MINI MINI Roadster (R59) Cooper
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do MINI MINI Roadster (R59)
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe MMT E9/80
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 185/60R16 185/65R15 185/70R15 195/55R16 195/60R15 195/65R15 195/70R14 205/40R18 205/45R17 205/50R16 215/35R18 215/40R17 215/45R16 215/50R15 225/50R15
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.95
zł 142.45
115.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka W16W Pure Light (2 szt.) 12V 16W
Źródło światła W16W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
8.31
zł 6.99
5.68 zł
(3.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
LAUFENN
LAUFENN
i Fit+ LW31
195/55 R16 87 H
Rant ochronny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
307.50
zł 269.43
219.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
BOSCH
Żarówka C5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
11.97
zł 10.05
8.17 zł
(5.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego CO19035976B
Miejsce zabudowy Z przodu
Średnica wewnętrzna [mm] 61
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna 2 [mm] 75
Grubość [mm] 8
Materiał PTFE
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
79.62
zł 75.63
61.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
QUICK BRAKE
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego QB114-0014
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy ATE LUCAS GIRLING
Średnica tłoczka [mm] 54
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
16.69
zł 15.85
12.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
140.88
zł 119.75
97.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL369470
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 105
Grubość [mm] 8
Materiał PTFE
Cena katalogowa  
111.61
zł 106.03
86.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) FE22268
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
210.49
zł 186.28
151.45 zł
(37.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
111.75
zł 105.04
85.40 zł
(21.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BA
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem gumowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 5l Leichtlauf High Tech
API CF SM
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
396.63
zł 341.10
277.32 zł
(68.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Odbój gumowy, resorowanie FE103112
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z łożyskiem Nie
Cena katalogowa  
64.58
zł 61.35
49.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Zestaw uszczelniaczy trzonka zaworów EL747210
Średnica wewnętrzna [mm] 5 9
Średnica zewnętrzna [mm] 22.6
Wysokość [mm] 18
Materiał FPM
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
162.54
zł 154.41
125.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 0W40 5l 8100
API SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
431.62
zł 342.54
278.49 zł
(68.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AE
Dźwigienka zaworowa FOL211
Miejsce zabudowy Strona wylotowa Strona dolotowa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
74.59
zł 70.11
57.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H8 Standard (1 szt.) 12V 35W
Źródło światła H8
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Rodzaj gniazda PGJ19-1
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
56.51
zł 41.82
34.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka PY21W Diadem Chrome NextGen (2 szt.) 12V 21W
Źródło światła PY21W
Linia Diadem Chrome NextGen
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
78.07
zł 57.77
46.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TRANSMAX ATF
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
86.49
zł 78.99
64.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H4 Standard (1 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
12.35
zł 9.14
7.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DAYCO
Napinacz paska wieloklinowego DAYAPV3627
Kod silnika N16B16A
Urządzenia napędzane Pompa wody
dla numeru OE 11287598832
Wysokość [mm] 44.8 26
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
515.95
zł 438.56
356.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka LED W5W LEDriving SL (2 szt.) 6000K 12V 0,8W
Źródło światła W5W
Linia LEDriving SL
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 0,8
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy LED
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
46.58
zł 34.46
28.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W40 1l Quartz
API SP CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
67.54
zł 63.49
51.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
DENSO
Pióro wycieraczki Hybrid DUR-045L hybrydowe 450mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek hybrydowe
Długość [mm] 450
Linia Hybrid
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Hak
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
66.94
zł 54.88
44.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka PY21W Standard (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła PY21W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
70.26
zł 51.99
42.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W40 5l TITAN
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
344.03
zł 340.59
276.90 zł
(68.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak Winter
195/55 R16 87 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
252.00
zł 250.75
203.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
HEPU
Zestaw łańcucha rozrządu HEP21-0064
Liczba ogniw [szt.] 138
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
697.18
zł 592.60
481.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
22 z 90
następna