Dostępność


Cena



Producent

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do DODGE NITRO


>9 szt.
Cena katalogowa  
183.69 
zł
159.81
129.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AUTOFREN SEINSA
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego D4-2058C

Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy LUCAS
Średnica tłoczka [mm] 48
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
103.59 
zł
98.41
80.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DELPHI
Klocki hamulcowe kpl. LP2172

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 116
Szerokość 2 [mm] 116.7
Wysokość [mm] 45
Wysokość 2 [mm] 45
Grubość [mm] 17
System hamulcowy TRW
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
211.18 
zł
179.51
145.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DELPHI
Cewka zapłonowa GN10456-12B1

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
172.56 
zł
146.68
119.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 60l ALL CLIMATE

5W30 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 503.05 
zł
2 377.90
1 933.25 zł
(39.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 1l ULTRA FORCE

5W30 1l

ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
53.51 
zł
48.43
39.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Akumulator 60Ah 540A L+ (rozruchowy)

Pojemność akumulatora [Ah] 60
Prąd rozruchu akumulatora [A] 540
Biegunowość akumulatora L+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
386.60 
zł
336.34
273.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Możliwość zakupu z montażem

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 60l Mobil 1 syntetyczny

5W30 60l

API SP SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 196.75 
zł
3 036.91
2 469.03 zł
(50.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MEYLE
Sworzeń wahacza 57-16 010 0002

Rok prod. do 2011.12
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
111.13 
zł
96.68
78.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l TopTec 1200

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 250.25 
zł
1 182.73
961.57 zł
(59.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NGK
Świeca zapłonowa ZFR6F-11G NGK3869

Kod silnika EKG
Model świecy ZFR6F-11G
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 16
Liczba elektrod [szt.] 1
Złącze SAE
Komplet [szt.] 1
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.57 
zł
36.64
29.79 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 057

Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (czarnym) regulowany
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
136.03 
zł
123.79
100.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REINZ
Uszczelniacz wału korbowego 81-10408-00

Miejsce zabudowy Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 120
Grubość [mm] 9.5
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.22 
zł
104.71
85.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W20 1l USVO

5W20 1l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
122.03 
zł
103.11
83.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ABE
Zacisk hamulcowy CZH2311ABE

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
System hamulcowy TRW
Średnica tłoczka [mm] 66
Średnica tarczy [mm] 302
Stan Nowy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
222.91 
zł
198.39
161.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTORAD
Termostat środka chłodzącego 420-88K

Temperatura otwarcia [°C] 88
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.28 
zł
44.78
36.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka H4 Plus 60% (1 szt.) 12V 60/55W

Źródło światła H4
Linia Plus 60%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.56 
zł
21.48
17.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Pasek wieloklinowy 1 987 946 104

Długość [mm] 2238
Liczba żeber [szt.] 6
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
82.80 
zł
76.17
61.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 5W30

5W30 20l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
971.28 
zł
922.72
750.18 zł
(46.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 60l ULTRA FORCE

5W30 60l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 749.18 
zł
1 651.23
1 342.46 zł
(27.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 60l Cleansynto

5W30 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 894.24 
zł
2 749.53
2 235.39 zł
(45.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l EDGE

5W30 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 853.45 
zł
2 679.40
2 178.37 zł
(44.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 60l M-SUP

5W30 60l

API SL CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 293.86 
zł
2 179.17
1 771.68 zł
(36.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3 LATA GWARANCJI

ENRG
Akumulator 60Ah 540A L+ (rozruchowy)

Pojemność akumulatora [Ah] 60
Prąd rozruchu akumulatora [A] 540
Biegunowość akumulatora L+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
328.83 
zł
295.95
240.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Możliwość zakupu z montażem

REVLINE
Olej silnikowy 0W20 4l ULTRA FORCE

0W20 4l

API SP ILSAC GF-6 RC
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
201.99 
zł
182.80
148.62 zł
(45.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 20l Spirax syntetyczny

75W90 20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 222.61 
zł
1 124.80
914.47 zł
(56.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l

5W30 60l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 565.41 
zł
1 477.75
1 201.42 zł
(24.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
ZESTAW 4 SZTUK

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
794.00 
zł
697.93
567.42 zł
(34.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 10l

10l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 169.37 
zł
1 019.69
829.02 zł
(101.97 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BTA
Rolka napinacza paska wieloklinowego E2Y0015BTA

Średnica zewnętrzna [mm] 77
Szerokość [mm] 23
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
62.93 
zł
55.37
45.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 2 z 30 następna