Dostępność


Cena



Producent

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do DR DR 1


CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 208l TRANSMAX UNIVERSAL

75W90 208l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
12 707.31 
zł
11 868.63
9 649.29 zł
(57.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej do wspomagania układu kierowniczego 5l TopTec 1100

5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
385.67 
zł
367.16
298.50 zł
(73.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 1l Cleansynto

10W40 1l

API SP CF SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
80.42 
zł
67.96
55.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 60l MOBILUBE

75W90 60l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 482.87 
zł
3 186.82
2 590.91 zł
(53.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 60l MOTYLGEAR

75W90 60l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 394.09 
zł
3 224.38
2 621.45 zł
(53.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l TITAN

60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 477.12 
zł
2 474.65
2 011.91 zł
(41.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l TRANSMAX ATF

60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 459.24 
zł
2 274.80
1 849.43 zł
(37.91 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 1l Cleansynto

5W40 1l

API SP SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
98.73 
zł
83.43
67.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 20l Hypoid Getriebeoil

75W90 20l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
9 szt.
Cena katalogowa  
1 678.84 
zł
1 487.45
1 209.31 zł
(74.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 60l Leichtlauf Performance

10W40 60l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
9 szt.
Cena katalogowa  
2 465.79 
zł
2 315.38
1 882.42 zł
(38.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 60l M-SUP

5W40 60l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 166.35 
zł
2 058.04
1 673.20 zł
(34.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 60l TRANSELF

75W 60l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 155.98 
zł
2 998.19
2 437.55 zł
(49.97 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W40 208l Quartz

10W40 208l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
5 502.29 
zł
5 227.18
4 249.74 zł
(25.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 208l MULTI

208l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
11 016.20 
zł
10 465.39
8 508.45 zł
(50.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 4l Optimal

10W40 4l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
242.54 
zł
208.58
169.58 zł
(52.15 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 60l VSG

75W90 60l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 150.98 
zł
4 893.43
3 978.40 zł
(81.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BLUE PRINT
Filtr powietrza ADT32239

Długość [mm] 267
Szerokość [mm] 171
Wysokość [mm] 42
Typ filtra Wkład filtra
Strona zabudowy Prawa Lewa
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
32.15 
zł
30.54
24.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 208L

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
3 127.64 
zł
3 080.73
2 504.66 zł
(14.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej do wspomagania układu kierowniczego 20l TopTec 1100

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
1 165.67 
zł
1 102.72
896.52 zł
(55.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l MULTI

60l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
3 358.13 
zł
3 190.23
2 593.68 zł
(53.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 55l Helix

10W40 55l

API SN SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
1 885.02 
zł
1 790.77
1 455.91 zł
(32.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy TITAN SYN MC 10W40 20L

10W40 20l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
763.13 
zł
738.71
600.58 zł
(36.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 60l Super Leichtlauf

10W40 60l

API SL CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
1 920.31 
zł
1 803.17
1 465.99 zł
(30.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l Helix syntetyczny

10W40 209l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
6 544.39 
zł
6 217.17
5 054.61 zł
(29.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 60l Cleansynto

5W40 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
3 017.93 
zł
2 867.03
2 330.92 zł
(47.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ELFMATIC

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
816.18 
zł
750.89
610.48 zł
(37.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W40 20l Quartz

10W40 20l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
631.20 
zł
599.64
487.51 zł
(29.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 20l TSG

20l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
1 394.57 
zł
1 324.85
1 077.11 zł
(66.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W40 208l EVOLUTION

5W40 208l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
6 572.97 
zł
6 244.33
5 076.69 zł
(30.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ATF syntetyczny

20l

Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
833.98 
zł
792.28
644.13 zł
(39.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 6 z 8 następna