BMW 1 kabriolet (E88) 123 d
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do BMW 1 kabriolet (E88)
BOSCH
Klocki hamulcowe kpl. 0 986 494 272
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 123.2
Wysokość [mm] 47
Wysokość 2 [mm] 48.3
Grubość [mm] 16.6
System hamulcowy ATE
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
220.47
zł 165.35
134.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
14.02
zł 12.34
10.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
INA
Sprzęgło jednokierunkowe alternatora 535 0203 10
Numer alternatora FG18S019
Średnica zewnętrzna [mm] 53.7
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Szerokość [mm] 38.3
Liczba żeber [szt.] 6
Cena katalogowa  
147.03
zł 130.86
106.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OE BMW
Zestaw sprężyn sprzęgła 21 51 7 570 284
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
19.21
zł 19.21
15.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
YUASA
Akumulator 95Ah 850A P+ (agm/rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 95
Prąd rozruchu akumulatora [A] 850
Biegunowość akumulatora P+
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
975.32
zł 838.77
681.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Cena katalogowa  
1 532.86
zł 1 302.94
1 059.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka W5W Standard (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
6.19
zł 4.58
3.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H11 Night Breaker Silver (2 szt.) 12V 55W
Źródło światła H11
Linia Night Breaker Silver
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
96.65
zł 71.52
58.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BTA
Rolka napinacza paska wieloklinowego E2B5095BTA
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Szerokość [mm] 30
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
67.21
zł 59.14
48.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka xenon D1S White (1 szt.) 5500K
Źródło światła D1S
Linia White
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 5500
Rodzaj gniazda PK32D-2
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
283.24
zł 237.93
193.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Klocki hamulcowe kpl. FE16670
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155.2 154.8
Wysokość [mm] 63.6
Grubość [mm] 19.9
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
216.75
zł 184.24
149.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Filtr powietrza F 026 400 119
Długość [mm] 301
Szerokość [mm] 235
Wysokość [mm] 65
Typ filtra Wkład filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
140.70
zł 129.45
105.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Regulator szczęk hamulcowych 03.0137-9702.2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
109.04
zł 103.59
84.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REINHOCH
Końcówka drążka kierowniczego RH01-3026 BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E46), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84), Z4 (E89)
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 135
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M14
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Cena katalogowa  
85.28
zł 72.48
58.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
7.39
zł 7.39
6.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LIQUI MOLY
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TopTec 1800
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
84.86
zł 80.79
65.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l SYNPOWER
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
349.06
zł 291.46
236.96 zł
(58.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 4l 8100
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
271.37
zł 214.39
174.30 zł
(53.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
MOTUL
Olej silnikowy 5W30 4l 8100
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
263.45
zł 208.13
169.21 zł
(52.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka W5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
15.90
zł 13.36
10.86 zł
(1.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l GEAR
API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
153.61
zł 146.09
118.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MEAT & DORIA
Zestaw uszczelek wtryskiwacza MD9881
Średnica wewnętrzna [mm] 2.8
Średnica zewnętrzna [mm] 6
Grubość [mm] 1.5
Cena katalogowa  
2.09
zł 2.09
1.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PIERBURG
Czujnik podciśnienia kolektora dolotowego 7.18222.30.0
Kod silnika N47 D20 D
Ilość pinów [szt.] 3
Cena katalogowa  
183.69
zł 156.14
126.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.26
zł 53.65
43.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KNECHT
Filtr oleju OX361/4D
Typ filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 172
Wysokość 2 [mm] 153
Średnica wewnętrzna [mm] 10.8
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
66.14
zł 62.83
51.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SKF
Zestaw osłony przegubu VKJP 01001
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica wewnętrzna [mm] 22
Średnica wewnętrzna 2 [mm] 86
Długość [mm] 146
Cena katalogowa  
65.82
zł 61.87
50.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX MT500 bezprzegubowe 500mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 500
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
36.28
zł 29.75
24.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
297.20
zł 261.53
212.63 zł
(13.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
180.71
zł 159.03
129.29 zł
(7.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
26 z 124
następna