Dostępność


Cena



Producent

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do KIA CEED Combi Van (CD)


OE HYUNDAI
Silentblock wahacza 55230F2AA0

Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Dół Wewnątrz
Materiał Guma Metal
Rodzaj łożyskowania Guma Metal
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.11 
zł
99.11
80.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 208l MAGNATEC

0W30 208l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
10 szt.
Cena katalogowa  
8 190.63 
zł
7 691.01
6 252.85 zł
(36.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 208l 8100

5W40 208l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
8 080.44 
zł
7 676.42
6 240.99 zł
(36.91 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 0W20

0W20 20l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
1 040.49 
zł
988.46
803.63 zł
(49.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. KIA CEED

Nazwa Dywaniki podłogowe
Model No. 77
Materiał TPE
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Miejsce zabudowy Przód Tył
Zastosowanie uniwersalne Nie
Sposób montażu klipsy
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
155.50 
zł
146.16
118.83 zł 153.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 150.83 zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 0W20 200l ULTRA FORCE

0W20 200l

API SN
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
8 001.65 
zł
7 553.57
6 141.11 zł
(37.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATE
Klocki hamulcowe kpl. 13.0470-5509.2

Wyposażenie pojazdu do pojazdów bez elektrycznego hamulca postojowego
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 104.6
Wysokość [mm] 49
Grubość [mm] 15.6
System hamulcowy MOBIS
Materiał Ceramic
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
356.23 
zł
306.36
249.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 20l USVO

0W20 20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
1 693.23 
zł
1 608.57
1 307.78 zł
(80.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 20l M-SUP

0W30 20l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
1 102.12 
zł
1 047.01
851.23 zł
(52.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

REVLINE
Olej silnikowy 0W20 60l ULTRA FORCE

0W20 60l

API SN
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
2 620.48 
zł
2 473.73
2 011.16 zł
(41.23 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. KIA CEED

Nazwa Dywaniki podłogowe
Model BASIC
Materiał Guma
Rodzaj nadwozia Shooting brake Hatchback Kombi
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Miejsce zabudowy Przód Tył
Zastosowanie uniwersalne Nie
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
97.72 
zł
91.86
74.68 zł 96.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 94.80 zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS dedykowany zaprogramowany 433 MHz HAM-OER-S412

Producent HAMATON
Typ Dedykowany zaprogramowany
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
137.24 
zł
124.89
101.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l MAGNATEC

5W30 208l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
8 008.64 
zł
7 520.11
6 113.91 zł
(36.15 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 208l M-SUP syntetyczny

0W20 208l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8 504.93 
zł
8 079.69
6 568.85 zł
(38.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Pasek wieloklinowy 1 987 945 752

dla numeru OE 25212 2U310
Długość [mm] 1066
Liczba żeber [szt.] 7
Materiał EPDM
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
85.42 
zł
78.58
63.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

KROSNO
Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika KR33504

Wyposażenie pojazdu do pojazdów bez automatycznie otwieranej klapy bagażnika
Typ sprężyny Pokrywy bagażnika
Strona zabudowy Prawa Lewa
Siła wyrzutu [N] 415
Długość max [mm] 588.5
Suw [mm] 229.5
Średnica tłoczyska [mm] 8
Średnica cylindra [mm] 18.5
Typ mocowania 26045
Typ mocowania 2 26044
Kolor Czarny
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
67.04 
zł
67.04
54.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 60l USVO

0W20 60l

API SN RC ILSAC GF-5
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
4 508.12 
zł
4 282.71
3 481.88 zł
(71.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy TopTec 6600 0W20

0W20 60l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
3 823.44 
zł
3 590.21
2 918.87 zł
(59.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MAHLE
Osuszacz klimatyzacji AD 229 000P

Wysokość [mm] 194
Średnica [mm] 17
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
54.89 
zł
53.25
43.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy USVO 5W30

5W30 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
4 840.30 
zł
4 598.28
3 738.44 zł
(76.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE HYUNDAI
Lampa kierunkowskazu bok 92303A2000 do KIA CEE'D, CEED

Miejsce zabudowy Bok
Strona zabudowy Lewa
Kolor szkła Przezroczysty
Źródło światła WY5W
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
177.71 
zł
177.71
144.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 208l M-SUP

0W20 208l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
9 178.63 
zł
8 719.70
7 089.19 zł
(41.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

OE HYUNDAI
Lampa przeciwmgielna 92201J7000

Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
369.00 
zł
369.00
300.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUYAO
Szyba czołowa FY4457AGNCIV

Miejsce zabudowy Przód
Kolor Zielony
Kamera Tak
Wymagana kalibracja Tak
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
913.87 
zł
685.41
557.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HERTH+BUSS JAKOPARTS
Zacisk hamulcowy J3220586

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
System hamulcowy MOBIS
Średnica tłoczka [mm] 57
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
533.98 
zł
475.25
386.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 20l MTF

20l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
3 077.31 
zł
2 923.45
2 376.79 zł
(146.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 0W20 5l EVOLUTION

0W20 5l

API SN ILSAC GF-5
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
329.04 
zł
319.16
259.48 zł
(63.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OE HYUNDAI
Filtr powietrza 28113F2000

Długość [mm] 244
Szerokość [mm] 162
Wysokość [mm] 54
Typ filtra Wkład filtra
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
109.27 
zł
109.27
88.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MEYLE
Łącznik/wspornik stabilizatora 37-16 060 0059/HD

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 295
Materiał Stal
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
136.38 
zł
118.66
96.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 1l M-SUP

0W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.90 
zł
56.63
46.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026
poprzednia 30 z 48 następna