BMW 3 kabriolet (E93) M3
Filtry
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do BMW 3 kabriolet (E93) - Hit sprzedaży 2025
Bestseller
FURYA
Akumulator 80Ah 720A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 80
Prąd rozruchu akumulatora [A] 720
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
317.52
zł 279.42
227.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
BOSCH
Akumulator 85Ah 800A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 85
Prąd rozruchu akumulatora [A] 800
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
617.02
zł 536.81
436.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
LIQUI MOLY
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 1l TopTec MTF 5100
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
100.96
zł 96.11
78.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W80 1l MTF-2
API MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
131.27
zł 114.46
93.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
BOSCH
Pióro wycieraczki Aerotwin Plus AP600U bezprzegubowe 600mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 600
Linia Aerotwin Plus
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Typ 2 Bagnet Typ 1 Typ 4
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
85.42
zł 68.34
55.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.64
zł 63.16
51.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
KYB
Górne mocowanie amortyzatora KYBSM5752
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z łożyskiem Nie
Cena katalogowa  
122.95
zł 104.51
84.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka H11 (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H11
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
23.68
zł 20.84
16.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H11 Standard (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H11
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
41.45
zł 30.68
24.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
VARTA
Akumulator 95Ah 850A P+ (agm/rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 95
Prąd rozruchu akumulatora [A] 850
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 092.76
zł 939.77
764.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 1l MTF-3
API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
131.57
zł 114.73
93.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TITAN
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
69.61
zł 68.90
56.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
135.56
zł 127.43
103.60 zł
(25.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
115.61
zł 108.67
88.35 zł
(21.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
Cena katalogowa  
14.66
zł 14.66
11.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
ATE
Tuleja śruby zacisku tarczowego 11.8171-0008.1
Miejsce zabudowy Przód
Średnica [mm] 12
Długość [mm] 54.9
System hamulcowy ATE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
22.84
zł 22.84
18.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.62
zł 17.80
14.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H11 Cool Blue Intense NextGen (2 szt.) 5000K 12V 55W
Źródło światła H11
Linia Cool Blue Intense NextGen
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Temperatura barwowa [K] 5000
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
152.38
zł 112.77
91.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Akumulator 74Ah 680A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 74
Prąd rozruchu akumulatora [A] 680
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
488.54
zł 420.14
341.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka xenon D1S Standard (1 szt.) 4150K
Źródło światła D1S
Linia Standard
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4150
Rodzaj gniazda PK32D-2
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
269.67
zł 199.56
162.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka PY21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W
Źródło światła PY21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
12.04
zł 10.11
8.22 zł
(5.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
MOBIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l ATF
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
55.69
zł 51.80
42.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
Oleje sportowe
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W60 1l VR1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
84.17
zł 70.28
57.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 1,5L
Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Zielony
Norma MAZDA FL22 FORD VC-10-A FORD WSS-M97B55 HONDA 08CLAG010S0 NISSAN KE90299944 HYUNDAI 00232-19010 HYUNDAI 07100-00200 HYUNDAI 07100-00400 HYUNDAI LONG LIFE COOLANT MAZDA 000077508E20 MAZDA C100CL005A4X MAZDA C122CL005A4X NISSAN KE90299934 SUBARU COOLANT 16218 SUZUKI LONGLIFE COOLANT NISSAN ANTI-FREEZE COOLANT L250
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.39
zł 42.67
34.69 zł
(28.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 10W60 1l 8100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
92.35
zł 72.95
59.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 1l TRANSMAX MANUAL
API GL-4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
63.38
zł 57.87
47.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
4MAX
Akumulator 85Ah 850A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 85
Prąd rozruchu akumulatora [A] 850
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
406.05
zł 345.14
280.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
BOSCH
Żarówka W16W Pure Light (2 szt.) 12V 16W
Źródło światła W16W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
8.31
zł 6.99
5.68 zł
(3.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL110906
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 17
Grubość [mm] 1.5
Materiał Miedź
Cena katalogowa  
1.12
zł 0.98
0.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna