Dostępność


Cena



Producent

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do DR DR ZERO

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 60l GTX

15W40 60l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 040.62 
zł
1 916.14
1 557.84 zł
(31.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 208l

75W90 208l

API GL-5 GL-4 LIMITED SLIP (LS)
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 468.81 
zł
5 025.84
4 086.05 zł
(24.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 60l TITAN

10W40 60l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 231.48 
zł
2 160.08
1 756.16 zł
(36.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 208l TRANSMAX ATF

208l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 334.35 
zł
5 859.28
4 763.64 zł
(28.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 20l TRANSMAX MANUAL

75W90 20l

API GL-4+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 170.65 
zł
1 082.86
880.37 zł
(54.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy Cleansynto 5W40

5W40 10l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
633.54 
zł
535.33
435.23 zł
(53.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Płyn hamulcowy MOTUL DOT4; DOT5.1 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
399.02 
zł
399.00
324.39 zł
(79.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 10l VSG

75W90 10l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 085.60 
zł
946.64
769.63 zł
(94.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 4l Cleansynto

10W40 4l

API SP CF SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
300.21 
zł
253.68
206.24 zł
(63.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 208l TRANSMAX UNIVERSAL

75W90 208l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
12 707.31 
zł
11 868.63
9 649.29 zł
(57.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej do wspomagania układu kierowniczego 5l TopTec 1100

5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
385.67 
zł
367.16
298.50 zł
(73.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 1l Cleansynto

10W40 1l

API SP CF SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
80.42 
zł
67.96
55.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 60l MOTYLGEAR

75W90 60l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 394.09 
zł
3 224.38
2 621.45 zł
(53.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l TITAN

60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 477.12 
zł
2 474.65
2 011.91 zł
(41.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l TRANSMAX ATF

60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 459.24 
zł
2 274.80
1 849.43 zł
(37.91 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz wału korbowego 81-53509-00

Kod silnika SQR371F
Miejsce zabudowy Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 74
Średnica zewnętrzna [mm] 89
Grubość [mm] 8.5
Materiał MVQ (silikon-kauczuk)
Rodzaj uszczelnienia A SL
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.08 
zł
41.88
34.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 20l Hypoid Getriebeoil

75W90 20l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
9 szt.
Cena katalogowa  
1 678.84 
zł
1 487.45
1 209.31 zł
(74.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 20l Cleansynto

10W40 20l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
867.27 
zł
823.92
669.85 zł
(41.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 208l MULTI

208l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
11 016.20 
zł
10 465.39
8 508.45 zł
(50.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 60l VSG

75W90 60l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 150.98 
zł
4 893.43
3 978.40 zł
(81.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 208L

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
3 127.64 
zł
3 080.73
2 504.66 zł
(14.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej do wspomagania układu kierowniczego 20l TopTec 1100

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
1 165.67 
zł
1 102.72
896.52 zł
(55.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l MULTI

60l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
3 358.13 
zł
3 190.23
2 593.68 zł
(53.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelka głowicy cylindrów 61-53425-00

Kod silnika SQR371F
Grubość [mm] 0.5
Średnica [mm] 72
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
105.03 
zł
89.27
72.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy TITAN SYN MC 10W40 20L

10W40 20l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
763.13 
zł
738.71
600.58 zł
(36.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 60l Cleansynto

5W40 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
3 017.93 
zł
2 867.03
2 330.92 zł
(47.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 60l Cleansynto

10W40 60l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
2 151.86 
zł
2 044.27
1 662.01 zł
(34.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 20l TSG

20l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
1 394.57 
zł
1 324.85
1 077.11 zł
(66.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l TITAN

20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
836.33 
zł
835.49
679.26 zł
(41.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 1l GTX

15W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.82 
zł
40.74
33.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 3 z 4 następna