MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 (DE3FS)
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do MAZDA 2 (DE_, DH_)
KNECHT
Filtr powietrza LX1921
Długość [mm] 314.5
Szerokość [mm] 200
Wysokość [mm] 37
Typ filtra Wkład filtra
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
63.84
zł 60.65
49.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Night Breaker Laser (2 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Night Breaker Laser
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
127.90
zł 94.65
76.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHAMPION
Świeca zapłonowa CCH9003
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 16
Złącze SAE
Komplet [szt.] 1
Cena katalogowa  
52.64
zł 50.01
40.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
67.22
zł 56.12
45.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 056
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym regulowany
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
136.03
zł 123.79
100.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TRANSMAX CVT
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
73.11
zł 66.75
54.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DAYLIGHT
Kostka żarówki Lewa/Prawa ST-H4 do MERCEDES C T-MODEL (S202), C (W202), G (W461), G (W463), MB (W631), S (W140), SL (R129), SPRINTER 2-T (B901, B902), SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4-T (B904)
Nazwa asortymentu Kostka żarówki
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Źródło światła H4
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
10.58
zł 9.84
8.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 0W20 5l Mobil 1 syntetyczny
API SL SN
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
386.88
zł 330.01
268.30 zł
(66.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Ultra Life (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Ultra Life
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.50
zł 15.18
12.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 0W20 4l 8100
API ILSAC GF-7A SQ RC
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
383.74
zł 303.15
246.46 zł
(75.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ELF
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 1l TRANSELF
API GL-4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.13
zł 70.63
57.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
191.78
zł 168.77
137.21 zł
(8.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H7 Night Breaker Silver (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Night Breaker Silver
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.17
zł 17.88
14.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka W21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W
Źródło światła W21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda W3X16D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
22.23
zł 18.67
15.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KNECHT
Filtr oleju OC195
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 65.6
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
26.22
zł 24.91
20.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
86.08
zł 79.19
64.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DONALDSON OFF
Filtr oleju P502067
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 65
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Materiał Celuloza
Kształt okrągły
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
33.17
zł 28.70
23.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka H7 Plus 50% (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Plus 50%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
23.44
zł 19.69
16.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka H11 Pure Light (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H11
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
39.18
zł 32.90
26.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka C5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
11.97
zł 10.05
8.17 zł
(5.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelniacz trzonka zaworu EL026650
Średnica wewnętrzna [mm] 10.8
Średnica zewnętrzna [mm] 25
Średnica trzonka zaworu [mm] 5.5
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Brązowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.59
zł 10.06
8.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
NEXEN
NEXEN
Winguard Snow G3
175/65 R14 82 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
227.00
zł 197.49
160.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
FEBI
Guma drążka stabilizatora FE34747
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Średnica wewnętrzna [mm] 21
Grubość [mm] 42
Materiał Guma Metal
Cena katalogowa  
23.49
zł 22.32
18.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
13.19
zł 12.40
10.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
LAUFENN
LAUFENN
i Fit+ LW31
185/60 R14 82 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
223.00
zł 204.57
166.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 0W20 1l syntetyczny
API SP ILSAC GF-6A RC
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
42.59
zł 37.44
30.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
BARUM
BARUM
Polaris 6
175/65 R14 82 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
227.00
zł 198.37
161.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 4l ULTRA FORCE
API CF SN
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
177.17
zł 160.34
130.36 zł
(40.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
24 z 85
następna