MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD (BL10)
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do MAZDA 3 (BL)
Cena katalogowa  
63.19
zł 61.61
50.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Łożysko górnego mocowania amortyzatora FE30841
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 107
Cena katalogowa  
60.09
zł 57.08
46.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H11 Night Breaker Laser (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H11
Linia Night Breaker Laser
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
81.98
zł 60.66
49.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
158.24
zł 148.74
120.93 zł
(29.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAGNUM TECHNOLOGY
Amortyzator AGG125MT
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Rodzaj amortyzatora Amortyzator podtrzymujący sprężynę Gazowy
System tłumienia drgań Dwururowy
Sposób mocowania amortyzatora Dolne oko Górny trzon
Długość [mm] 473 708
Długość 2 [mm] 708
Cena katalogowa  
126.71
zł 95.04
77.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C5W Pure Light (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
7.68
zł 6.45
5.24 zł
(3.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka C5W (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
8.28
zł 7.86
6.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 059
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem gumowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
128.35
zł 116.80
94.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka HB3 Pure Light (1 szt.) 12V 60W
Źródło światła HB3
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 60
Rodzaj gniazda P20D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
20.38
zł 17.12
13.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JC PREMIUM
Filtr powietrza B23054PR
Długość [mm] 275
Długość 2 [mm] 262
Szerokość [mm] 173
Szerokość 2 [mm] 185
Wysokość [mm] 53
Typ filtra Wkład filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
26.88
zł 25.53
20.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
TOTALENERGIES
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W80 1l TRAXIUM syntetyczny
API GL-4+
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
74.54
zł 71.56
58.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka HB4 Pure Light (1 szt.) 12V 51W
Źródło światła HB4
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 51
Rodzaj gniazda P22D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
23.55
zł 19.79
16.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Sworzeń wahacza TC2260
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Długość [mm] 45
Szerokość [mm] 45
Wysokość [mm] 75
Cena katalogowa  
61.91
zł 53.86
43.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DENSO
Pióro wycieraczki DRB DRB-035 szkieletowe 350mm (1 szt.) Tył
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 350
Linia DRB
Miejsce zabudowy Tył
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
59.93
zł 49.14
39.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe MMT E9/100
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 155/70R19 195/65R16 195/80R15 195R15 205/55R17 205/60R16 205/65R16 205/70R15 205/80R14 205R14 215/45R18 215/50R17 215/55R16 215/60R16 215/65R15 215/70R14 225/35R19 225/40R18 225/45R17 225/50R17 225/55R15 225/60R15 235/40R17 235/45R17 235/50R16 245/40R17 245/45R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
156.03
zł 148.23
120.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
BARUM
BARUM
Bravuris 6
205/55 R16 91 V
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
274.61
zł 238.92
194.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX WR680350 przegubowe 350mm (1 szt.) Tył
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 350
Miejsce zabudowy Tył
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
31.22
zł 25.60
20.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
VALEO
Zamknięcie, zbiornik paliwa VAL745378
Kolor Czarny
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
108.94
zł 99.14
80.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka C10W (2 szt.) 12V 10W
Źródło światła C10W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
8.59
zł 8.15
6.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
FULDA
FULDA
EcoControl HP2
205/55 R16 91 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
283.00
zł 246.21
200.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
UNIROYAL
UNIROYAL
RainSport 5
205/55 R16 91 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
300.35
zł 261.31
212.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
VALVOLINE
Płyn do chłodnic Żółty VAL MV COOLANT RTU 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
165.58
zł 148.19
120.48 zł
(29.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEXTAR
Klocki hamulcowe kpl. 2521201
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 123.2
Wysokość [mm] 51.9
Grubość [mm] 16.1
System hamulcowy TEVES
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
217.34
zł 186.91
151.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
FULDA
FULDA
Kristall Control HP 2
225/40 R18 92 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
493.50
zł 429.34
349.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
BARUM
BARUM
Polaris 6
225/40 R18 92 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
425.51
zł 371.94
302.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
KLEBER
KLEBER
Krisalp HP3
205/55 R16 91 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
336.50
zł 312.95
254.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
FILTRON
Filtr kabiny K 1312-2X
Długość [mm] 251
Szerokość [mm] 104
Wysokość [mm] 17
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
69.25
zł 65.79
53.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
4MAX
Akumulator 100Ah 800A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 100
Prąd rozruchu akumulatora [A] 800
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B01 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
442.85
zł 376.42
306.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
MOBIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 4l ATF syntetyczny
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
245.77
zł 228.56
185.82 zł
(57.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W30 5l Quartz INEO
API SN+
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
309.84
zł 291.25
236.79 zł
(58.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
26 z 97
następna