MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 (DE3FS)
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do MAZDA 2 (DE_, DH_)
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H4 Night Breaker Laser (1 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Night Breaker Laser
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
46.83
zł 34.65
28.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka LED H4 LEDriving HL EASY GEN 2 (2 szt.) 6500K 12V 24/22W
Źródło światła H4
Linia LEDriving HL EASY GEN 2
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 22 24
Temperatura barwowa [K] 6500
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen LED
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
287.34
zł 212.63
172.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 056
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym regulowany
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
136.03
zł 123.79
100.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 1l SYNPOWER
ACEA C6
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
86.89
zł 72.55
58.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
BOSCH
Pióro wycieraczki Eco 34C przegubowe 340mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 340
Linia Eco
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Ze spojlerem Nie
Typ ramienia Hak
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.04
zł 15.23
12.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
DAYLIGHT
Kostka żarówki Lewa/Prawa ST-H4 do MERCEDES C T-MODEL (S202), C (W202), G (W461), G (W463), MB (W631), S (W140), SL (R129), SPRINTER 2-T (B901, B902), SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4-T (B904)
Nazwa asortymentu Kostka żarówki
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Źródło światła H4
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
10.58
zł 9.84
8.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Ultra Life (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Ultra Life
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
22.93
zł 16.96
13.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Night Breaker Silver (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Night Breaker Silver
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.17
zł 17.88
14.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DENSO
Pióro wycieraczki przegubowe 600mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 600
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
51.36
zł 42.12
34.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka H4 Blue Light (2 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Blue Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
44.45
zł 39.11
31.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak Winter
175/65 R14 82 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
192.00
zł 191.76
155.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Ultra Life (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Ultra Life
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.50
zł 15.18
12.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KNECHT
Filtr oleju OC195
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 65.6
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
26.22
zł 24.91
20.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
86.08
zł 79.19
64.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DONALDSON OFF
Filtr oleju P502067
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 65
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Materiał Celuloza
Kształt okrągły
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
33.17
zł 28.70
23.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELRING
Uszczelniacz trzonka zaworu EL026650
Średnica wewnętrzna [mm] 10.8
Średnica zewnętrzna [mm] 25
Średnica trzonka zaworu [mm] 5.5
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Brązowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.59
zł 10.06
8.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KNECHT
Filtr powietrza LX1921
Długość [mm] 314.5
Szerokość [mm] 200
Wysokość [mm] 37
Typ filtra Wkład filtra
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
63.84
zł 60.65
49.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W90 1l Spirax
API GL-5
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
53.17
zł 51.04
41.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka światła kierunkowskazu 1 987 302 252/10
Źródło światła W21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda W3X16Q
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
100.39
zł 84.33
68.56 zł
(8.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W20 1l SYNPOWER
API SN
ACEA A1 B1
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
78.23
zł 65.33
53.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.39
zł 53.76
43.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
KLEBER
KLEBER
Krisalp HP3
185/55 R15 82 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
368.00
zł 342.25
278.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MEYLE
Końcówka drążka kierowniczego 35-16 020 0039 MAZDA 2
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 175
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M14
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Cena katalogowa  
121.24
zł 105.48
85.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
QUICK BRAKE
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego QB114-0014
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy ATE LUCAS GIRLING
Średnica tłoczka [mm] 54
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
16.69
zł 15.85
12.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TRANSMAX CVT
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
73.11
zł 66.75
54.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
191.78
zł 168.77
137.21 zł
(8.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ELF
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 1l TRANSELF
API GL-4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.13
zł 70.63
57.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka WY5W Standard (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła WY5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
53.82
zł 39.83
32.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
23 z 84
następna