NISSAN NOTE (E12) 1.2
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do NISSAN NOTE (E12)
ABE
Szczęki hamulcowe kpl. C0R023ABE
Miejsce zabudowy Tył
Średnica [mm] 203
Szerokość [mm] 38
System hamulcowy BOSCH
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
101.32
zł 86.11
70.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 4l 8100
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
224.72
zł 177.53
144.33 zł
(44.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
VALEO
Pióro wycieraczki First Flat Blade FM65 bezprzegubowe 650mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 650
Linia First Flat Blade
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Hak Typ 2 Bagnet Typ 1 Typ 4
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
51.32
zł 42.08
34.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
CHAMPION
Świeca zapłonowa OE240
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 14
Liczba elektrod [szt.] 1
Złącze SAE
Komplet [szt.] 1
Cena katalogowa  
53.98
zł 51.29
41.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H11 NIGHT BREAKER 220 (2 szt.) 3700K 12V 14W
Źródło światła H11
Linia NIGHT BREAKER 220
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 14
Temperatura barwowa [K] 3700
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
207.26
zł 153.37
124.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka PY21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W
Źródło światła PY21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.04
zł 10.11
8.22 zł
(5.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA006 841-121/10
Źródło światła PY21W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
33.22
zł 33.22
27.01 zł
(3.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HELLA
Żarówka tylnego światła przeciwmgielnego 8GA223 569-021
Źródło światła PS19W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 19
Rodzaj gniazda PG20/1
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
54.53
zł 54.53
44.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
QUICK BRAKE
Prowadnica hamulca tarczowego kpl. QB113-1368X
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy TRW
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
42.80
zł 40.66
33.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka H4 Extra Light do +150% więcej światła (2 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Extra Light do +150% więcej światła
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
51.18
zł 45.04
36.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
74.70
zł 59.02
47.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny
API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
184.70
zł 162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l USVO
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
551.89
zł 466.34
379.14 zł
(93.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION
ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
257.65
zł 249.92
203.19 zł
(49.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l EDGE
API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
77.17
zł 68.61
55.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l HYBRID
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
380.00
zł 317.29
257.96 zł
(63.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l MAXLIFE
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
293.11
zł 244.75
198.98 zł
(48.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JC PREMIUM
Filtr kabiny B41023PR
Długość [mm] 226
Szerokość [mm] 210
Wysokość [mm] 20
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
20.86
zł 19.82
16.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
270.21
zł 237.78
193.32 zł
(47.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 4l MAXLIFE
API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
186.09
zł 155.39
126.33 zł
(38.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 4l Cleansynto
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
305.94
zł 258.52
210.18 zł
(64.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
29.34
zł 29.34
23.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 5l Special TEC V
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
442.32
zł 380.39
309.26 zł
(76.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 5l MoS2 Leichtlauf Super
API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
339.63
zł 292.08
237.46 zł
(58.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC
API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
60.47
zł 53.75
43.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
QUICK BRAKE
Śruba, tarcza hamulcowa QB11663K
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość całkowita [mm] 17
Miejsce zabudowy Przód Tył
Certyfikat EUR1 Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
14.93
zł 14.18
11.53 zł
(3.55 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka W5W (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
11.11
zł 10.55
8.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SACHS
Łożysko górnego mocowania amortyzatora 801 042
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Cena katalogowa  
56.24
zł 48.93
39.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
OVATION
OVATION
VI-388
195/55 R16 91 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
164.48
zł 156.25
127.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak 4S
195/55 R16 87 V
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
265.00
zł 263.68
214.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
poprzednia
20 z 76
następna