FORD KA (RU8) 1.2
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do FORD KA (RU8)
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
221.07
zł 200.07
162.66 zł
(40.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
BRIDGESTONE
BRIDGESTONE
Blizzak 6
235/50 R18 101 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
944.50
zł 821.71
668.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
TRW
Tarcza hamulcowa 1 szt. DF1745
Średnica zewnętrzna [mm] 241
Grubość [mm] 11
Wysokość całkowita [mm] 40
Liczba otworów mocujących [szt.] 4
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Przód Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 59
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Kolor Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
134.97
zł 87.72
71.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADRIAUTO
Linka sprzęgła AD11.0134.1
Długość [mm] 995
Długość 2 [mm] 650
Certyfikat EUR1 Tak
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
85.98
zł 74.80
60.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
BOSCH
Żarówka C10W 41mm (2 szt.) Pure Light 12V 10W
Źródło światła C10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda SV8,5-8
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Długość [mm] 41
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
7.90
zł 6.63
5.39 zł
(3.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSAL
Nakrętka kolektora wydechowego BOS258-047
Nazwa asortymentu Nakrętka
Średnica zewnętrzna [mm] 11
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.25
Cena katalogowa  
23.00
zł 20.01
16.27 zł
(2.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka P21/5W (10 szt.) 12V 5/21W
Źródło światła P21/5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
26.91
zł 25.57
20.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Świeca zapłonowa 0 242 135 515
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 16
Liczba elektrod [szt.] 1
Złącze SAE
Komplet [szt.] 1
Cena katalogowa  
29.50
zł 27.13
22.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka LED H19/H4 NIGHT BREAKER LED SMART (2 szt.) 6000K 12V 20/19W
Źródło światła H4 H19
Linia NIGHT BREAKER LED SMART
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 20 19
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen LED
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
701.72
zł 519.27
422.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
55.82
zł 48.56
39.48 zł
(4.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
BOSCH
Pióro wycieraczki Eco 34C przegubowe 340mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 340
Linia Eco
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Ze spojlerem Nie
Typ ramienia Hak
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.04
zł 15.23
12.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
MAGNUM TECHNOLOGY
Górne mocowanie amortyzatora A7F037MT
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z łożyskiem Tak
Cena katalogowa  
65.49
zł 61.56
50.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Końcówka drążka kierowniczego 216 020 0011 ABARTH 500 / 595 / 695, 500C / 595C / 695C; FIAT 500, 500 C, PANDA; FORD KA; LANCIA YPSILON
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 145
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M12
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Cena katalogowa  
80.26
zł 69.83
56.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL069540
Średnica wewnętrzna [mm] 27
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Grubość [mm] 7
Materiał FPM
Cena katalogowa  
20.65
zł 19.62
15.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka H4 Blue Light (2 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Blue Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
44.45
zł 39.11
31.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
76.49
zł 63.87
51.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAGNETI MARELLI
Zestaw przewodów zapłonowych 941319170098
Kod silnika FP4
Liczba przewodów [szt.] 16
Cena katalogowa  
75.66
zł 67.33
54.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelka pokrywy zaworów EL505060
Materiał ACM
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.83
zł 54.94
44.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
191.78
zł 168.77
137.21 zł
(8.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka C5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
11.97
zł 10.05
8.17 zł
(5.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
BOSCH
Akumulator 44Ah 440A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 44
Prąd rozruchu akumulatora [A] 440
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
304.47
zł 264.89
215.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
FILTRON
Filtr powietrza AP 022/2
Długość [mm] 280
Szerokość [mm] 97
Wysokość [mm] 61
Typ filtra Wkład filtra
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
38.61
zł 36.68
29.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ELF
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 1l TRANSELF
API GL-4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.13
zł 70.63
57.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
QUICK BRAKE
Zestaw montażowy klocków hamulcowych QB109-1273
Miejsce zabudowy Przód
System hamulcowy BENDIX
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
32.85
zł 31.21
25.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
VALEO
Pióro wycieraczki Silencio VR30 szkieletowe 290mm (1 szt.) Tył
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 290
Linia Silencio
Miejsce zabudowy Tył
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.55
zł 35.72
29.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
CONTITECH
Zestaw paska rozrządu + pompa cieczy chłodzącej CT 1115 WP1
Liczba zębów [szt.] 129
Szerokość [mm] 22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
420.39
zł 357.33
290.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H1 Night Breaker Silver (2 szt.) 12V 55W
Źródło światła H1
Linia Night Breaker Silver
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda P14,5S
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
30.63
zł 22.67
18.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
NEXEN
NEXEN
Winguard Snow G3
175/65 R14 82 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
227.00
zł 197.49
160.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
poprzednia
23 z 94
następna