HYUNDAI ix35 Van CRDi
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do HYUNDAI ix35 Van
LEMFOERDER
Poduszka silnika LMI43062
Miejsce zabudowy Tył
Rodzaj skrzyni biegów Manualna Automatyczna
Cena katalogowa  
326.74
zł 294.03
239.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Zestaw uszczelek pokrywy zaworów EL574460
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
153.39
zł 145.72
118.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Filtr kabiny 0 986 628 654
Rok prod. do 2015.07
Typ filtra z węglem aktywnym antyalergiczny antybakteryjny grzybobójczy
Długość [mm] 190
Szerokość [mm] 237
Wysokość [mm] 20
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
95.40
zł 87.77
71.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 056
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym regulowany
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
136.03
zł 123.79
100.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 5l Mobil 1 syntetyczny
API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
361.50
zł 336.20
273.33 zł
(67.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AJUSA
Uszczelka układu wydechowego HYUNDAI ACCENT III, ACCENT IV, ELANTRA IV, ELANTRA V, ELANTRA VI, GETZ, GRAND SANTA FÉ, GRANDEUR, I20 I, I30, I40 I, I40 I CW, IX20, IX35, MATRIX, SANTA FE IV 01.93-
Długość [mm] 68
Szerokość [mm] 34
Wysokość [mm] 0.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
20.97
zł 18.24
14.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DENSO
Pióro wycieraczki przegubowe 600mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 600
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
51.36
zł 42.12
34.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
BOSCH
Tarcza hamulcowa 1 szt. 0 986 479 C14
Średnica zewnętrzna [mm] 262
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 61.1
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 76
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
190.23
zł 142.68
116.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
BOSCH
Pióro wycieraczki Aerotwin Retrofit AR16U bezprzegubowe 400mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 400
Linia Aerotwin Retrofit
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Hak
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
49.63
zł 39.70
32.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 5l TITAN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
247.08
zł 244.61
198.87 zł
(48.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
26.37
zł 22.41
18.22 zł
(2.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
QUICK BRAKE
Prowadnica hamulca tarczowego kpl. QB113-1466X
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy MANDO
Średnica tłoczka [mm] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.74
zł 43.46
35.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
TEXTAR
Śruba, tarcza hamulcowa TPM0008
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Długość całkowita [mm] 16.1
Miejsce zabudowy Przód Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
13.54
zł 13.54
11.01 zł
(6.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.63
zł 38.33
31.16 zł
(3.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
29.50
zł 29.50
23.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Tarcza hamulcowa 1 szt. 0 986 479 C51
Średnica zewnętrzna [mm] 300
Grubość [mm] 28
Wysokość całkowita [mm] 47.2
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Wentylowana
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 69
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
290.67
zł 218.01
177.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOFREN SEINSA
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego D4-2034C
Strona zabudowy Oś tylna
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy KASCO MOBIS
Średnica tłoczka [mm] 34
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
112.95
zł 107.31
87.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Sworzeń wahacza JBJ335
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół Zewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Cena katalogowa  
105.03
zł 99.78
81.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
KNECHT
Filtr paliwa KC226
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 141
Średnica wewnętrzna [mm] 62
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
142.75
zł 124.19
100.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HERTH+BUSS JAKOPARTS
Filtr paliwa J1330515
Typ filtra przykręcany
Długość [mm] 139
Wysokość [mm] 145
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
56.24
zł 50.61
41.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLUE PRINT
Filtr oleju ADS72101
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 80
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.70
zł 19.67
15.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
KORMORAN
KORMORAN
SUV Snow
225/60 R17 103 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
409.50
zł 380.83
309.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
ELF
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 1l TRANSELF
API GL-4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.13
zł 70.63
57.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l Mobil 1 syntetyczny
API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
289.81
zł 269.53
219.13 zł
(67.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka W16W Pure Light (2 szt.) 12V 16W
Źródło światła W16W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
8.31
zł 6.99
5.68 zł
(3.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 60L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
616.48
zł 558.53
454.09 zł
(9.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MANN-FILTER
Filtr paliwa WK 8019/1
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 142
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
167.14
zł 145.41
118.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
DYNAMO
DYNAMO
Hiscend-H MSU01
225/55 R18 102 W
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
321.50
zł 305.42
248.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
poprzednia
20 z 67
następna