NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do NISSAN NOTE (E11, NE11)
BOSCH
Żarówka H4 Plus 90% (2 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Plus 90%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.08
zł 37.87
30.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOFREN SEINSA
Zestaw montażowy szczęk hamulcowych D3-969A
System hamulcowy LOCKHEED
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
62.07
zł 58.97
47.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego EL964880
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Cena katalogowa  
36.01
zł 34.22
27.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
BOSCH
Pióro wycieraczki Eco 34C przegubowe 340mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 340
Linia Eco
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Ze spojlerem Nie
Typ ramienia Hak
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.04
zł 15.23
12.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
DENSO
Świeca żarowa/płomieniowa DG-005
Rozmiar klucza [mm] 10
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1
Długość całkowita [mm] 92
Złącze PIN
Konstrukcja świecy żarowej metalowa
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
43.92
zł 40.41
32.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.63
zł 38.33
31.16 zł
(3.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ISKRA
Świeca żarowa/płomieniowa 11 721 392
Rozmiar klucza [mm] 10
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1
Długość całkowita [mm] 96.5
Złącze PIN
Zbieżność stożka 63
Cena katalogowa  
69.67
zł 66.19
53.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
VALEO
Pióro wycieraczki First Flat Blade FM35 bezprzegubowe 350mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 350
Linia First Flat Blade
Miejsce zabudowy Przód
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Hak Typ 2 Bagnet Typ 1 Typ 4
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
37.72
zł 30.93
25.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
ABE
Klocki hamulcowe kpl. C11077ABE
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 116
Wysokość [mm] 52
Grubość [mm] 17
System hamulcowy LUCAS
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
80.93
zł 64.75
52.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka C10W (10 szt.) 12V 10W
Źródło światła C10W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 47
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
33.57
zł 31.89
25.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FAG
Zestaw łożyska koła 713 6303 00
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z piastą Nie
Średnica zewnętrzna łożyska [mm] 52
Średnica wewnętrzna łożyska [mm] 25
Wysokość [mm] 37
Cena katalogowa  
129.80
zł 115.52
93.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka W16W Pure Light (2 szt.) 12V 16W
Źródło światła W16W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
8.31
zł 6.99
5.68 zł
(3.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
162.70
zł 144.81
117.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC
Regulator wentylatora nawiewu do wnętrza pojazdu DEC003TT
Nazwa asortymentu Opornik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
165.75
zł 144.67
117.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REINZ
Uszczelniacz wału korbowego 81-35051-00
Miejsce zabudowy Oprawa skrzyni biegów
Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Grubość [mm] 9
Materiał PTFE
Rodzaj uszczelnienia A
Cena katalogowa  
70.52
zł 66.99
54.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CORTECO
Uszczelniacz wałka manualnej skrzyni biegów CO19036867B
Średnica wewnętrzna [mm] 24.5
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Grubość [mm] 6
Cena katalogowa  
18.99
zł 18.04
14.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BTA
Rolka napinacza paska wieloklinowego E2M0054BTA
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Szerokość [mm] 26
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
63.68
zł 56.04
45.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FAG
Zestaw łożyska koła 713 6308 40
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z piastą Nie
Średnica zewnętrzna łożyska [mm] 72
Średnica wewnętrzna łożyska [mm] 37
Wysokość [mm] 37
Cena katalogowa  
192.83
zł 171.62
139.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DAYLIGHT
Kostka żarówki Lewa/Prawa ST-H4 do MERCEDES C T-MODEL (S202), C (W202), G (W461), G (W463), MB (W631), S (W140), SL (R129), SPRINTER 2-T (B901, B902), SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4-T (B904)
Nazwa asortymentu Kostka żarówki
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Źródło światła H4
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
10.58
zł 9.84
8.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Śruba układu wydechowego EL584560
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1
Długość śruby [mm] 25 35
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
6.53
zł 5.68
4.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SNR
Zestaw łożyska koła R155.63
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z piastą Nie
Średnica zewnętrzna łożyska [mm] 52
Średnica zewnętrzna łożyska 2 [mm] 52
Średnica wewnętrzna łożyska [mm] 25
Średnica wewnętrzna łożyska 2 [mm] 25
Wysokość [mm] 37
Wysokość 2 [mm] 37
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
126.54
zł 112.62
91.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 5l TITAN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
247.08
zł 244.61
198.87 zł
(48.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLIC
Korek chłodnicy 6904-09-053470P
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
25.84
zł 23.58
19.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak 4S
185/65 R15 88 H
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
226.00
zł 224.87
182.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
LAUFENN
LAUFENN
i Fit+ LW31
175/65 R15 84 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
216.50
zł 207.56
168.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
ELF
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 1l TRANSELF
API GL-4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.13
zł 70.63
57.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
BARUM
BARUM
Polaris 6
185/65 R15 88 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
252.00
zł 233.26
189.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
191.78
zł 168.77
137.21 zł
(8.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
25 z 81
następna