KIA EV6 (CV) 58
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do KIA EV6 (CV)
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
MICHELIN
MICHELIN
Pilot Alpin 5 SUV
255/45 R20 105 V
Opona wzmocniona Tak
Homologacje Audi
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 369.00
zł 1 191.03
968.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
HANKOOK
HANKOOK
Kinergy 4S2 X H750A
255/45 R20 105 W
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
973.14
zł 856.36
696.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX MT650 bezprzegubowe 650mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 650
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
36.28
zł 29.75
24.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
QUICK BRAKE
Śruba, tarcza hamulcowa QB11667K
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Długość całkowita [mm] 16
Miejsce zabudowy Przód Tył
Certyfikat EUR1 Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
6.15
zł 5.84
4.75 zł
(2.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MANN-FILTER
Filtr kabiny CUK 23 024
Typ filtra z węglem aktywnym
Długość [mm] 210
Szerokość [mm] 227
Wysokość [mm] 30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
147.30
zł 135.52
110.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 058
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (ciemnoszarym) regulowany
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
133.46
zł 121.45
98.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
GOODYEAR
GOODYEAR
UltraGrip Performance 3
235/55 R19 101 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
896.01
zł 779.52
633.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 060
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
128.35
zł 116.80
94.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
91.76
zł 83.22
67.66 zł
(16.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 1l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
62.87
zł 55.33
44.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX WUS400 przegubowe 400mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 400
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
12.21
zł 10.01
8.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BP
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (ciemnoszarym)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
PIRELLI
PIRELLI
Scorpion Winter
235/55 R19 101 T
Rant ochronny Tak
Homologacje Volkswagen Audi
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
931.50
zł 810.41
658.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
MICHELIN
MICHELIN
Alpin 7
235/55 R19 105 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 011.99
zł 880.43
715.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
VALEO
Pióro wycieraczki Silencio V41 przegubowe 400mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 400
Linia Silencio
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Ze spojlerem Nie
Typ ramienia Hak Refill Bagnet
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
32.58
zł 26.72
21.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
DENSO
Pióro wycieraczki Hybrid DUR-065R hybrydowe 650mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek hybrydowe
Długość [mm] 650
Linia Hybrid
Miejsce zabudowy Przód
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Hak
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
128.20
zł 105.13
85.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
FIRESTONE
FIRESTONE
Winterhawk 4
255/45 R20 105 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
862.00
zł 749.93
609.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
KLEBER
KLEBER
Krisalp HP3 SUV
235/55 R19 105 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
650.76
zł 619.51
503.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
VALEO
Pióro wycieraczki Silencio Hybrid VH124 hybrydowe 400mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek hybrydowe
Długość [mm] 400
Linia Silencio Hybrid
Miejsce zabudowy Przód
Ze spojlerem Tak
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
89.89
zł 73.71
59.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 059
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem gumowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
128.35
zł 116.80
94.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn hamulcowy MOTUL DOT4; DOT5.1 0,5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
52.00
zł 52.00
42.28 zł
(104.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX WU650 bezprzegubowe 650mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 650
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.11
zł 16.49
13.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
BRIDGESTONE
BRIDGESTONE
Blizzak 6
235/55 R19 105 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
926.01
zł 805.63
654.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 061
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (czarnym)
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
129.64
zł 117.97
95.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX WU400 bezprzegubowe 400mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 400
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.11
zł 16.49
13.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX WUH650 hybrydowe 650mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek hybrydowe
Długość [mm] 650
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
26.01
zł 21.33
17.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
UNIROYAL
UNIROYAL
WinterExpert
235/55 R19 105 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
747.00
zł 649.90
528.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
PIRELLI
PIRELLI
P Zero Winter
255/45 R20 105 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Homologacje BMW
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 246.00
zł 1 084.02
881.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
poprzednia
6 z 45
następna