KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 140
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do KIA PRO CEE'D (ED)
MEYLE
Guma drążka stabilizatora 37-14 615 0001
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Średnica wewnętrzna [mm] 22
Cena katalogowa  
21.03
zł 19.99
16.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DELPHI
Łącznik/wspornik stabilizatora TC2152
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 243
Rozmiar klucza [mm] 17
Materiał Stal
Cena katalogowa  
68.60
zł 59.68
48.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OTRZYMAJ DO 240 ZŁ
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
VREDESTEIN
VREDESTEIN
Wintrac
205/55 R16 91 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
395.00
zł 351.55
285.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
FIRESTONE
FIRESTONE
Winterhawk 4
225/45 R17 91 H
Rant ochronny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
445.00
zł 387.15
314.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
KNECHT
Filtr paliwa KC226
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 141
Średnica wewnętrzna [mm] 62
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
142.75
zł 124.19
100.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KOREA
Guma drążka stabilizatora J70335OEM
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Wewnątrz
Średnica wewnętrzna [mm] 23.8
Materiał Guma
Cena katalogowa  
13.04
zł 13.04
10.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
BARUM
BARUM
Quartaris 6
205/55 R16 91 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
310.00
zł 269.70
219.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka WY5W Standard (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła WY5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
53.82
zł 39.83
32.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka P21/5W (10 szt.) 12V 5/21W
Źródło światła P21/5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
26.91
zł 25.57
20.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
YAMATO
Sworzeń wahacza J10314YMT
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Cena katalogowa  
54.94
zł 51.09
41.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Ultra Life (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Ultra Life
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
22.93
zł 16.96
13.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
TRAZANO
TRAZANO
Z-401
195/65 R15 91 V
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
200.50
zł 199.26
162.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Night Breaker Silver (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Night Breaker Silver
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.17
zł 17.88
14.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Night Breaker Laser (2 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Night Breaker Laser
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
127.90
zł 94.65
76.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BA
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem gumowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELRING
Uszczelniacz EL904470
Grubość [mm] 2.5
Średnica zewnętrzna [mm] 16.8
Średnica wewnętrzna [mm] 11.8
Cena katalogowa  
6.96
zł 6.13
4.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
BARUM
BARUM
Polaris 6
205/55 R16 91 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
313.00
zł 272.31
221.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.39
zł 53.76
43.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
221.41
zł 200.38
162.91 zł
(40.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 5l Mobil 1 syntetyczny
API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
361.50
zł 336.20
273.33 zł
(67.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
82.88
zł 76.25
61.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
191.78
zł 168.77
137.21 zł
(8.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Tarcza hamulcowa 1 szt. 0 986 479 C14
Średnica zewnętrzna [mm] 262
Grubość [mm] 10
Wysokość całkowita [mm] 61.1
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Pełna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 76
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
190.23
zł 142.68
116.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
KUMHO
KUMHO
WinterCraft WP52+
195/65 R15 91 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
202.00
zł 189.26
153.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
ELRING
Zestaw uszczelek wtryskiwacza EL293140
Średnica zewnętrzna [mm] 15
Średnica wewnętrzna [mm] 7 7.7
Grubość [mm] 1.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
23.43
zł 23.43
19.05 zł
(5.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka C5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
11.97
zł 10.05
8.17 zł
(5.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HERTH+BUSS JAKOPARTS
Filtr paliwa J1330515
Typ filtra przykręcany
Długość [mm] 139
Wysokość [mm] 145
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
56.24
zł 50.61
41.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
DYNAMO
DYNAMO
Winter Sport
225/45 R17 94 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
260.50
zł 252.69
205.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
poprzednia
34 z 123
następna