Dostępność


Cena



Producent

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do DR DR 6

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ELF
Olej silnikowy 5W30 60l EVOLUTION

5W30 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
2 470.89 
zł
2 347.34
1 908.41 zł
(39.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 60l M-SUP syntetyczny

5W30 60l

API SL SM SN SN+
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
2 553.57 
zł
2 425.89
1 972.27 zł
(40.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ELFMATIC

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
816.18 
zł
750.89
610.48 zł
(37.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 208l Quartz INEO

5W30 208l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
7 712.12 
zł
7 326.52
5 956.52 zł
(35.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l M-SUP

5W30 20l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
950.64 
zł
903.12
734.24 zł
(45.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

LPR
Klocki hamulcowe kpl. LPR05P1831

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 99.9
Wysokość [mm] 39.5
Grubość [mm] 16.7
Certyfikat EUR1 Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
103.37 
zł
87.86
71.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ATF

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 074.90 
zł
1 021.16
830.21 zł
(51.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 1l Cleansynto

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
89.10 
zł
75.29
61.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BH SENS
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz ECS1430 73909000

Producent HUF
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym
Obsługiwane pojazdy osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
122.79 
zł
111.75
90.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 60l EVOLUTION

5W30 60l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
2 590.44 
zł
2 460.92
2 000.75 zł
(41.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DOLZ
Pompa cieczy chłodzącej DOLZ C504

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
347.41 
zł
321.36
261.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 60l Mobil 1 syntetyczny

5W30 60l

API SL SM SN SJ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
3 387.60 
zł
3 218.22
2 616.44 zł
(53.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ATF syntetyczny

20l

Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
833.98 
zł
792.28
644.13 zł
(39.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 208l M-SUP

5W40 208l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
7 225.60 
zł
6 864.32
5 580.75 zł
(33.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 208l EVOLUTION

5W30 208l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
7 736.60 
zł
7 349.77
5 975.42 zł
(35.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 208l M-SUP syntetyczny

5W30 208l

API SL SM SN SN+
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
7 653.65 
zł
7 270.97
5 911.36 zł
(34.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l Mobil 1 syntetyczny

5W30 20l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 386.09 
zł
1 316.79
1 070.56 zł
(65.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

MOBIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 208l ATF syntetyczny

208l

Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
9 350.55 
zł
8 883.02
7 221.97 zł
(42.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 20l Cleansynto

5W30 20l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 127.14 
zł
1 070.78
870.55 zł
(53.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 208l MOBILUBE

75W90 208l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
13 483.76 
zł
12 337.65
10 030.61 zł
(59.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 208l M-SUP

5W30 208l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
7 484.89 
zł
7 110.65
5 781.02 zł
(34.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 4l Mobil 1 syntetyczny

0W30 4l

API SL
ACEA A5 B5 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
293.16 
zł
272.64
221.66 zł
(68.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 1l Mobil 1 syntetyczny

0W30 1l

API SL
ACEA A5 B5 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.03 
zł
67.11
54.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 5l Mobil 1 syntetyczny

5W30 5l

API SP SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
343.01 
zł
319.00
259.35 zł
(63.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W40 1l Mobil 1

0W40 1l

API SP SL CF SM SN SJ SQ SN+
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.92 
zł
71.54
58.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

DELPHI
Zestaw osłon przekładni kierowniczej TBR1000

Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Długość [mm] 200
Długość 2 [mm] 200
Długość 3 [mm] 200
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica wewnętrzna 2 [mm] 10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
82.94 
zł
72.15
58.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHAMPION
Świeca zapłonowa OE276

wymagana liczba 4
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 16
Złącze SAE
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
53.62 
zł
50.93
41.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 5l Mobil 1

0W30 5l

API SL SN SQ
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
353.13 
zł
295.57
240.30 zł
(59.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 5l M-SUP syntetyczny

5W30 5l

API SL SM SN SN+
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
290.00 
zł
269.70
219.27 zł
(53.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 208l M-SUP syntetyczny

5W30 208l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
7 804.33 
zł
7 414.11
6 027.73 zł
(35.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 4 z 5 następna