TESLA MODEL 3 EV
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do TESLA MODEL 3
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BM
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Płyn hamulcowy DOT4 DOT4 1l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
65.14
zł 61.07
49.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
MICHELIN
MICHELIN
Alpin 7
235/45 R18 98 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
947.51
zł 824.33
670.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
19.62
zł 17.80
14.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BN
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (czarnym)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
DYNAMO
DYNAMO
Winter Sport
235/45 R18 98 V
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
295.00
zł 280.26
227.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
196.26
zł 139.74
113.61 zł
(27.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
270.21
zł 237.78
193.32 zł
(47.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
DĘBICA
DĘBICA
Frigo HP 2
235/45 R18 98 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
507.73
zł 451.99
367.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
VREDESTEIN
VREDESTEIN
Wintrac PRO+
235/45 R18 98 W
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
665.00
zł 592.32
481.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
TRAZANO
TRAZANO
Z-401
235/45 R18 98 W
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
285.00
zł 274.75
223.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak Winter
235/45 R18 98 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
336.50
zł 334.82
272.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUTOFREN SEINSA
Prowadnica hamulca tarczowego kpl. D7-115C
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy AKEBONO MANDO
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.12
zł 52.36
42.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
4MAX
Akumulator 45Ah 330A P+ (rozruchowy)
Pojemność akumulatora [Ah] 45
Prąd rozruchu akumulatora [A] 330
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B00 - brak stopki mocującej
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
262.85
zł 223.43
181.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
MANN-FILTER
Filtr kabiny FP 25 015
wymagana liczba 2
Typ filtra z węglem aktywnym z polifenolem antybakteryjny grzybobójczy
Długość [mm] 244
Szerokość [mm] 183
Wysokość [mm] 32
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
108.94
zł 100.22
81.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
49.66
zł 35.35
28.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BA
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem gumowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) FE22268
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
210.49
zł 186.28
151.45 zł
(37.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
QUICK BRAKE
Prowadnica hamulca tarczowego kpl. QB113-1434X
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy AKEBONO SUMITOMO MANDO
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.74
zł 43.46
35.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAGNUM TECHNOLOGY
Górne mocowanie amortyzatora A7Y017MT
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z łożyskiem Nie
Cena katalogowa  
123.39
zł 115.99
94.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
KLEBER
KLEBER
Krisalp HP3
235/40 R19 96 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
751.00
zł 698.43
567.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
BOSCH
Filtr kabiny 0 986 628 583
Rok prod. do 2023.08
Typ filtra z węglem aktywnym antyalergiczny antybakteryjny grzybobójczy
Długość [mm] 243
Szerokość [mm] 142
Wysokość [mm] 31
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
69.86
zł 64.28
52.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 058
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (ciemnoszarym) regulowany
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
133.46
zł 121.45
98.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
KORMORAN
KORMORAN
Snow
235/45 R18 98 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
360.50
zł 335.26
272.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 1l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
62.87
zł 55.33
44.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 060
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
128.35
zł 116.80
94.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
299.17
zł 271.06
220.37 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
FIRESTONE
FIRESTONE
Winterhawk 4
235/45 R18 98 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
606.00
zł 527.21
428.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
poprzednia
5 z 52
następna