OPEL KARL (C16) 1.0
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do OPEL KARL (C16)
Cena katalogowa  
72.18
zł 68.57
55.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
541.57
zł 533.45
433.70 zł
(26.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ READY 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
390.64
zł 384.78
312.83 zł
(19.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka H4 Plus 50% (1 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Plus 50%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
27.53
zł 23.12
18.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Łącznik/wspornik stabilizatora TC3545
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 240
Materiał Stal
Cena katalogowa  
76.14
zł 66.24
53.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OE OPEL
Klamka drzwi zewnętrzna Tył OPEL INSIGNIA A, KARL 13422268
Nazwa asortymentu Włącznik odblokowywania pokrywy bagażnika
Miejsce zabudowy Tył
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
131.72
zł 131.72
107.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
BARUM
BARUM
Quartaris 5
195/45 R16 84 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
370.00
zł 321.89
261.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
OE OPEL
Zawór centralny, przestawianie faz wałka rozrządu 12707622
Tryb pracy Elektro-hydrauliczny
Rodzaj zaworu zawór sterujący
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
735.90
zł 735.90
598.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SENCOM
Bezpiecznik MINI 20A 58V SEN20964-MS-25
Nazwa Bezpiecznik
Rodzaj MINI
Prąd znamionowy [A] 20
Szerokość [mm] 11
Wysokość [mm] 9
Kolor Żółty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
60.47
zł 60.47
49.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
116.05
zł 100.96
82.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
APOLLO
APOLLO
Alnac 4G Winter
195/45 R16 84 H
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
322.51
zł 280.58
228.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
DYNAMO
DYNAMO
Street-H MH01
185/55 R15 82 V
Rant ochronny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
164.48
zł 160.24
130.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
TRAZANO
TRAZANO
Z-107
165/65 R14 79 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
141.60
zł 141.60
115.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
OTRZYMAJ DO 240 ZŁ
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
VREDESTEIN
VREDESTEIN
Quatrac
185/55 R15 86 H
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
412.00
zł 366.68
298.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
NEXEN
NEXEN
N'Blue 4Season 2
195/45 R16 84 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
354.70
zł 326.47
265.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
SHELL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Różowy SHELL COOL LL E RTU 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
279.05
zł 278.77
226.64 zł
(13.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
188.23
zł 167.53
136.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VALEO
Zamknięcie, zbiornik paliwa VAL247519
Kolor Czarny
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
209.26
zł 190.43
154.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DELPHI
Klocki hamulcowe kpl. LP3236
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 129
Szerokość 2 [mm] 128.9
Wysokość [mm] 46.3
Wysokość 2 [mm] 46.3
Grubość [mm] 17.7
System hamulcowy TRW
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
174.75
zł 148.53
120.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
HANKOOK
HANKOOK
Kinergy 4S2 H750
165/65 R14 79 T
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
262.51
zł 232.30
188.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 20l MOBILUBE
API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 465.52
zł 1 340.47
1 089.81 zł
(67.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
98.13
zł 85.37
69.41 zł
(1.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ABE
Klocki hamulcowe kpl. C1X050ABE
wyłącznie dla numeru artykułu LX0686
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 128.9
Wysokość [mm] 46.3
Grubość [mm] 17.7
System hamulcowy TRW
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
113.97
zł 91.18
74.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Łącznik/wspornik stabilizatora FE176374
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 241
Rozmiar klucza [mm] 15
Materiał Stal
Cena katalogowa  
91.66
zł 87.07
70.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONROE
Górne mocowanie amortyzatora MONMK544
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z łożyskiem Nie
Cena katalogowa  
123.65
zł 110.05
89.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SCHRADER
Czujnik ciśnienia opon TPMS dedykowany zaprogramowany 433 MHz SCHR3063
Producent SCHRADER
Typ Dedykowany zaprogramowany
Rodzaj zaworu z zaworem gumowym
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
179.99
zł 163.79
133.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ENGITECH
Pompa podciśnieniowa układu hamulcowego ENT400051
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
467.66
zł 404.76
329.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
8.49
zł 8.49
6.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
60.25
zł 52.58
42.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
STARDAX
Rozrusznik STX210215R
Moc znamionowa [kW] 1.4
Liczba zębów [szt.] 13
Stan Profesjonalnie regenerowany
Cena katalogowa  
550.42
zł 487.14
396.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
14 z 42
następna