TESLA MODEL S 85
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do TESLA MODEL S
CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
HANKOOK
HANKOOK
Ventus S1 evo2 K117B
245/45 R19 98 Y
Run On Flat Tak
Homologacje BMW
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
883.78
zł 777.73
632.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
19.37
zł 17.05
13.86 zł
(68.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l ATF
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
80.53
zł 75.78
61.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BM
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Płyn hamulcowy DOT4 DOT4 1l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
65.14
zł 61.07
49.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HERTH+BUSS ELPARTS
Zestaw naprawczy przewodu płynu spryskiwacza 54271026066
Nazwa asortymentu przewód płynu spryskiwacza
Materiał POM Poliamid 6 EPDM
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
90.32
zł 82.19
66.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
MICHELIN
MICHELIN
Pilot Alpin 5
245/45 R19 102 V
Rant ochronny Tak
Run On Flat Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 305.50
zł 1 135.78
923.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX MT700 bezprzegubowe 700mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 700
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
36.28
zł 29.75
24.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BN
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (czarnym)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
19.62
zł 17.80
14.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Olej do automatycznej skrzyni biegów 5l ATF
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
371.28
zł 349.37
284.04 zł
(69.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
270.21
zł 237.78
193.32 zł
(47.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
196.26
zł 139.74
113.61 zł
(27.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TYC
Lampa oświetlenia tablicy rejestracyjnej TYC 15-0289-00-9
Strona zabudowy Prawa Lewa
Źródło światła C5W
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
44.58
zł 44.13
35.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
VALEO
Pióro wycieraczki First Flat Blade FM70 bezprzegubowe 700mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 700
Linia First Flat Blade
Miejsce zabudowy Przód
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Hak Typ 2 Bagnet Typ 1 Typ 4
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
52.48
zł 43.04
34.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
AUTOFREN SEINSA
Prowadnica hamulca tarczowego kpl. D7-115C
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy AKEBONO MANDO
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.12
zł 52.36
42.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l TRANSMAX ATF
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
62.53
zł 57.10
46.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Premium
PIRELLI
PIRELLI
P Zero Winter
245/45 R19 102 H
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Homologacje BMW Mercedes
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 096.50
zł 953.95
775.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
BOSCH
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz Quick-Fit+ 0 273 014 056
Producent BOSCH
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym regulowany
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
136.03
zł 123.79
100.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) FE22268
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
210.49
zł 186.28
151.45 zł
(37.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX MT425 bezprzegubowe 425mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 425
Miejsce zabudowy Przód
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
36.28
zł 29.75
24.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
49.66
zł 35.35
28.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
QUICK BRAKE
Prowadnica hamulca tarczowego kpl. QB113-1434X
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy AKEBONO SUMITOMO MANDO
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.74
zł 43.46
35.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak Winter
245/45 R19 102 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
443.50
zł 441.29
358.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BA
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem gumowym
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPARCO
Pióro wycieraczki SPW1117
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 425
Miejsce zabudowy Przód
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.76
zł 55.76
45.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
BOSCH
Pióro wycieraczki Aerotwin Plus AP450U bezprzegubowe 450mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 450
Linia Aerotwin Plus
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Typ 2 Bagnet Typ 1 Typ 4
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
65.42
zł 52.34
42.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
CASTROL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 5l TRANSMAX ATF
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
274.94
zł 251.02
204.08 zł
(50.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
4 z 35
następna