CHEVROLET SPARK (M300) 1.2
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do CHEVROLET SPARK (M300)
MOOG
Końcówka drążka kierowniczego DE-ES-10621 CHEVROLET SPARK
Strona zabudowy zewnętrzny Oś przednia, z lewej Oś przednia, z prawej
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 73 21
Wymiar stożka [mm] 15
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Wymiar gwintu 2 [mm] M12
Skok gwintu 2 [mm] 1.25
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Średnica [mm] 15
Cena katalogowa  
88.82
zł 88.82
72.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l Special Tec DX1
API SN ILSAC GF-5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
92.26
zł 79.35
64.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
183.70
zł 156.15
126.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka H4 Plus 60% (1 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Plus 60%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
25.56
zł 21.48
17.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLUE PRINT
Filtr oleju ADG02142
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 72
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
23.97
zł 22.78
18.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAGNUM TECHNOLOGY
Amortyzator AG0026MT
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj amortyzatora Kolumna zawieszenia Gazowy
System tłumienia drgań Dwururowy
Sposób mocowania amortyzatora Górny trzon
Cena katalogowa  
207.19
zł 155.40
126.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 5l Cleansynto
API SP ILSAC GF-6A RC SN+
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
401.51
zł 339.27
275.83 zł
(67.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PURRO
Filtr kabiny PUR-PC7012
Długość [mm] 215
Szerokość [mm] 200
Wysokość [mm] 20
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
38.08
zł 32.37
26.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VALVOLINE
Koncentrat do chłodnic Czerwony VAL MV COOLANT RED CON 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
180.87
zł 161.88
131.61 zł
(32.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
NEXEN
NEXEN
Winguard Snow G3
185/55 R15 82 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
331.01
zł 287.98
234.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
SENCOM
Bezpiecznik MINI 10A 58V SEN20962-MS-25
Nazwa Bezpiecznik
Rodzaj MINI
Prąd znamionowy [A] 10
Szerokość [mm] 11
Wysokość [mm] 9
Kolor Czerwony
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
60.47
zł 60.47
49.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak 4S
185/55 R15 82 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
232.00
zł 230.85
187.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 1l Special TEC AA
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
89.30
zł 76.80
62.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC
Przewód wysokiego ciśnienia klimatyzacji KTT160213
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
487.08
zł 444.46
361.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
LAUFENN
LAUFENN
i Fit+ LW31
185/55 R15 82 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
288.50
zł 265.82
216.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MOTUL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
234.19
zł 166.74
135.56 zł
(33.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOOG
Silentblock wahacza DE-SB-10657
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Z tyłu
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica zewnętrzna [mm] 18.2
Średnica wewnętrzna [mm] 18.2
Wysokość [mm] 54 28
Cena katalogowa  
125.68
zł 119.40
97.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
APOLLO
APOLLO
Alnac 4G Winter
185/55 R15 82 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
269.51
zł 255.25
207.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
VALVOLINE
Koncentrat do chłodnic Żółty VAL MV COOLANT CON 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
191.72
zł 171.58
139.50 zł
(34.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
DYNAMO
DYNAMO
Street-H M4S01
185/55 R15 82 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
178.78
zł 172.25
140.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
BARUM
BARUM
Polaris 6
185/55 R15 82 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
364.50
zł 317.12
257.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
HANKOOK AKUMULATORY
Akumulator 40Ah 360A L+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 40
Prąd rozruchu akumulatora [A] 360
Biegunowość akumulatora L+
Typ mocowania akumulatora B00 - brak stopki mocującej
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
283.92
zł 283.92
230.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Cena katalogowa  
133.65
zł 125.30
101.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PURRO
Filtr oleju PUR-PO7003
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 70
Średnica wewnętrzna [mm] 63
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
15.13
zł 13.92
11.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ABE
Klocki hamulcowe kpl. C10003ABE
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 143
Wysokość [mm] 51.5
Grubość [mm] 17.6
System hamulcowy AKEBONO
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
85.24
zł 68.19
55.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
118.72
zł 105.66
85.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka WY5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła WY5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
59.72
zł 50.16
40.78 zł
(5.02 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AUTOFREN SEINSA
Prowadnica hamulca tarczowego kpl. D7-166C
Miejsce zabudowy Przód Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy SUMITOMO
Średnica tłoczka [mm] 10
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
66.94
zł 63.59
51.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l TopTec 1400
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
1 404.27
zł 1 328.44
1 080.03 zł
(66.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MEAT & DORIA
Pompka spryskiwacza szyby MD20137
Miejsce zabudowy Przód
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
39.91
zł 39.91
32.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
2 z 21
następna