalogowa  
151.41 
zł
133.25
108.33 zł
(22.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK

3M
Taśma zielony 18mm/50m 12szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Kolor Zielony
Szerokość [mm] 18
Długość [m] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
4 szt.
Cena katalogowa  
157.19 
zł
143.05
116.30 zł
(11.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma beżowy 30mm/50m 8szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Kolor Beżowy
Szerokość [mm] 30
Długość [m] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
5 szt.
Cena katalogowa  
111.87 
zł
101.79
82.76 zł
(12.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma zielony 48mm/50m 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Kolor Zielony
Szerokość [mm] 48
Długość [m] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
5 szt.
Cena katalogowa  
220.51 
zł
200.66
163.14 zł
(33.44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma zabezpieczająca 50mm/10m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Typ zabezpieczająca
Długość [m] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
136.92 
zł
124.60
101.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma niebieski 21mm/7m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Kolor Niebieski
Szerokość [mm] 21
Długość [m] 7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
362.97 
zł
330.30
268.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NTS
Taśma Papier-plastik odchylająca żółty 10mm/45mm/10m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Typ odchylająca
Materiał Papier-plastik
Kolor Żółty
Szerokość [mm] 10
Długość [m] 10
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
3 szt.
Cena katalogowa  
94.45 
zł
85.95
69.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma zabezpieczająca 50mm/10m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Typ zabezpieczająca
Szerokość [mm] 7
Długość [m] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
136.92 
zł
124.60
101.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 2 z 4 następna