DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do DACIA DUSTER (HS_)
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Night Breaker Silver (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Night Breaker Silver
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.17
zł 17.88
14.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
76.49
zł 63.87
51.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC
Chłodnica silnika DACIA DOKKER, DUSTER, LODGY, LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO II; LADA XRAY; NISSAN MICRA V; RENAULT ARKANA I, CAPTUR I, CLIO IV, DUSTER, KAPTUR, LODGY, LOGAN I D7R058TT
Wysokość [mm] 510
Szerokość [mm] 398
Grubość [mm] 16
Rodzaj skrzyni biegów Manualna
Materiał Aluminium
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
397.13
zł 337.56
274.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Ultra Life (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Ultra Life
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
22.93
zł 16.96
13.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego EL964880
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Cena katalogowa  
36.01
zł 34.22
27.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Ultra Life (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Ultra Life
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.50
zł 15.18
12.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l MULTI
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
87.22
zł 82.73
67.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MANN-FILTER
Filtr oleju W 7032
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 79
Skok gwintu [mm] 1.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.79
zł 54.89
44.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
LAUFENN
LAUFENN
G Fit EQ+ LK41
185/65 R15 88 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
213.50
zł 196.00
159.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
NEXEN
NEXEN
N'Blue HD Plus
185/65 R15 88 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
239.00
zł 215.77
175.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 5l Mobil 1 syntetyczny
API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
361.50
zł 336.20
273.33 zł
(67.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
221.07
zł 200.07
162.66 zł
(40.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Przełącznik kierunkowskazów FE199052
Numer seryjny A******
Funkcje światła klakson kierunkowskazy
Ilość pinów [szt.] 13
Strona zabudowy Lewa
Cena katalogowa  
223.81
zł 223.81
181.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak 4S
185/65 R15 88 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
226.00
zł 224.87
182.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
ISKRA
Świeca żarowa/płomieniowa 11 721 392
Rozmiar klucza [mm] 10
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1
Długość całkowita [mm] 96.5
Złącze PIN
Zbieżność stożka 63
Cena katalogowa  
69.67
zł 66.19
53.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
VALEO
Pióro wycieraczki First Blade FM50 bezprzegubowe 500mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 500
Linia First Blade
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Ze spojlerem Nie
Typ ramienia Hak Typ 2 Bagnet Typ 1 Typ 4
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
42.28
zł 34.66
28.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
FEBI
Korek spustowy oleju FE48880
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 17
Rozmiar klucza [mm] 8
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
10.75
zł 10.21
8.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Śruba układu wydechowego EL584560
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1
Długość śruby [mm] 25 35
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
6.53
zł 5.68
4.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BTA
Rolka napinacza paska wieloklinowego E2M0054BTA
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Szerokość [mm] 26
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
63.68
zł 56.04
45.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
WALKER
Obejma rury układu wydechowego WALK82098
Średnica [mm] 78
Średnica 2 [mm] 62
Wymiar gwintu [mm] M8
Cena katalogowa  
110.86
zł 98.39
79.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SNR
Górne mocowanie amortyzatora KB655.28
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z łożyskiem Tak
Cena katalogowa  
127.45
zł 113.43
92.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PURRO
Filtr powietrza PUR-PA2079
Długość [mm] 279
Szerokość [mm] 124
Wysokość [mm] 68
Typ filtra Wkład filtra
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
37.26
zł 31.67
25.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ELF
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 1l TRANSELF
API GL-4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.13
zł 70.63
57.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka WY5W Standard (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła WY5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
53.82
zł 39.83
32.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l Mobil 1 syntetyczny
API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
289.81
zł 269.53
219.13 zł
(67.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC
Kompresor klimatyzacji KTT090088
Ograniczenie producenta ZEXEL CALSONIC VALEO
Typ kompresora DKV-11R CR12SC
Rodzaj czynnika chłodzącego R1234yf R134a
Rodzaj oleju PAG 100 YF
Liczba rowków [szt.] 6
Średnica koła pasowego [mm] 125
Napięcie [V] 12
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
738.00
zł 701.10
570.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 0W20 1l syntetyczny
API SP ILSAC GF-6A RC
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
42.59
zł 37.44
30.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
HANKOOK
HANKOOK
Winter i*cept RS3 W462
185/65 R15 88 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
275.00
zł 239.25
194.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
poprzednia
37 z 135
następna