MINI MINI coupe (R58) Cooper SD
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do MINI MINI coupe (R58)
BOSCH
Żarówka H4 Plus 90% (2 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Plus 90%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.08
zł 37.87
30.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
61.11
zł 60.49
49.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Zestaw śrub głowicy cylindrów EL233370
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 200
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
247.51
zł 235.14
191.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REINZ
Uszczelniacz wału korbowego 81-39382-00
Miejsce zabudowy Przód
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Grubość [mm] 8
Materiał FPM
Cena katalogowa  
71.43
zł 67.86
55.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 056
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym regulowany
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
136.03
zł 123.79
100.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka xenon D1S Xenon (1 szt.) 4100K
Źródło światła D1S
Linia Xenon
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4100
Rodzaj gniazda PK32D-2
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
251.46
zł 211.23
171.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka WY5W Standard (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła WY5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
53.82
zł 39.83
32.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.63
zł 38.33
31.16 zł
(3.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FILTRON
Filtr paliwa PP 976/2
Numer seryjny R55, R56, R57, R58,
Typ filtra Przewodowy
Wysokość [mm] 250
Średnica wlotu [mm] 14
Średnica wylotu [mm] 8
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
151.15
zł 143.60
116.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
111.75
zł 105.04
85.40 zł
(21.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka C5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
11.97
zł 10.05
8.17 zł
(5.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
67.22
zł 56.12
45.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
TRAZANO
TRAZANO
SW608
205/45 R17 88 H
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
249.00
zł 249.00
202.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 4l T-IV
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
321.07
zł 279.97
227.62 zł
(69.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MANN-FILTER
Filtr paliwa WK 5005/1
Numer seryjny R60, R61
Typ filtra Przewodowy
Wysokość [mm] 256
Średnica wylotu [mm] 8
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
237.29
zł 206.44
167.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
218.71
zł 197.93
160.92 zł
(39.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL110906
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 17
Grubość [mm] 1.5
Materiał Miedź
Cena katalogowa  
1.12
zł 0.98
0.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
77.44
zł 64.66
52.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Filtr paliwa 0 450 906 457
Typ filtra Przewodowy
Wysokość [mm] 251
Średnica wlotu [mm] 9
Średnica wylotu [mm] 14
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
156.01
zł 143.53
116.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka W16W Pure Light (2 szt.) 12V 16W
Źródło światła W16W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
8.31
zł 6.99
5.68 zł
(3.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
77.96
zł 69.19
56.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H4 Night Breaker Laser (1 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Night Breaker Laser
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
46.83
zł 34.65
28.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
28.73
zł 24.43
19.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
23.01
zł 23.01
18.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l MULTI
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
87.00
zł 82.73
67.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Filtr paliwa FE23789
Typ filtra Przewodowy
Długość [mm] 252
Wysokość [mm] 252
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
134.94
zł 117.40
95.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
49.66
zł 35.35
28.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
170.42
zł 121.00
98.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
19 z 80
następna