SAAB 9-3X (YS3) 1.9 TTiD
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do SAAB 9-3X (YS3)
REKOMENDOWANE
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
BOSCH
Pióro wycieraczki Aerotwin A416S bezprzegubowe 600/575mm (2 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 600 575
Linia Aerotwin
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Typ 4
Liczba [szt.] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
161.74
zł 129.40
105.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
AJUSA
Uszczelka kolektora dolotowego AJU13226500
Kod silnika Z 19 DTR
Szerokość [mm] 45
Długość [mm] 75
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
46.72
zł 44.38
36.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
53.46
zł 38.06
30.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 0W40 1l SYNPOWER
API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
81.34
zł 70.41
57.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka H7 Plus 50% (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Plus 50%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
30.95
zł 25.99
21.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Filtr powietrza 1 457 433 655
Długość [mm] 297.5
Szerokość [mm] 234.5
Wysokość [mm] 43
Typ filtra Wkład filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
85.01
zł 78.20
63.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
517.19
zł 467.02
379.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
58.82
zł 54.11
43.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
GATES
Zestaw paska rozrządu + pompa cieczy chłodzącej GATKP35623XS-1
Liczba zębów [szt.] 199
Szerokość [mm] 24
Szerokość 3 [mm] 38
Średnica [mm] 65
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
653.35
zł 565.48
459.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LESJOFORS
Sprężyna zawieszenia LS4263499
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 314
Grubość [mm] 9.3
Średnica zewnętrzna [mm] 135
Typ D
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
261.15
zł 235.04
191.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ATF
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 075.82
zł 1 022.03
830.92 zł
(51.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski/Zielony SHELL COOL EX E CONC.4L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
100.97
zł 95.93
77.99 zł
(23.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Płyn hamulcowy DOT4 1l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
428.80
zł 402.00
326.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
YUASA
Akumulator 85Ah 800A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 85
Prąd rozruchu akumulatora [A] 800
Biegunowość akumulatora P+
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
602.39
zł 518.06
421.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 057
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (czarnym) regulowany
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
136.03
zł 123.79
100.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Koncentrat do chłodnic Czerwony VAL MV COOLANT RED CON 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
180.87
zł 161.88
131.61 zł
(32.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 28
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
68.33
zł 57.39
46.66 zł
(5.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DENSO
Filtr kabiny DCF481P
Długość [mm] 329
Szerokość [mm] 164
Wysokość [mm] 30
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
34.99
zł 33.25
27.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelka układu wydechowego CADILLAC BLS; LANCIA DELTA III; OPEL ASTRA J, ASTRA J GTC, CASCADA, INSIGNIA A, INSIGNIA A COUNTRY, ZAFIRA C; SAAB 9-3, 9-3X, 9-5 12.07-
Wysokość [mm] 1.2
Średnica wewnętrzna [mm] 76.5
Średnica zewnętrzna [mm] 89.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
19.21
zł 16.72
13.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SHELL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l Spirax syntetyczny
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
77.64
zł 74.54
60.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
564.87
zł 505.43
410.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
BOSCH
Akumulator 85Ah 800A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 85
Prąd rozruchu akumulatora [A] 800
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
617.02
zł 536.81
436.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
MOTUL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
234.19
zł 166.74
135.56 zł
(33.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELRING
Uszczelniacz trzonka zaworu EL506550
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 23.4
Średnica trzonka zaworu [mm] 5
Strona zabudowy Strona doprowadzająca
Materiał FPM
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.97
zł 10.42
8.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Zestaw montażowy klocków hamulcowych 1 987 474 470
Miejsce zabudowy Tył
System hamulcowy ATE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
28.17
zł 25.92
21.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MANN-FILTER
Filtr paliwa WK 842/24
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 146
Średnica wewnętrzna [mm] 62
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
215.63
zł 187.60
152.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Koncentrat do chłodnic Żółty VAL MV COOLANT CON 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
191.72
zł 171.58
139.50 zł
(34.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski/Zielony SHELL COOL EX E RTU 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
23.65
zł 22.47
18.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
215.63
zł 188.20
153.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka WY5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła WY5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
59.72
zł 50.16
40.78 zł
(5.02 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 7
następna