SUBARU LEGACY V Kombi (BR) 2.0 D AWD


Dostępność


Cena



Producent

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do SUBARU LEGACY V Kombi (BR)


Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 5l EDGE

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
360.40 
zł
320.40
260.49 zł
(64.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
372.51 
zł
294.28
239.25 zł
(58.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
300.49 
zł
237.39
193.00 zł
(47.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

BOSCH
Pióro wycieraczki Aerotwin Retrofit AR813S bezprzegubowe 650/450mm (2 szt.) Przód ze spojlerem

Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 650 450
Linia Aerotwin Retrofit
Miejsce zabudowy Przód
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Hak
Liczba [szt.] 2
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
150.23 
zł
120.18
97.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Możliwość zakupu z montażem

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 208l 8100

5W30 208l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 535.44 
zł
7 158.66
5 820.05 zł
(34.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FAG
Zestaw łożyska koła 713 6222 10

Strona zabudowy Oś tylna
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z piastą Tak
Średnica zewnętrzna łożyska [mm] 123.9
Średnica zewnętrzna łożyska 2 [mm] 58
Średnica wewnętrzna łożyska [mm] 28
Wysokość [mm] 80
Wysokość 2 [mm] 66.4
Liczba otworów/szpilek [szt.] 5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
576.99 
zł
513.52
417.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W30 5l TITAN

5W30 5l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
369.96 
zł
366.26
297.77 zł
(73.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 0W20 60l syntetyczny

0W20 60l

API SP ILSAC GF-6A RC
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 931.22 
zł
1 823.07
1 482.17 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 60l EDGE

0W30 60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 044.71 
zł
2 858.98
2 324.37 zł
(47.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka H7 Plus 50% (1 szt.) 12V 55W

Źródło światła H7
Linia Plus 50%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.95 
zł
25.99
21.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4410

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
399.74 
zł
343.77
279.49 zł
(68.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l HYBRID

5W30 5l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
359.91 
zł
300.53
244.33 zł
(60.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL 1L

1l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
53.46 
zł
38.06
30.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CORTECO
Uszczelniacz wałka manualnej skrzyni biegów CO19016609B

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Grubość [mm] 11
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.94 
zł
33.20
26.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 0W30 1l ULTRA FORCE

0W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
62.35 
zł
56.42
45.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 5W30

5W30 20l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 073.84 
zł
1 020.15
829.39 zł
(51.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PURRO
Filtr paliwa PUR-PF7031

Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 144
Średnica wewnętrzna [mm] 70.5
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.15 
zł
56.84
46.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOOG
Wahacz/Drążek reakcyjny SU-TC-15966

Strona zabudowy z obu stron Oś tylna strona lewa Oś tylna strona prawa
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył
Miejsce zabudowy 2 Dół
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
146.55 
zł
117.24
95.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej do automatycznej skrzyni biegów 5l ELFMATIC

5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
250.26 
zł
230.23
187.18 zł
(46.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Klocki hamulcowe kpl. 0 986 494 444

Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 110.8
Wysokość [mm] 37.3
Grubość [mm] 13.8
System hamulcowy AKEBONO
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.03 
zł
138.03
112.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 3 SZTUK

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 3x4l ULTRA FORCE

5W30 4l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
525.54 
zł
475.62
386.68 zł
(39.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 60l 8100

5W30 60l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 009.66 
zł
2 872.44
2 335.32 zł
(47.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l Hypoid Getriebeoil

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
118.01 
zł
112.34
91.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 60l ALL CLIMATE

5W30 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 503.05 
zł
2 377.90
1 933.25 zł
(39.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 60l TopTec 4200

5W30 60l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 596.62 
zł
3 377.22
2 745.71 zł
(56.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AJUSA
Uszczelka układu wydechowego SUBARU FORESTER, IMPREZA, LEGACY IV, LEGACY V, LEVORG, OUTBACK, XV 06.01-

Długość [mm] 111.5
Szerokość [mm] 70
Wysokość [mm] 1.6
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
29.59 
zł
25.74
20.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HENGST
Filtr oleju H411W

Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 97
Średnica wewnętrzna [mm] 57
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.20 
zł
45.90
37.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KYB
Zestaw ochrony przeciwpyłowej amortyzatora KYB910286

Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez systemu poziomującego
Miejsce zabudowy Tył
Materiał Poliuretan
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
159.88 
zł
147.08
119.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 0W30 1l EVOLUTION

0W30 1l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.62 
zł
61.71
50.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Tarcza hamulcowa 1 szt. 24.0124-0196.1

Średnica zewnętrzna [mm] 293.5
Grubość [mm] 24
Wysokość całkowita [mm] 56.7
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Wentylowana
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 58
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 129
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
287.49 
zł
244.36
198.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 39 następna