BMW 3 coupe (E92) M3 GTS
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do BMW 3 coupe (E92)
Bestseller
FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TITAN
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
69.61
zł 68.90
56.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
135.56
zł 127.43
103.60 zł
(25.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
115.61
zł 108.67
88.35 zł
(21.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
NEXEN
NEXEN
N'Blue S
205/55 R16 91 V
Homologacje Audi
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
273.99
zł 238.37
193.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
KLEBER
KLEBER
Dynaxer HP5
225/45 R17 91 W
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
346.50
zł 322.25
261.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
OVATION
OVATION
VI-682
205/55 R16 91 V
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
157.33
zł 157.33
127.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
HERTH+BUSS ELPARTS
Zestaw naprawczy przewodu płynu spryskiwacza 54271026066
Nazwa asortymentu przewód płynu spryskiwacza
Materiał POM Poliamid 6 EPDM
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
90.32
zł 82.19
66.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOBIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l ATF syntetyczny
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
66.28
zł 61.65
50.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka W5W Ultra Life (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Linia Ultra Life
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
8.47
zł 6.27
5.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX MT400 bezprzegubowe 400mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 400
Miejsce zabudowy Przód
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
36.28
zł 29.75
24.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
QUICK BRAKE
Zestaw montażowy zacisku hamulcowego QB113-1306
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy KELSEY HAYES ATE
Średnica tłoczka [mm] 54
Certyfikat EUR1 Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.80
zł 28.31
23.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H3 Standard (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H3
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
9.63
zł 7.12
5.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ATE
Tuleja śruby zacisku tarczowego 11.8171-0008.1
Miejsce zabudowy Przód
Średnica [mm] 12
Długość [mm] 54.9
System hamulcowy ATE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
22.84
zł 22.84
18.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka W5W Xenon Blue (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Linia Xenon Blue
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
16.06
zł 13.49
10.97 zł
(6.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H8 Standard (1 szt.) 12V 35W
Źródło światła H8
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Rodzaj gniazda PGJ19-1
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
51.22
zł 37.90
30.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Łącznik/wspornik stabilizatora TC1474
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 291
Materiał Aluminium
Cena katalogowa  
94.33
zł 82.07
66.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Uszczelka korka spustowego oleju, FE22149, Aluminium, VOLVO 850, C30, C70 I, C70 II, EX30, S40 I, S40 II, S60 I, S60 II, S60 III, S70, S80 I, S80 II, S90 I, S90 II, V40, V50, V60 I, V60 II, V70 I
Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 1.5
Materiał Aluminium
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
3.05
zł 2.90
2.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOOG
Końcówka drążka kierowniczego BM-ES-3728 BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84), Z4 (E89)
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 140 30
Wymiar stożka [mm] 15.7
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M14
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Średnica [mm] 15.7
Cena katalogowa  
123.49
zł 123.49
100.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
25.47
zł 25.47
20.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA008 246-001/10
Źródło światła W16W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Rodzaj gniazda W 2,1 x 9,5d
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.64
zł 29.64
24.10 zł
(2.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
Cena katalogowa  
14.66
zł 14.66
11.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
112.15
zł 97.58
79.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
23.62
zł 20.07
16.32 zł
(2.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.37
zł 17.05
13.86 zł
(68.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
PROFIL
PROFIL
Alpiner
205/55 R16 91 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
180.50
zł 169.74
138.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
TRW
Łącznik/wspornik stabilizatora JTS614
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 290
Cena katalogowa  
108.40
zł 102.98
83.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LEMFOERDER
Silentblock wahacza LMI37807
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Wewnątrz
Cena katalogowa  
147.19
zł 139.84
113.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 10W60 5l 8100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
400.86
zł 316.68
257.46 zł
(63.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
FULDA
FULDA
Kristall Control HP 2
205/55 R16 91 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
361.50
zł 314.50
255.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MEYLE
Zestaw osłon przekładni kierowniczej 300 620 0000
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Długość [mm] 195
Średnica wewnętrzna [mm] 16
Średnica wewnętrzna 2 [mm] 64
Materiał Termoplast
Cena katalogowa  
46.49
zł 43.70
35.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
19 z 91
następna