Dostępność


Cena



Producent

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do KIA CEED Combi Van (CD)


WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l Mobil 1 syntetyczny

5W30 20l

API SP SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 270.60 
zł
1 207.07
981.36 zł
(60.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

FEBI
Łożysko górnego mocowania amortyzatora FE107964

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica wewnętrzna [mm] 74
Średnica zewnętrzna [mm] 123
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.84 
zł
94.85
77.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BLIC
Zderzak Przód do malowania KIA CEED 5510-00-3273905Q

Miejsce zabudowy Przód
Kolor Do malowania
Producent EUROSTAMP
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
696.68 
zł
689.72
560.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l MAGNATEC syntetyczny

5W30 60l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 478.51 
zł
2 327.32
1 892.13 zł
(38.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 60l TITAN

75W 60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 151.59 
zł
3 148.44
2 559.71 zł
(52.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BLIC
Błotnik przód Prawa KIA CEE'D, CEED

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Materiał Stal
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
709.91 
zł
702.81
571.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 208l SYNPOWER

5W40 208l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 543.01 
zł
7 165.86
5 825.90 zł
(34.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BLIC
Naklejka ochronna na karoserię 2000-00-3273014P

Nazwa Naklejka ochronna na karoserię
Miejsce montażu na drzwi
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj nadwozia Kombi Sedan
Kolor Bezbarwny
Materiał Folia 3M PPF 4.0 Samoregenerująca
Nazwa asortymentu Naklejka ochronna
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.94 
zł
41.94
34.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid NFC HAM-HTS-A71BP

Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (ciemnoszarym) z zaworem aluminiowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
160.83 
zł
146.36
118.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid NFC HAM-HTS-A71BA

Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem gumowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
160.83 
zł
146.36
118.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BLIC
Błotnik przód Prawa KIA CEE'D, CEED

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Materiał Stal
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
853.88 
zł
845.34
687.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid Lite HAM-HTS-A88CA/20

Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem gumowym
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 001.09 
zł
1 820.99
1 480.48 zł
(91.05 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BH SENS
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz UVS4063 73909463

Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (ciemnoszarym)
Obsługiwane pojazdy osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
173.84 
zł
158.19
128.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 60l TopTec 6100

0W30 60l

API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
10 szt.
Cena katalogowa  
3 819.35 
zł
3 586.37
2 915.75 zł
(59.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BLIC
Naklejka ochronna na karoserię 2000-00-3273013P

Nazwa Naklejka ochronna na karoserię
Miejsce montażu na drzwi
Strona zabudowy Lewa
Rodzaj nadwozia Kombi Sedan
Kolor Bezbarwny
Materiał Folia 3M PPF 4.0 Samoregenerująca
Nazwa asortymentu Naklejka ochronna
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.94 
zł
41.94
34.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BLIC
Pokrywa silnika do KIA CEE'D, CEED, PRO CEE'D, PROCEED 6803-00-3273280P

Materiał Stal
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 232.98 
zł
1 220.65
992.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 208l 8100

5W40 208l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
10 szt.
Cena katalogowa  
8 073.95 
zł
7 670.26
6 235.98 zł
(36.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SACHS
Górne mocowanie amortyzatora 803 356

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z łożyskiem Nie
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
211.77 
zł
184.24
149.79 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ASSO MARMITTE SRL
Katalizator ASSC16.0033

Rodzaj Dedykowany
Długość [mm] 330
Rodzaj paliwa Benzyna
Pojemność silnika maks. [cm³] 1000
Homologacja na ulicę Tak
Norma emisji spalin EURO 6
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
2 288.14 
zł
2 288.14
1 860.28 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Czujnik ciśnienia opon TPMS 433 MHz 6PP358 139-501

nie dla roku modelowego 2025
Producent HELLA
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
175.93 
zł
160.10
130.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BH SENS
Czujnik ciśnienia opon TPMS dedykowany zaprogramowany 433 MHz 73904300

Rok prod. do 2024.05
Typ Dedykowany zaprogramowany
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym
Obsługiwane pojazdy osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
138.09 
zł
125.67
102.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BLUE PRINT
Silentblock wahacza ADBP800645

Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Tył
Miejsce zabudowy 2 Środek
Średnica zewnętrzna [mm] 70
Średnica wewnętrzna [mm] 14
Materiał Guma Metal
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
144.78 
zł
125.96
102.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W30 60l SYNPOWER

0W30 60l

API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 003.11 
zł
2 852.95
2 319.47 zł
(47.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy RAV HPS SAE 5W30 10L

5W30 10l

API SL CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
583.00 
zł
492.63
400.51 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 1l Cleansynto

5W40 1l

API SP SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
98.73 
zł
83.43
67.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 208l ALL CLIMATE

5W30 208l

ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 693.12 
zł
7 308.46
5 941.84 zł
(35.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 208l Mobil 1 syntetyczny

5W30 208l

API SP SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
10 661.59 
zł
10 128.51
8 234.56 zł
(48.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid Lite HAM-HTS-A88CM/40

Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 766.75 
zł
3 427.74
2 786.78 zł
(85.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 60l Cleansynto

5W30 60l

API SL CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 395.87 
zł
2 276.08
1 850.47 zł
(37.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 60l MAXLIFE

5W40 60l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 065.92 
zł
1 962.62
1 595.63 zł
(32.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 26 z 47 następna